Šta je novo?

Akcijske ponude igara (Steam, Amazon, GMG, GamersGate, GOG,...)

Jel dobra ova cena za Metro Exodus - Gold Edition za 26e na Steamu? Uzimam gold zbog dodatnih misija.
 
Poslednja izmena:
Pozdrav,zanima me kupovina preko Steama.Imam od banka intese karticu Visa Elektron.Da li sa njom mogu da kuujem.
 
Pozdrav,zanima me kupovina preko Steama.Imam od banka intese karticu Visa Elektron.Da li sa njom mogu da kuujem.
Da, treba samo da se lokacija na Steam profilu podudara sa lokacijom sredstva plaćanja.

U tvom slučaju treba da staviš na steam profilu Srbiju.

Sent from my SM-G960U using Tapatalk
 
Polako, u US je tek 9:30 na zapadu. Bice nekad' u toku dana.
 
Na Ubisoftu moze da se skine, ko ce da ceka da se Epic smiluje...
 
Skinuo, igrao 10min i vratio se na staru verziju.. Da bi igrao bilo sta sto vredi, moras da uzmes godisnju pretplatu..
 
Znaci TMN Forever neprevazidjena. Sjecam se kada sam prvi put pokupio TrackMania CD 2004-te sa onim autima. Nadam se da ce svesti na F2P sa kupovinom skinova kao prije a ne DEMO sto je sada.
 
Je l kupio neko nešto za ovu rasprodaju sad? Ja sam uzeo par indie igara:

Risk of Rain 2 i Undermine obe izlaze iz Early Access-a za mesec dana i raste im cena, pa sam igrabio sad. RoR sam platio tipa 6 eura na nekom od drugih sajtova.

Uzeo sam još Curse of the Dead Gods, isto roguelite i Early Access, kao i Gunfire Reborn (FPS roguelite na foru Borderlands-a recimo).

Children of Morta je poslednja na listi.

Ima li neko neku indie igru da bi preporučio ili nešto opuštajuće, a jeftino?
 
^
Ja posle duze pauze pazario 28 "manjih" igara jer mi otisli neki CSGO stikeri za nenormalnu svotu (dovoljno da se zapitam koja dala*u bi platila toliko), tako da mogu da divljam narednih 5-6 steam sale-a... :)
Cini mi se da me imas na listi pa baci pogled.
 
I od mene preporuka za Firewatch.
Steta sto nema vise takvih igara.
 
Ima li neko neku indie igru da bi preporučio ili nešto opuštajuće, a jeftino?

A Short Hike je opuštencija. Oxenfree možda. Night in the Woods, 90% igre je gluvarenje sa ortacima u igri. Sve je bilo skoro džabe u itch.io bundle.
 
Ovo je sad off-topic, napravite temu za preporuku indie i drugih igara koje ne spadaju u AAA i AA naslove (kriterijum se moze dogovoriti u pocetku, pa cemo uvodni post izmeniti).
 
Ima li neko neku indie igru da bi preporučio ili nešto opuštajuće, a jeftino?

Nije indie ali je jeftino i dobra zabava

Deus Ex Human Revolution - Director's Cut , DEUS EX: MANKIND DIVIDED - DIGITAL DELUXE EDITION

@Jericho

kasno videh tvoj post
 
Poslednja izmena:
Je l uspeo neko da kupi nešto na Ukrajinskom Epic-u nekom od kartica iz Komercijalne? Meni ne prolazi nijedna, tj neće da mi stigne onaj kod.

Ako ima neko da mi se uloguj na nalog i kupi mi nešto, a ja da uplatim pare, neka mi se javi, pliz.
 
Je l uspeo neko da kupi nešto na Ukrajinskom Epic-u nekom od kartica iz Komercijalne? Meni ne prolazi nijedna, tj neće da mi stigne onaj kod.

Ako ima neko da mi se uloguj na nalog i kupi mi nešto, a ja da uplatim pare, neka mi se javi, pliz.

Uspeo sam, prihvatilo je Visa internet karticu. Nju nisam imao kad sam pokušavao ranije, a nisu htele ni Master obična, a ni installment da prođu.
 
"7 days Uplay+ free trial now available through July 27"

Ne znam samo ima li regionalni lock. Nisam probao.
 
...a ja klincu kupio Escapist 2 pre par nedelja, onda kad bila moša na Epicu xa njega :/
Doduše negde sam ga jeftino uzeo sa svim DLCovima, msm da sam na HRK uzeo...

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno