Šta je novo?

Akcijske ponude igara (Steam, Amazon, GMG, GamersGate, GOG,...)

Ja prije 15tak dana platio 9,99e Division 2. Danas dobih mail paypal refundirao 9,99, igra jos uvijek kod mene. Hvala Ubisoft :)

Sent from my H8266 using Tapatalk

Gde si uzeo, na uplay ili epic? Na uPlay sam juce uzeo i igra je 10e. Drug probao sa valjda NordVPN i americkom regijom nije uspeo da mi uzme ni sa (domacom) karticom ni sa paypalom.
 
Na uplay 11.02 cini mi se. Vratili mi danas 9,99eura a igra mi ostala. Kao ako ste kupili igru izmedju 10 i 14 februara bla bla vracamo vam novac i uzivajte u igranju Division 2
 
Na uplay 11.02 cini mi se. Vratili mi danas 9,99eura a igra mi ostala. Kao ako ste kupili igru izmedju 10 i 14 februara bla bla vracamo vam novac i uzivajte u igranju Division 2

Def sam van tog prozora(odnosno juce) kupio. Ali mozes li mi samo pojasniti, povodom cega je takva politika vracanja novca?
 
Lovu su vratili, igra je i dalje tu.
1aeebcd1b7f569a1b731a56a51870c73.jpg


Sent from my H8266 using Tapatalk
 
Na Epic je 10€ a preko Ubi store nema sanse da se kupi ni sa Hola VPNom...
 
Epic 2,99. Kupljeno pre neki dan.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Poslednja izmena od urednika:
Jesu li kod njih Steam kljucevi? Uzeo bih zbog svih Stalkera na jednom mestu.
 
Jesu li kod njih Steam kljucevi? Uzeo bih zbog svih Stalkera na jednom mestu.

Fanatical ispod svake igre ostavi znak kod koga je igra, ako pogledas videces da su sve igre u ovom bundle na Steamu ;)
 
Hears of Iron IV free to play do 1.3. na Steamu
 
Dacu im umal' ne reko sta hahaahha

Sent from my H8266 using Tapatalk
 
pa bez expansion neces moci dici max level :)
 
onda opusteno, za to je dobar jos kad je free :)
 
Kako ste kupovali vi ovaj The Division za 2.99$? Probao sam i sa Hola VPN i PayPalom ali jednostavno nece, trazi podatke koji moraju biti za USA i na kraju mi izbaci gresku oko obracunavanja onog VAT-a po njihovim drzavama...
 
Jeste ali nema sanse da se kupi za te pare, odmah prebaci na 10€ cak i kad se koristi Hola VPN preko Chrome-a.
 
Jeste ali nema sanse da se kupi za te pare, odmah prebaci na 10€ cak i kad se koristi Hola VPN preko Chrome-a.
A što bi koristio VPN :) Evo ja sad kupio sa mojom srpskom karticom za 3 dolara. I to preko telefona se ulogovao na Epic, nikakvih problema nije bilo...

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Ne mogu jer mi prebaci na € jer mi je account region na BiH a kad njega prebacim na USA, moram unijeti USA podatke kod placanja. Kod PP trazi ZIP code...
 
evo ja sad kupio na epic store-u preko paypal-a bez ikakvih problema, vpn-a i ostalog.
 
S laznim podaci ne mogu jer trazi billing address sa kartice da bude USA. Kako ovi kupuju ja zaista ne znam :)
 
Ne mogu jer mi prebaci na € jer mi je account region na BiH a kad njega prebacim na USA, moram unijeti USA podatke kod placanja. Kod PP trazi ZIP code...
Meni je zemlja Srbija, prikazuje cene u dolarima i kupujem bez problema običnom platnom karticom kojom kupujem po Srbiji. Nikakve lažne adrese, sve sam uneo kako jeste :)

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
kod mene stoji samo region srbija a ostale podatke nisam ni uneo. sve je prazno.
 
Nazad
Vrh Dno