Šta je novo?

Akcijske ponude igara (Steam, Amazon, GMG, GamersGate, GOG,...)

Prošlo sad, verovatno im se slupao sajt svi navalili :)
Međutim plašin se da je ovo samo free to play do 26.09. tako piše na naslovnoj... :/

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Uh oh, something went wrong.

Isto i kod mene :smash:.
 
Mora da se skine njihovo programce i onda preko njega birate koju igru hocete da skinete.
 
Jel rocktar negde objavio kad ce da poprave onog spinbot-a u gta SA? :D

Sent from my POCO F1 using Tapatalk
 
*mjau**mjau**mjau* 6 igara na poklon...Objasnili su sada. Sledece nedelje metro exodus i jos nesto..
 
Nije Exodus vec Metro 2033 i Everything. Bio je on vec jednom free na HB.
 
Au! Bas sam merkao da pazarim Batman kolekciju. Ovi iz Epica ubijaju sa free naslovima.
 
Ko zna zašto...100posto im dobro ide :p
 
Gomila ljudi ce samo da skine to sto je dz i opet nece da kupi nista od njih, ali hvala im :)
 
Nešto razmišljam, kako je krenuo Steam, pa Origin, pa sad Epic, pa Rockstar, na kraju će da bude svaki izdavač će da ima svoj shop i svoj launcher, pa dokle će to da dođe?!?
 
Postoji program koji spaja sve launchere u jedan, odnosno sve igre sa svih lauchera se prikazuju kao da imaš jedan.
 
mjau-mjau, na šta to liči, kakava papazjania...

A evo sad krenuli i sa filmovima i serijama, Netflix, Amazon, sada i Disney+ i Apple TV...

Jednog dana ima da mjau-mjau i prestanem da išta i gledam i igram, samo ima da slušam radio i čitam knjige, i onako bi trebali biti zdraviji za dušu...

/rant
 
GOG GALAXY ujedini launchere u jedan ali i dalje moras svaki launcher imati instalirano i sihronizirati ga sa GOG GALAXY. Trenutno je stanje: Steam, origin, uplay, bethesda, epic, battlenet, rockstar, gog, winstore itd. Recimo Epic klijent je jadan. Jucer sidam igru ne znam ni koliko zauzima ni koliko treba da se skine niti download brzinu. Ne vidim osnovne stvari. Mozes kliknuti na igru da starta install i to je sve.
 
GOG GALAXY ujedini launchere u jedan ali i dalje moras svaki launcher imati instalirano i sihronizirati ga sa GOG GALAXY. Trenutno je stanje: Steam, origin, uplay, bethesda, epic, battlenet, rockstar, gog, winstore itd. Recimo Epic klijent je jadan. Jucer sidam igru ne znam ni koliko zauzima ni koliko treba da se skine niti download brzinu. Ne vidim osnovne stvari. Mozes kliknuti na igru da starta install i to je sve.
Imas da pratis metriku skidanja i instaliranja igre u epic launcheru.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Samo što nema resume download-a, pa ako se zezneš i restartuješ komp, eto tebi zanimacije. Tako sam Borderlands 3 skidao 2 puta, iako je bilo skinuto preko 30 giga.
 
Ovi u epiku su neodlučni....još uvek,sami sebi ne veruju da će biti išta od toga,pa takav im i lončer

Najgore mi kad skidam nešta,ni važno sa čijim programom,i uvek strah,šta ako ću morat opet

Torent je zakon
i steam :p
 
Samo što nema resume download-a, pa ako se zezneš i restartuješ komp, eto tebi zanimacije. Tako sam Borderlands 3 skidao 2 puta, iako je bilo skinuto preko 30 giga.
Ima i resume koliko se secam. Fortnite sam prekidao i nastavljao da skidam.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Igra li iko EVE Online???
 
GOG GALAXY ujedini launchere u jedan ali i dalje moras svaki launcher imati instalirano i sihronizirati ga sa GOG GALAXY. Trenutno je stanje: Steam, origin, uplay, bethesda, epic, battlenet, rockstar, gog, winstore itd. Recimo Epic klijent je jadan. Jucer sidam igru ne znam ni koliko zauzima ni koliko treba da se skine niti download brzinu. Ne vidim osnovne stvari. Mozes kliknuti na igru da starta install i to je sve.

Samo što nema resume download-a, pa ako se zezneš i restartuješ komp, eto tebi zanimacije. Tako sam Borderlands 3 skidao 2 puta, iako je bilo skinuto preko 30 giga.

Annotation 2019-09-23 092548.png

Takodje probao restart, sve sto je skinuto do momenta restarta ostaje. Ne znam sta vas dvojica radite...
 
Poslednja izmena:
Igra li iko EVE Online???

Nisam smeo ni da se uhvatim. Nudili mi neki starter pak za "dž". Kao što reče jedan moj drug samo kažeš "zbogom živote" :)
Za sada se godinama držim kao pijan plota COH2, PS2, Xcom2 i ponekad Desteni 2.
 
Takodje probao restart, sve sto je skinuto do momenta restarta ostaje. Ne znam sta vas dvojica radite...

Mislim da je u međuvremenu bio update klijenta, pošto se gomila ljudi na njihovom forumu žalila na resume download-a.
 
Igra li iko EVE Online???

Igra nije free ako na to misliš.


1-month-plan € 14.95
3-month-plan € 38.85 (€ 12.95/month)
6-month-plan € 71.70 (€ 11.95/month)
12-month-plan € 131.40 (€ 10.95/month)
 
Igra nije free ako na to misliš.


1-month-plan € 14.95
3-month-plan € 38.85 (€ 12.95/month)
6-month-plan € 71.70 (€ 11.95/month)
12-month-plan € 131.40 (€ 10.95/month)
Ma imam kljuc da dam neki pack lol

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno