Šta je novo?

Akcijske ponude igara (Steam, Amazon, GMG, GamersGate, GOG,...)

Ko želi da uhvati ovo, izvolite moj referal link koji vam daje 10% popusta, trebalo bi da stekuje sa 10% popusta koji ionako dobijate kao novi pretplatnik:
https://www.humblebundle.com/monthly/activate-discount?gamekey=X5haTFHharYWU6cC
I ja dobijam 10% popusta u prodavnici ako se neko prijavi preko linka, čisto da ne bude da to nisam javno rekao.

Niti su mi uracunali referal niti 10% off kao novi pretplatnik. A kako ni nisam imao $12 na kartici pisalo je samo failed.
 
Upravo to, trove su drm-free igre čijem dl-u imaš pristup tokom trajanja pretplate.

Sent from my MI MAX using Tapatalk

Hteli mi to ili ne očigledno se ide u pravcu "games as services" i da će se kao standard uvesti mesečna pretplata na pristup igrama...
 
mislim da cela ekonomija grabi ka tome. za petnaestak - dvadeset godina se ni automobili neće prodavati nego iznajmljivati. isto će biti i sa belom tehnikom, komunikacionim uređajima, računarima...
 
Xbox (origin) gold pretplata, PS now (trebalo bi i u EU više servera da osposobe ove godine) kao i PS+, HB trove sada - čudi me da Steam nije još uvek dao svoj odgovor
 
Niti su mi uracunali referal niti 10% off kao novi pretplatnik. A kako ni nisam imao $12 na kartici pisalo je samo failed.

Moguce da nisam propratio ako je bilo promena, ali koliko mi je poznato za referal se dobija jedino store wallet (tj dobija onaj ciji je link koriscen - inace se dobija 4.5e, a trenutno je akcija pa se dobija 7).
Sad je cesta pojava na steamtrades-u da ljudi nude igre ili csgo kljuceve (a neki i paypal) u zamenu za referral, a mogu sa ponosom reci da sam bio prvi koji je takvu temu predlozio i pokrenuo lavinu. :D

Popust na monthly dobijas jedino ako si first time subscriber i uzmes pre monthly-a neki drugi obican bundle (tier 1 je dovoljan). Tada imas 10% popusta na monthly.
Takodje, ovo je lako iskoristiti i ako ste vec uzimali monthly, posto je dovoljan samo novi HB nalog na drugom mail-u (paypal moze bit isti).

Dok imas aktivan monthly subscription, imas 10% popusta na store. Odnedavno, ovaj popust mozes da podelis sa nekim, tj da i nekom drugom das 10% popusta na store. Ovi popusti vaze samo za store, ne za bundle-ove.
 
mislim da cela ekonomija grabi ka tome. za petnaestak - dvadeset godina se ni automobili neće prodavati nego iznajmljivati. isto će biti i sa belom tehnikom, komunikacionim uređajima, računarima...

Mislis ovako nesto?

Screenshot-2018-1-14 Miet mich - Die MediaMarkt Mietwochen.png
 
Šta je ovo? Mora da je slobomo na skijanju... :)

Sent from my LG-K420 using Tapatalk
 
https://www.greenmangaming.com/vip/ Three Dead Zed
Uzmete prvo kupon kod pa "kupite" igru i na kasi samo iskoristite 100% popust, jos jedna dz igra od gmg, dugo ih nije bilo jel da?
 
Ako ti je odgovarao HR, odgovaraće i ovo, jer je ista formula u pitanju. Gejmplej je za nijansu sadržajniji i dublji, ali sama priča je po meni slabija.

Jedino upozorenje je da je igra slabije optimizovana, tako da je potrebna solidna mašina.

Sent from my MI MAX using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Posto ne moze edit: drug slobomo poslao kljuc, ne treba vise, zahvaljujem i ovim putem :)
 
Narode gde bi bilo najeftinije uzeti Call To Arms Deluxe Edition?Propustio sam popust koji je bio na njega...

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno