Šta je novo?

Akcijske ponude igara (Steam, Amazon, GMG, GamersGate, GOG,...)

ni humble monthly mi vise njie posebno zanimljiv. bilo je dolicnih igara, a u poslednje vreme tek tu i tamo.
sada su me na prevaru odvukli da potrosim mesec od godisnje pretplate. inace u najavi u mailu stoji "check games", sada stoji "download now" i ja slucajno kliknuo i automatski aktivirao mesec umesto da proverim da li mi se svidja i vidim da li cu da pauziram ili uzmem. Bas smrdljiv potez i potpuno nepotreban.

Squad nje losa igra, mada nije za mene. Treba se malo vise posvetti i treba, jelte, imati squad, to je poenta. Ono drugo sa kartama necu ni da komentarisem. Mozda je dobra igra, ali card game nije za svakoga.

Generalno ne moras da imas prijatelje (IRL) za igru, zato sto na 2-3 servera koliko ih ima ingame (da su kvalitetni jelte), likovi su uzivljeni u ulogu vojnika i squadova, tako da ako nemas mikrofon uglavnom budes hejtovan :D Prijave, pozicija, taktike itd, mene je bolela glava nakon 30 minuta jer sam ocekivao malo opusteniju varijantu :) Ali je igra nekako na izdisaju, da je ok, jeste, samo il se uklapas u takvu igru ili je brzo zaboravis.
 
Trenutno ima 4k online igraca. Daleko je od izdisaja. Vise definitivno nego BF5.
 
Ako neko ima dirt rally viška, bio bih zahvalan. Nisam stigao da pokupim..

Sent from my SM-A505FN using Tapatalk
 
^Treba da se unesu svi podatci i broj kreditne kartice. Samo da se ne zaboravi, treba otkazati prije nego sto naplati za naredni mjesec.
 
Poslednja izmena od urednika:
Da nije nekom pretekao jedan Dirt Rally? :)
 
Humble Bundle problem.
Ovako, platio sam 4.41$ umesto 4.42 i otklucali mi samo prvi bundle a skinuli 4.41$.Da li postoji mogucnost da mi se vrate novac ili da dodam tih 0.01$ i otključam bundle 2 ?
 
Poslednja izmena:
Doplati koliko treba i imaćeš ostale igre. Barem je tako bilo ranije.
 
Proverite s vremena na vreme Epicgames, da ne propustite besplatne igre.
 
Ko hoce HIVESWAP: Act 1 key, nek se javi
 
Za te besplatne igre koje Humble deli, Steam ključ je vremenski ograničen na par dana kako ne bi mogli da njime trgujete. Tako da ako ga niste do sad aktivirali, gotovo.

Inače, Dirt diveloperi su face, kad god treba da povuku igru iz prodaje zbog kraja licenci na automobile, muziku itd, oni podele igru džabe.
 
Poslednja izmena od urednika:
Poklanjam Steam kljuc za Endless Space - Collection, kome treba nek se javi :)

EDIT: otislo clanu ispod :)
 
Poslednja izmena:
Endless Space je free na HB
 
Malocas bez veze odem na instang gaming i vidim da je Dirt Rally za manje od 2€. Pošto nisam do sada uopšte kupovao igre, rekoh ajde da probam, kad nisam stigao da uzmem free. Prvi put sam kupovao online i to preko instang gaming-a, 1.7x€ platio putem PayPal-a, naplaceno 1.85€ (valjda banka vraća beše tih 10 i kusur eurocenti?).
 
Malocas bez veze odem na instang gaming i vidim da je Dirt Rally za manje od 2€. Pošto nisam do sada uopšte kupovao igre, rekoh ajde da probam, kad nisam stigao da uzmem free. Prvi put sam kupovao online i to preko instang gaming-a, 1.7x€ platio putem PayPal-a, naplaceno 1.85€ (valjda banka vraća beše tih 10 i kusur eurocenti?).

Imao si i za 0.66e na Gamivo :)
 
Video sam posle, kada sam malo proguglao pa dosao do sajta https://www.allkeyshop.com . Nisam pratio temu do sada, pa nisam ni toliko bio informisan sto se tice drugih sajtova za kupovinu igara. Ali ne zalim :) Ako budem uzeo Logitech G29/G920, onda cu obavezno uzeti F1 2019, Dirt Rally 2.0, iRacing, itd.
 
Evo i od mene jedan Endless Space ako nekom treba:
EALZR-8W7VK-2JDPA
 
Nazad
Vrh Dno