Šta je novo?

Akcijske ponude igara (Steam, Amazon, GMG, GamersGate, GOG,...)

Kad goty bude 15-20,uzecu.
Znam da je necu preci, cisto cu kupiti da bih ispostovao ideju i setting
 
sa svojom visa electron nisam mogao da uzimam humble monthly, ali nekim cudom pre par meseci sam uspeo sa istom karticom.... sta se desilo ne znam, ali sad samo produzujem pauzu na monthly-ju za svaki slucaj dok ne zapadne neki da mi se svidja :)
 
Ako imas PP, mogu ti ja odraditi
 
Kad goty bude 15-20,uzecu.
Znam da je necu preci, cisto cu kupiti da bih ispostovao ideju i setting

Da li su popravili KCD? Bio je bukvalno neigriv, bagovali su questovi tako da neke misije nisu mogle da se pređu. :D
 
^ ispeglan je fino sada. secam se kad je igra tek izasla da mi je lockpick sistem bio nesto najgore sto sam probao do sada. nije ni sad posebno dobar ali je mnogo bolji nego na pocetku.

ja sam relativno skoro presao igru sa svim dlc dodacima. nije bilo zabagovanih misija ali je zato bilo po malo konfuznih. recimo legnem da odspavam i fejluje mi se par misija za koje nisam ni znao da su vremenski ogranicene niti to negde pise.

nisam nesto preterano istrazivao mapu nakon predjene price jer se ne lozim na steam achivmente ali jesam istrazivao u toku igre koliko mi je bilo zanimljivo.
 
Poslednja izmena:
^ ispeglan je fino sada. secam se kad je igra tek izasla da mi je lockpick sistem bio nesto najgore sto sam probao do sada. nije ni sad posebno dobar ali je mnogo bolji nego na pocetku.

ja sam relativno skoro presao igru sa svim dlc dodacima. nije bilo zabagovanih misija ali je zato bilo po malo konfuznih. recimo legnem da odspavam i fejluje mi se par misija za koje nisam ni znao da su vremenski ogranicene niti to negde pise.

nisam nesto preterano istrazivao mapu nakon predjene price jer se ne lozim na steam achivmente ali jesam istrazivao u toku igre koliko mi je bilo zanimljivo.

Ah, super, možda onda krenem da igram. :)
 
Sto se tice Colossus bundle - Sniper: Ghost Warrior Trilogy sam uzeo skoro nekad kad je bio solo za tipa 100 dinara, ako su preostala dva dela iz trilogije kao prvi (Act of War) mogu slobodno da kazem da je to najgora igra koju sam u zivotu igrao i da ne vredi ni tih 100 dinara, pucas u protivnika sa pola metra i ne pogadjas ga i jos gomila retardiranih stvari koje su sve samo ne uzivanje.

Sto se tice Stalkera, i dalje postoji cela trilogija na Kinguinu za 2.5 evra (GOG kljucevi), uzeo licno i sve je ok.

https://www.kinguin.net/category/27515/s-t-a-l-k-e-r-bundle-gog-cd-key/
 

mene tier 2 interesuje (moon hunters i epistory), kao i tier 3 zbog SM: Beyond Earth... Jesu li Beyond Earth ispeglali ili je i dalje prililcno los kao sto su kritikovali nakon launcha igre?
 
menije tier 3 zanimljiv zabog Mafije 3 i Beyond Earth. Naravno onda treba posebno kupovake DLC eve
 
Jesu li Beyond Earth ispeglali ili je i dalje prililcno los kao sto su kritikovali nakon launcha igre?

Poprilično slab naslov jer su odustali od ekspanzija zbog loše prodaje, te nisu stigli da prodube gejmplej.

Neki nivo kompleksnosti kao Civ 6 bez ekspanzija, to ti je to. Dok je Civ 6 sa ekspanzijama sasvim ozbiljan naslov.
 
^ Thx... Nista onda, delovalo je kao Alpha Centauri ali ako je krsh ne vredi da hrckarim...


+edit...

dafa... Opet akcija na GOG-u, Lantern fest... Ne pamtim da je ovoliko puno snizenja bilo u ovako kratkom vremenskom roku, pocevsi od katolickog Bozica...
 
Poslednja izmena:
Mene zanima Tier 2 zbog Warhammer: End Times - Vermintide pa ako neko uzme mogu da mu posaljem na paypal par evrica za kljuc.
 
Jesu li Gamivo kodovi vezani za nalog? Ja dobio jedan za 20% popusta kad sam kupio Hollow Knight, pa zaboravio da ga iskoristim kad sam kupovao PES, a neću ništa drugo kupovati u narednih pet dana, pa sad ne znam da li mogu da ga dam nekome.
 
uzeo sam mystery bundle na fanatical. cisto da vidite sta se moze ocekivati
Homeworld Remastered Collection
Fahrenheight Indigo Prophecy remastered
Slice Dice Rice
Cook Serve Delicious
TASTEE Lethal Tactics
Reverse Crawl
STAR WARS The Force Unleashed Ultimate Sith Edition
Turmoil
Figment
Orborun

nije bas totalni uzas za 7$, ali nije bas da sam odusevljen.
 
uzeo sam mystery bundle na fanatical. cisto da vidite sta se moze ocekivati
Homeworld Remastered Collection
Fahrenheight Indigo Prophecy remastered
Slice Dice Rice
Cook Serve Delicious
TASTEE Lethal Tactics
Reverse Crawl
STAR WARS The Force Unleashed Ultimate Sith Edition
Turmoil
Figment
Orborun

nije bas totalni uzas za 7$, ali nije bas da sam odusevljen.

Ja sam tako kupio prosli i dobio sam mahom indi naslove, dosta dobrih gledajuci ocene i utiske ali preslabo za pompezan naslov celog paketa...
 
Mene zanima Tier 2 zbog Warhammer: End Times - Vermintide pa ako neko uzme mogu da mu posaljem na paypal par evrica za kljuc.

Uzeću ja ako se drugačije ne snađem. Inače za ta sitna plaćanja između pojedinaca, tipa prodaja-kupovina ključeva i slično, Ripple ili Stellar su kao stvoreni. Transakcije su momentalne i praktično džabe, preko Steam chat završiš sve. Topla preporuka imati wallet za nekom sićom za takve stvari. Mene bundle jedino zanima zbog Ash of Gods, ako ne uspem da ga dobijem u trampi.

Inače tier 3 je ukinut, ostali su bez ključeva.
 
uzeo sam mystery bundle na fanatical. cisto da vidite sta se moze ocekivati
Homeworld Remastered Collection
Fahrenheight Indigo Prophecy remastered
Slice Dice Rice
Cook Serve Delicious
TASTEE Lethal Tactics
Reverse Crawl
STAR WARS The Force Unleashed Ultimate Sith Edition
Turmoil
Figment
Orborun

nije bas totalni uzas za 7$, ali nije bas da sam odusevljen.
Kakav je Homeworld Remastered Collection?
Igra mi se neka svemirska, a Homeworld mi ostao u lepom sećanju.

Sent from my moto g(6) using Tapatalk
 
Uzeću ja ako se drugačije ne snađem. Inače za ta sitna plaćanja između pojedinaca, tipa prodaja-kupovina ključeva i slično, Ripple ili Stellar su kao stvoreni. Transakcije su momentalne i praktično džabe, preko Steam chat završiš sve. Topla preporuka imati wallet za nekom sićom za takve stvari. Mene bundle jedino zanima zbog Ash of Gods, ako ne uspem da ga dobijem u trampi.

Inače tier 3 je ukinut, ostali su bez ključeva.

Samo da javim da sam se snasao za kljuc od igre. U svakom slucaju hvala sto si se ponudio.
 
uzeo sam mystery bundle na fanatical. cisto da vidite sta se moze ocekivati
Homeworld Remastered Collection
Fahrenheight Indigo Prophecy remastered
Slice Dice Rice
Cook Serve Delicious
TASTEE Lethal Tactics
Reverse Crawl
STAR WARS The Force Unleashed Ultimate Sith Edition
Turmoil
Figment
Orborun

nije bas totalni uzas za 7$, ali nije bas da sam odusevljen.

lulz... Pa samo Homeworld, SW: TFU i Fahrenheit vrede cene i uopste nisu lose igre (pre svega Homeworld za kojih bih i danas platio 7$), ne znam sta si jos ocekivao...
 
Kakav je Homeworld Remastered Collection?
Igra mi se neka svemirska, a Homeworld mi ostao u lepom sećanju.

Sent from my moto g(6) using Tapatalk

Bukvalno su preradili celu grafiku i muziku i glasove, tako da igra ima isti smek samo sa grafikom dostojnom za danasnje standarde.
Obavezno treba kupiti i Homeworld Deserts of Kharak koji je prequel za Homeworld, a radila ga je ekipa koja je uradila ceo remaster ;)
 
Obicno i kada vidim da je neko podelio kod za neku igru ni ne pokusavam da ga pokupim posto znam da je vec otisao[emoji3]
 
Nazad
Vrh Dno