Šta je novo?

Akcijske ponude igara (Steam, Amazon, GMG, GamersGate, GOG,...)

Da nije slučajno nekome pretekao ključ za Zombie Army Trilogy iz prošlog HB Monthly?
 
Da, samo sto uvode nove modove tako da pretvaraju pricu u PUBG... stim sto izgleda nece moci da se igra taj mod pubg/fortnite sa besplatnom verzijom. Mocice da igraju oni koji su vec platili igru pre i oni koji kupe taj mod. Izmedju ostalog, nece biti klasicnih puski kao u gore navedenim igrama vec ce moci da se sakuplja novac najverovatnije i onda da se kupuje oruzje. Ovo sam citao na jednom stranom forumu, nije zvanicno.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ne uvode nego su uveli i sve se može igrati samo bez prime statusa i ne dobija se loot kao sa prime. Prime košta isto koliko je i CSGO koštao prije nego što je postao f2p. Inače mod je po mom mišljenju dobar i nije napravljen da se takmiči sa pubg ili fortnite.

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока
 
Ja nisam igrao PUBG i fortnite, ali mi se taj mod za CS GO uopste ne svidja. Malo mi je dosadan...

Sent from my G3221 using Tapatalk
 
I da se vratimo na temu...

TT over 6X
 
Mislim da je skupo za relativno staru igru...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Na Origin trenutno traje akcija sa dodatnih 30% popusta na skoro sve igre. Dovoljno je dodati igru u korpu i uneti vaučer "SAVE30".

Popust se sabira sa postojećim popustom. Moguće je primeniti vaučer na više kupovina.

Primera radi, Mass Effect 3 izlazi €2.79.
 
Ocekivao sam reci ces €9.99 ili tako nesto. Ovih par evra razlike mi nije strasno, a i nisam bas za G2A i Kinguin.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ocekivao sam reci ces €9.99 ili tako nesto. Ovih par evra razlike mi nije strasno, a i nisam bas za G2A i Kinguin.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Izbegavam i ja g2a kad god je cena slična, moja poenta je samo bila da ima da se nađe za te pare na nekoliko mesta. :)
 
Mali off. Da li ste kupovali Windows na nekom od tih sajtova? Gledao sam na allkeyshop ali prvi na listi mi nisu poznati, nisam nikad uzimao tamo.
 
Mali off. Da li ste kupovali Windows na nekom od tih sajtova? Gledao sam na allkeyshop ali prvi na listi mi nisu poznati, nisam nikad uzimao tamo.

Windows se kupuje e Ebay za 4-5€, isto tako i Office
 
Video sam i na ebay ali bio sam lenj da trazim kod koga da kupim pa sam izabrao ovaj HRK jer je prvi na listi kod allkeyshop. Kupio pre 5minuta tako da cu ga testirati veceras :) Hvala skakako.
 
Kupovao sam ja office na g2a davno. Sljaka i dalje.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
+1 za ebay, uzeo sam nekoliko Win ključeva tamo u poslednjih godinu-dve i za sad nema nikakvih problema
 
I ja :) upisi samo win10 pro instant i izacice ti likovi koji imaju po “milion” pozitivnih ocena ;)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Elit je specificna simulacija. Neki je zovu ETS2 in space. Dok neki provode hiljade sati u ETS2, ja se hocu objesiti od dosade. Isto je i sa Elite. Ja se nisam mogao nikada navici. Letenje dosadi prvih "pet minuta" i onda postane kao tekstualna igra. Micro managing. Bila mi je dosta repetativna. Imerzija kroz warp drive ne postoji. Imas osjecaj da stojiš u mjestu i da se planete spavnaju ispred tebe. Ne slijeces na planete ako nemas Horizons DLC ali i ako slijeces, interakcija je svedena na minimum. Nemam osjecaj prostranstva. Dosta se stanica/lokacija recimo ponavlja. Predjes pola galaksije i dodjes na mjesto koje izgleda isto. Slazem se sa tvrdnjom: a mile wide and an inch deep. X4:Foundations ima losiji model letenja dok je sve ostalo mnogo bolje, dosta dosta kompleksnija igra.

Pogledajte kakav review za Elite pa prosudite sami. Daleko od toga da je igra djubre samo je stvar da li ste za takav tip simulacije. 6€ nije neka para:

https://www.youtube.com/watch?v=afGeTSgnoE4

https://www.youtube.com/watch?v=kfuymnQQ1Vo
 
Poslednja izmena:
Javi, baš me zanima.
Do sada su takvi mistery Bundle-ovi uglavnom bili sa igrama koje na g2a ili kinguinu koštaju oko 1e ili manje


https://www.fanatical.com/en/bundle/kingslayer-bundle
Ako nekom ne treba SW force unleashed i Simcity 4 iz ovog Bundle-a neka mi se javi da se dogovorimo


Sent from my RNE-L21 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno