Šta je novo?

Akcijske ponude igara (Steam, Amazon, GMG, GamersGate, GOG,...)

Uzmi slobodno na G2A ja uzimam redovno tamo, nikakvih problema nisam imao do sada

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
 
Odlucio sam se da pocnem sa humble monthly. Ako neko hoce, uradicu preko njegovog referala ili kako god to da ide. meni ne pravi nikakvu razliku, a ako neko nesto moze da dobije, sto da ne
 
Ja sam zadovoljan sa Humble Monthly-jem - vec godinu dana ga koristim. Skoro je bila i akcija (2 puta) ako se uplati godinu dana unapred dobije se $20 u wallet (i jedan mesec besplatno)

Ako jos neko hoce da se prijavi evo i moj ref link:
https://www.humblebundle.com/monthly?refc=O4vEaF


VAZNO! Intesa me je odrala, uplacujte uvek u Eurima (bez obzira sto je potrosnja u Dolarima) za internet karticu, ne u Dolarima, jer su mi napravili dvostruku konverziju i naplatili mi 10 Dolara vise kada sam uplatio godinu dana unapred.
 
Poslednja izmena:
Hvala za info, bezobrazluk cist.
 
Ja sam zadovoljan sa Humble Monthly-jem - vec godinu dana ga koristim. Skoro je bila i akcija (2 puta) ako se uplati godinu dana unapred dobije se $20 u wallet (i jedan mesec besplatno)

Ako jos neko hoce da se prijavi evo i moj ref link:
https://www.humblebundle.com/monthly?refc=O4vEaF


VAZNO! Intesa me je odrala, uplacujte uvek u Eurima (bez obzira sto je potrosnja u Dolarima) za internet karticu, ne u Dolarima, jer su mi napravili dvostruku konverziju i naplatili mi 10 Dolara vise kada sam uplatio godinu dana unapred.
Sav platni promet po našem zakonu može da se radi u dinarima i evrima. Kod svake banke je tako, uvek sve ide u evre (ako ih nema na računu) pa onda u valutu u kojoj se plaća.
Nema šanse da su na 20$ (ako sam dobro razumeo toliko si platio) uzeli 10$. Možda 1$ u konverziji i rezervacija 1-2$ koja se vraća.
 
Nije on platio 20$.
On je valjda platio 12$x12 meseci ali je dobio 1 mesec dzabe i 20$ u wallet.
Znaci platio je 144$ ili u slucaju da je taj mesec besplatan u okviru te godine onda 11 meseci tj 132$.
 
Uplatio je godinu dana odjednom koliko sam shvatio, znaci nije samo 20$


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Imate mogucnost da uzmete 7 dana free origin valut ako do sada niste samo ne zaboravite da otkazete pretplatu. ;)
 
Ako ste korisnik twitch prima...
Here’s the full Free Games with Prime lineup for March:

Superhot

Shadow Tactics

Tales from Candlekeep: Tomb of Annihilation

Oxenfree

Mr. Shifty

And be sure to come back in April, because starting on April 1st, our next Free Games with Prime collection will be available:

Tales from the Borderlands

SteamWorld Dig 2

Kingsway

Tokyo 42

Dubwars

That’s 10 games in the next two months, all for FREE and yours to keep forever.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Kakva prevara

Capture.JPG

reklamiraju War of the Chosen a u pitanju je običan xcom 2
 
^Heh, bas to isto pomislih
 
Na GMG-u je juce bio, sa svim popustima, 18$.
 
Lethal League za 0$
https://www.fanatical.com/en/game/lethal-league
768e9be9-5ba8-4a2c-809b-23dffc964af8.jpeg
 
Sorry, we are experiencing technical difficulties Bax
 
ja sam uzeo lethal league, ali mi samo stoji 'reveal key' i nista se ne desava kada kliknem na njega..
 
Nazad
Vrh Dno