Šta je novo?

Akcijske ponude igara (Steam, Amazon, GMG, GamersGate, GOG,...)

Ako neko ima Dota Battle Pass, bilo bi lepo da udeli jedan kljuc za Dota Underlords :D
 
Jedno pitanje, kad kupujem direktno preko steama, drzava moze da ostane Srbija? Tek sad sam uplovio u internet kupovine, na cdkeys nesto pazario.. nego razmisljam se Wolfenstein YoungBlood da uzmem direktno sa steama pa zato
 
Jedno pitanje, kad kupujem direktno preko steama, drzava moze da ostane Srbija? Tek sad sam uplovio u internet kupovine, na cdkeys nesto pazario.. nego razmisljam se Wolfenstein YoungBlood da uzmem direktno sa steama pa zato

Ne da moze, nego MORA, inace ce steam da te ban ban banuje :D
Ako si EU region, ostani tu. Ja se ne bih igrao sa time.
Elem, nadji gde ti odgovara najjeftinije i tu kupi.
Samo pazi, steam sale je iza coska, cirka jos tri dana pa ti preporucujem da se strpis.
 
Ne da moze, nego MORA, inace ce steam da te ban ban banuje :D
Ako si EU region, ostani tu. Ja se ne bih igrao sa time.
Elem, nadji gde ti odgovara najjeftinije i tu kupi.
Samo pazi, steam sale je iza coska, cirka jos tri dana pa ti preporucujem da se strpis.

Tnx, ranije sam kupovao od ovih prodavaca tipa sa KP, vidim da su mi oni menjali region na steamu, odjednom cene u rubljima i sto cuda :D ako nije do sad banovan, valjda nece
Hvala na info, cekacu bas da vidim sta ce biti na sale-u
 
BG1+BG2+PST bez da razmisljas... Imas laganih 150-200h vrhunskog (i esencijalnog) rpg iskustva, naravno ako si spreman na to.
BG EE je skroz ok sljakao proslog leta, dosta su popravili od izlaska. PST EE je bolje odradjen "remaster" (po meni).

Zahvali mi se kasnije. :)

IWD (2) je vise "akciono orjentisan" ali podjednako vredi odigrati. Dragonspear preskoci, ispodprosecan (sjw) sadrzaj koji nije ni prineti originalu.
NWN nikad nisam mirisao (iskreno smatram inferiornijim od BG serijala)

Dodaj preko toga Arcanum, Temple of Elemental Evil (+kotor 1/2, jade empire, vampires i fallout) cisto da "upotpunis utisak"... :)

Period od 99-2006 je imao (najbolje) rpg naslove koji su postavili temelje i prilicno dobro se drze i danas, posebno gore navedeno "sveto trojstvo". They don't make 'em like they used to... :)
 
Poslednja izmena:
Tnx, ranije sam kupovao od ovih prodavaca tipa sa KP, vidim da su mi oni menjali region na steamu, odjednom cene u rubljima i sto cuda :D ako nije do sad banovan, valjda nece
Hvala na info, cekacu bas da vidim sta ce biti na sale-u

Čekaj kako to na KP daš im svoje podatke od naloga i oni ti promene region i kupe igru?
 
Stave ruski region i kupe igre i do 80% jeftinije nego što su kod nas.

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока
 
https://www.fanatical.com/en/pick-and-mix/beamdog-pick-and-mix

Koje tri igre izabrati, već dva sata gledam i ne znam šta izabrati ? Inače planiram igrati na linuxu pa ako je neko igrao ove naslove pod linuxom lepo bi bilo da podeli utiske. NN sam igrao diamond verziju, da li vredi uzimati Enhanced Edition, vidim da se dosta ljudi žali kako loše radi?

Kao sto e Yojinbo predlozio BG1+BG2+Planescape. Icewind dale je isto odlicna, ali ove tri su esencijalne kao RPG igre koje moras da odigras ako si ljubitelj zanra. Planescape je brutalan, milion opcija sa razgovorom i sjajna prica.
 
Stave ruski region i kupe igre i do 80% jeftinije nego što su kod nas.

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока

Za ovo se dobija trajni ban. Ja se ne bih kockao sa mojim nalogom.
 
Za ovo se dobija trajni ban. Ja se ne bih kockao sa mojim nalogom.

fora je sto prodavac sigurno ne kaze sta ce da uradi nego to radi na tudji rizik. I saje on kao pametan, zna fore koje mi ne znamo i moze jeftino da nabavi. Prevaranti klasicni.
 
Bukvalno se isplati da uzmes svih 6 igara.

Ako je moguce, za 16e mu se isplati - samo BGEE igre se krecu oko ~5e na snizenju.
Meni licno Dragonspear (iako pokusava da nadoveze tj bude filer za BG1 i BG2, jednostavno odskace po kvalitetu od originala) ne vredi tih 5e, mada eto njega dobija "gratis" uz NWN:EE i IWD:EE. :d

DA:Origins smatram boljom igrom on NWN. (koja mi je bila "nit' smrdi, nit' mirise")

IWD2, Arcanum, ToEE moz' i treba da nabavi na GoG-u i moduje ako mu BG legne, jer su isto obavezna lektira. EE/HD za njih necemo verovatno ni videti jer su source kodovi pogubljeni.
 
Poslednja izmena:
sta se desava sa progresom u igri ako sam je igrao free wikend a kad istekne kupim? konkretno dead by daylight je u pitanju.
 
sta se desava sa progresom u igri ako sam je igrao free wikend a kad istekne kupim? konkretno dead by daylight je u pitanju.

instalacija bi trebala da ti ostane iako nemaš dozvolu da je igraš. Nađi gde se nalazi save file i prebaci negde da sledeći put možeš samo da ga vratiš.
Cloud sync bi takođe trebao da radi bez problema.
 
sta se desava sa progresom u igri ako sam je igrao free wikend a kad istekne kupim? konkretno dead by daylight je u pitanju.

Tako sam ja pre nekoliko meseci tu igru igrao free weekend i posle kupio za male pare i nista, samo nastavis. Imas za 800+- dindzi na InstGaming.
 
Letnja Steam rasprodaja je počela. :)
 
Sha ima?

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
 
Nema ništa. Serveri down.
 
Nazad
Vrh Dno