Šta je novo?

Akcijske ponude igara (Steam, Amazon, GMG, GamersGate, GOG,...)

Ako ima i danas još ljudi da igraju, onda ću kupiti ovaj na ebay. Znači oni mi samo pošalju key za Steam i to je to?

Nadam da nije neka prevara.

Evo podesio sam ebay. Ako naručim sad, za koliko mi stiže taj key? Neće ga valjda poštom slati? :D
 
Poslednja izmena:
Niko ne garantuje ništa. Po meni ima dobru ocenu i 1667 prodaja. Kluč stiže ili instant ili za 24h. Ako nije dobar ključ imaš "eBay Money Back Guarantee" a nije na odmet i da platiš PayPal om.

Da ne bude kao sa Malwarebytes om :D Nas 20 kupimo i sve je o.k. o ostalih 5 izvise. Koliko sam upoznat, svima je veaćen novac.
 
Sa Paypalom i plaćam, ne znam da može drugačije. :D

Nego, ukoliko kupim ovaj key, je l' mogu igrati s vama? Mislim je l' to ta verzija ili moram još nešto dodatno kupovati? Sad igram neku verziju na kojoj ništa ne mogu otključati... vjerovatno jer igram offline, pa me to smara...
 
Sa Paypalom i plaćam, ne znam da može drugačije. :D

Nego, ukoliko kupim ovaj key, je l' mogu igrati s vama? Mislim je l' to ta verzija ili moram još nešto dodatno kupovati? Sad igram neku verziju na kojoj ništa ne mogu otključati... vjerovatno jer igram offline, pa me to smara...

To je "klot" verzija. Možeš da igraš samo Ruse i Wermaht. Za početak dosta. Mogu da te ubacim u tim, ali bolje da jedno mesec dana vežbaš, jer ovi moji drugari baš ni ne vole da imaju "noob" ove u timu:)

Pu pu,da kucnem u drvo,MB je meni jos uvek ziv i zdrav!!!:dRadi ko satic.E sad jedino kad dodje vreme re-instalacije windowsa...videcemo.

:D Nema reinstalacije, samo win bakup ;) (Todo)
 
Poslednja izmena:
Kad ću znati da sam spreman? Moram da pobjeđujem compa na hard, expert?

Ma mogu se ja štelit i sa drugim igračima, samo se pitam da li ću moći igrati ili treba neki dodatni mod pack, patch ili šta ja znam već?
 
Da ne zagađujemo više temu. Treba jače od ekperta. Sa ovim ključem moćićeš normalno da igraš muliti sa drugim igračima. Preporučujem mape 4 na 4. To je za početak odlično.
 
Na GOG-u trenutno besplatan prvi Witcher, ukoliko se pretplatite na newsletter.

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
Ko bi da igra Fallout 3 imam jedan kljuc viska :) nije goty verzija ali je dzabe :D

R4XPC-PJEHB-Q6793
 
https://www.gamivo.com/

Oblivion GOTY za 0.01 evra

7 ključeva ostalo

Uzo Squad i Oblivion,oba ključa prošla,bez problema na Stimu
 
Poslednja izmena:
Naknada za placanje preko PayPala :)
 
As you have certainly read in our offer, we carry out transaction verifications at random.
Unfortunately, we are forced to do this because immaterial goods, as in your case, are not secured by Paypal's Buyer Protection.

In order to do so, we need the following documents:
(1) a picture of the payment account owner's valid ID/passport
(2) a picture of the payment account owner, holding the ID/passport next to their face.

Please send them to [email protected].

After being provided with the required documents your account will get verified, your order processed immediately + completed as soon as possible.
We want to ensure that the provided information will only be used to verify your account.
It will neither be stored nor passed on to any third parties.
In case you don't want to complete the verification, please confirm this with us real quick and we will issue a full refund.

We apologize for any inconvenience caused and hope for your cooperation.


Order Date: Wednesday, 15. May 2019

Product:
------------------------------------------------------
1x Company of Heroes 2 Key STEAM Download Code [NEU] [DE] [PC] Standard
Seller: Xulin Media


Šta hoće ovi od mene? Mora da se šale...
 
Meni se desilo nesto slicno na HRK game. Hteo da uzmem igru i nakon zavrsetka porudzbine (i hvala Bogu pre skidanja sredstava s racuna), poslali mi zahtev da im posaljem skenirane slike platne kartice, pasosa ili licne karte, i slicno, i da pored na papiru napisem "hrkgame.com" LOLOLOLOL... Odmah sam ih otkacio, napusio porukom, otkazao porudzbinu, i sigurno tamo vise ne uzimam. Takvo drndanje zbog njihovog "sistema sigurnosti" mi ne pada na pamet da trpim, i jos uz to pisalo da bi mi igru, tj kod, isporucili u roku od 48 sati... pa daleko bilo. Mozda bi zavrsili i pre, ali svako predugo cekanje, ne dolazi u obzir... Kupio na drugom mesto koje ima molo bolji sistem.
 
S jedne strane razumijem da hoće da provjere da možda neko ne zloupotrebljava moju karticu, ali kako ja mogu biti siguran da oni neće zloupotrebiti moju ličnu i sliku?
 
Kupi na g2play. Tamo je 3.5€. Takvu ID dokumentaciju ne traze na sajtovima gdje zaradjujem novac. Posaljem eventualno sliku jednog od dokumenata, prilozi W-8 BEN formular za porez i zdravo. Cista formalnost. Nisu normalni.
 
Vidiš, mogao sam baš na G2A da kupim COH2, cijena 0,50€ skuplja, a pretpostavljam da me neće peglati sa svojim verifikacijama.
 
Ovima sam rekao da im neću poslati ID, srdačno ih pozdravio i tražio da mi vrate lovu.
 
Nazad
Vrh Dno