Šta je novo?

Akcijske ponude igara (Steam, Amazon, GMG, GamersGate, GOG,...)

Neko je pokupio i tu se diskusija zavrsava, necemo milijardu puta da kukamo na "nindze" i slicno - kodovi su ostavljeni kako bi se pokupili i kraj.
 
ja se zaleteo na obicnu, a i deluxe je jeftina. sada radim refund. Imao nesto malo evra na nalogu i ovo je insta buy jer odavno zelim da je probam iako nisam siguran da ce da mi legne.

*mjau**mjau**mjau*, bolje delux, ja sam spiskao sve pare na summer sale pa se sad susim :d
 
Igrao sam narodnu solidno, doduse nisam presao, ali mi se svidela bas... Mislim da ce pasti kupovina deluxe, dzaba je.
 
Uzeh i ja Pray deluxe, lepo izgleda.
Na summer sale nisam ništa kupio ali evo ima lepih akcija i izvan tih glavnih rasprodaja.
Uzeo sam komplet banner sagu npr, dugo imam prvi deo, nisma ga probao ali kad vidim ocene, insta buy :d
 
Gamivo sajt daje kljiceve. Pozurite!

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
 
^Ja dobio earth igre, stare skoro dvije decenije haha.
 
Ne trebaju vama besplatne igre...Bolje da sam cutao :d
Enclave
Two Worlds: Epic Edition
Jagged Alliance 2 - Wildfire
Gorky 17
Knights and Merchants
Earth 2150 Trilogy
X-Blades

Iron Sky: Invasion
Earth 2160
Septerra Core
Mountain
World War III: Black Gold
KnightShift
RoBoRumble

Earth 2140 HD
8infinity
Fist of Jesus
Jack Orlando: Director's Cut
Darkness 2
Rolling Sun
Arma Tactics
And more!
 
Da, zakasnili ste, zato sam i rekao pozurite.
 
Ja dobih Septerra Core, glupa izometrija.

Ima mladjih clanova na forumu od te igre, lol. Neka free igara ali opet, mogli su jedan-dva solidna naslova ubaciti a ne ovo iz 1999. Mislim, EPIC dijeli svake sedmice jednu igru do kraja godine. Eto bile su zadnje Limbo, Last Day of June i Overcooked.
 
^+1 za Gamivo, nema problema
 
I ja kupujem, sve OK
 
6 jevrića je super cena za Prey, bez daljnjeg. Samo je pitanje ima li ikakvog smisla dalje gomilati igre, backlog mi je ogroman, mogu još godinu dana da guram na ovom što imam, do tad ću opet moći da kupim.
 
rado ću udomiti Septeru,čak sam je merkao sad na sumer sale...nikako je nisam mogao proći što zaradi engleskog što zaradi buga,kojeg sam negde pročitao godine posle

I prvi Sacred imo oni waser bug :p

Silver se igrala isto u to doba....doba FFVII :p
 
Poslednja izmena:
Opet gamivo daje igre

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno