Šta je novo?

Akcijske ponude igara (Steam, Amazon, GMG, GamersGate, GOG,...)

^Čitam i ne verujem šta sve mora da se dokupljuje. Smena dana i noći, zoo vrt...možda ću zvučati staromodno i zaostalo ali ja im u životu ne bih to dodatno plaćao.

Sent from my SM-A715F using Tapatalk
 
Dobra je i vanila a i jako dobra je zajednica moddera na steamu. Ja se lomim oko ovog packa od 16.5 €.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
 
^Čitam i ne verujem šta sve mora da se dokupljuje. Smena dana i noći, zoo vrt...možda ću zvučati staromodno i zaostalo ali ja im u životu ne bih to dodatno plaćao.

Sent from my SM-A715F using Tapatalk

Slabo prosjecni gameri prate simulacije. One tako funkcionišu. Imaju more DLC-ova. A neki kostaju i po 50-60€. Flight Simulator X ima preko 250 dodataka. Train simulatr ima preko 500 ja mislim DLC-ova/dodataka. ETS2 ima oko 60-70, isto toliko DCS. iRacing doslovno sve prodaje itd itd.

Simulacije su posebne kao i gameri istih.
 
"Samurai Shodown NeoGeo Collection" izlazi 18. na Stimu, a Epik odlucio da ponudi za dzabe nedelju dana ranije, tj. od 11.-18.
 
Kad izađe DLC za Skylines deo novotarija uđe u igru besplatno. Na primer taj dan/noć ciklus.
 
Ja verovatno uzimam ovaj dil od 16.5€, tu dolaze skoro svi dlc osim parklife i after dark koje već imam. E kad pazarim onda bih krenuo novi grad koji bi se sastojao od više naselja a za svako naselje bih koristio ono što dobijam sa određenim dlc-om (npr. univerzitetska zona, eko naselje...).
Meni će lično to skroz promeniti igru.

Tapatalk pro using S10e
 
Igra je vrhunska, za taj dolar ne bih nikad ni razmisljao.
Samo pazite, jede vreme.. kazes sebi "samo da popravim ovo" i prodje 3h.
 
Ma za dolar je super deal, samo nikako da se odlučim oko dlcova. [emoji16]

Sent from OnePlus 7 Pro
 
Igra je vrhunska, za taj dolar ne bih nikad ni razmisljao.
Samo pazite, jede vreme.. kazes sebi "samo da popravim ovo" i prodje 3h.

To još sat, dva, tri , pet sam preživeo još uz sim city 1 :)
 
Ja sam rešio da uzmem onaj dil od 16.5€. E sada pošto nikad nisam ništa uzimao preko Humble Bundle i nemam nalog kod njih mogu da budem nečiji referral ako ima koristi od njihovog programa. Prvi ko mi se javi na pm preko njega ću kreirati nalog.

Edit: Nije više aktuelno.
 
Poslednja izmena:
Poslednja izmena:
Slabo prosjecni gameri prate simulacije. One tako funkcionišu. Imaju more DLC-ova. A neki kostaju i po 50-60€. Flight Simulator X ima preko 250 dodataka. Train simulatr ima preko 500 ja mislim DLC-ova/dodataka. ETS2 ima oko 60-70, isto toliko DCS. iRacing doslovno sve prodaje itd itd.

Simulacije su posebne kao i gameri istih.

Sve tačno
Silne pare sam onomad spucao na FS
Sada ima velikih popusta na HRK za Skylines
 
EDIT:

Arma 3 Karts free na steamu
Minion Masters - Charging Into Darkness free na steamu
Call Of Duty World War 2 i Battlefront 2 su free za psplus

EZHW5gRWAAIYqio
 
Poslednja izmena:
Trackmania je f2p i starta prvog Jula i bice preko Uplaya ako nekoga mrzi Epic.
 
Vidim da na epiku trackmanija moze da se doda besplatno(pre-purchase).Ne znam jel to neka greska?A na uplay se placa?

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ipak je leak sto sam postavio bio tacan :) a ne znam zasto je neko obrisao moj post ili ja ne mogu prosto da ga nadjem :) ... onda posle Borderlandsa ide Ark Survival Evolved
 
Ipak je leak sto sam postavio bio tacan :) a ne znam zasto je neko obrisao moj post ili ja ne mogu prosto da ga nadjem :) ... onda posle Borderlandsa ide Ark Survival Evolved

Uprava zabranila leakovane informacije pre zvanične potvrde
 
Arx Fatalis je free pošto studio slavi 20. rođendan, ali izgleda da mora Bethesda launcher.
https://bethesda.net/en/hub/arkane20

Da je Steam key, pa da je uzmem. Svidela mi se igra nekada davno, ali nisam imao hardver da je ljudski poteram.
 
vredi li ta arma 3 cemu? ima li igraca? inace zabranio bi zakonom dlc-ove za igre koji se placaju.
 
Nazad
Vrh Dno