Šta je novo?

Akcijske ponude igara (Steam, Amazon, GMG, GamersGate, GOG,...)

Sony 2 par drugara i dzojstik samo ide u krug, ko ce veci belaj da napravi [emoji14]
 
Sad sam u razmisljanju dal da uzmem RE 7 Gold izdanje za 8 funti na cdkeys :)
 
Na gamivo 10% na svaku kupivinu uz kod CYBERMONDAY


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Forza Horizon 3 za 9.39€ na cdkeys.

nisam pratio ali mislim da nije bila jeftinija do sad pa ko nije igrao...
 
Dokle beše treba da se drži pretplata na Humble da bi ostao onaj stari plan? Tj. kada smem da je pauziram?
I da li neko zna koliko dugo može da se pauzira?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Dokle beše treba da se drži pretplata na Humble da bi ostao onaj stari plan? Tj. kada smem da je pauziram?
I da li neko zna koliko dugo može da se pauzira?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

ja sam na pauzi vec podugo. Mislim da nema ogranicenja po pitanju pauziranja, samo sto mora svaki mesec pojedinacno da se naglasi pauza, nema trajne pauze.
Sto se pretplate tice, rekli su da pauza nece uticati na to i da ce svi pauzirani korisnici dobiti taj premium paket
 
Jedo pitanje, da linje ovaj Age Of Empire - definitive edition 2 taj novi age sto su najavljivali?

I ako jeste, gde moze najjeftinije da se nabavi


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
ja sam na pauzi vec podugo. Mislim da nema ogranicenja po pitanju pauziranja, samo sto mora svaki mesec pojedinacno da se naglasi pauza, nema trajne pauze.
Sto se pretplate tice, rekli su da pauza nece uticati na to i da ce svi pauzirani korisnici dobiti taj premium paket

cisto da se nadovezem na ovo. sad mi je stigao mail da ne treba da propustim classic plan da moram da se sub do 6.12. da bih dobio classic. Nisam hteo da rizikujem pa sam skinuo pauzu i uzeo ovaj mesec iako me igre ne interesuju. od sutra cemo da vidimo sta dalje.
 
To sam i ja video da piše nešto do 6.12...tako da sačekaću još tih par dana.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Ovo bi trebalo da bude u narednom HBM.
7940d2d4f16a318d2442cbb34b318732.jpg
 


Je l' postoji ikakav drugi nacin da se dobije Classic, ili mora sad da se subuje?
 
Al nije Definitive edition :p
 
Opet akcija na EA Originu, mozete aktivirati mesec dana EA Access-a (Basic) za 1$.
Mislim da akcija vazi od danas do 16.12.
 
ovo je samo prva epizoda.
 
mislim da je samo prva epizoda 2e, a komplet igra vise

Edit :
Eric brzi :)
 
Izvinjavam se, u vesti koju sam video je bila pominjana cela igra. Ni prva epizoda nije džabe? Eh...
 
Nazad
Vrh Dno