Šta je novo?

Akcijske ponude igara (Steam, Amazon, GMG, GamersGate, GOG,...)

Pih, ja zeznuo stvar. Na jednom kompu krenuo kupovinu, pa me mrzelo da stojim i prebacio se za glavni komp. Ponovo krenuo proceduru kupovine, kad kaze, kupon vec iskoriscen. Vratim se na prvi komp, kad i na njemu kaze kupon iskoriscen.
Ko ga šiša. To je znak da nisam ni trebao da uzimam igru u obzir :)

PS.
Napravio sam drugi nalog i iskoristio kod :)
Mozda napravim jos neki nalog za ARC
 
Poslednja izmena:
Gamivo trenutno ima rođendansku akciju i daje 20% popusta koristeći vaučer: BIRTHDAY
Maksimalna vrednost u korpi je 50 EUR. Može se upotrebiti samo jednom po nalogu.

Par izdvojenih igara:
No Man's Sky za 14.72 EUR: https://www.gamivo.com/product/no-mans-sky
GTA V za 8.76 EUR: https://www.gamivo.com/product/grand-theft-auto-v-gta-5
ARK: Survival Evolved za 4.27 EUR: https://www.gamivo.com/product/ark-survival-evolved

Javite ako nađete nešto drugo zanimljivo.

"Sorry, the promotional code you entered is either expired or not valid."
 
^ Isteklo je. Uklonili su ponudu i sa sajta.
 
Ko hoce da proba Anno 1800 free nedelju dana na uplay!


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Na ps me tražite ostatak ključa...palikuće niti da se trude


Ice Lakes
MC62H-DT46V-xxxx

Monstrum
9TF7N-JK8ZI-xxxx

OPUS: The Day We Found Earth
IAL5V-CZX9E-xxxx
 
Poslednja izmena od urednika:
Jedan nalog, 3 računara koliko sam shvatio.

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока
 
Sry za semi off, ali ima li svrhu taj program od kada sam windows mount-uje .iso fajlove ?
Ranije sam ga imao uvek na kompu, ali od win 8 sam prestao da ga koristim.
 
Nije Daemon Tools običan mounter fajlova. On može i da emulira neke od vidova zaštite na diskovima da bi image fajlovi takvih diskova mogli da se koriste. Ali ako niste do sad znali za to, onda vam verovatno i ne treba.
 
A i nije sam Deamon Tools u ponudi, može da se čekira i uz popust dobije nešto od sledećih stvari sa slike uz njega, umanjeno za 6 dolara:

db109dfbd000ffae3191e6c6dabb6587.jpg


Na primer, DT plus Disc Burner okruglo 6 dolara.

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
BF1 5e, Battlefront 2 4.5e na Originu.

Jel ovo sad standardne cene, posto dugo traju, ili jd neki popust?
 
hvala, kakav je ovaj sajt? jel ok?
Valjda je ok. Ja sam se ranije još registrovao isto zbog neke akcije tako da sam sada samo potvrdio za kod, ali nisam ga nikad koristio za uzimanje igara...Osim free, naravno. [emoji1787]

Sent from my Nokia 8.1 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Valjda je ok. Ja sam se ranije još registrovao isto zbog neke akcije tako da sam sada samo potvrdio za kod, ali nisam ga nikad koristio za uzimanje igara...Osim free, naravno. [emoji1787]

Sent from my Nokia 8.1 using Tapatalk
Humble?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Znali su na Humble u da budu pre baš dobri bundlovi. Sada više forsiraju HB montly.
 
Znali su na Humble u da budu pre baš dobri bundlovi. Sada više forsiraju HB montly.

ni humble monthly mi vise njie posebno zanimljiv. bilo je dolicnih igara, a u poslednje vreme tek tu i tamo.
sada su me na prevaru odvukli da potrosim mesec od godisnje pretplate. inace u najavi u mailu stoji "check games", sada stoji "download now" i ja slucajno kliknuo i automatski aktivirao mesec umesto da proverim da li mi se svidja i vidim da li cu da pauziram ili uzmem. Bas smrdljiv potez i potpuno nepotreban.

Squad nje losa igra, mada nije za mene. Treba se malo vise posvetti i treba, jelte, imati squad, to je poenta. Ono drugo sa kartama necu ni da komentarisem. Mozda je dobra igra, ali card game nije za svakoga.
 
Slay the Spire je odlična igra, ali kapiram da možda nije za tebe. Ali svejedno, možeš odlično da trampiš ključ za nešto što ti se sviđa. I za Squad imam dobre ponude, ali trenutno imam puno neodigranih igara, čuvam je za neku trampu kasnije.
 
Nazad
Vrh Dno