Šta je novo?

Akcijske ponude igara (Steam, Amazon, GMG, GamersGate, GOG,...)

Ne znam da li je to standardno na EPICu ili ne, ali upravo sam video da su besplatni kvalitetniji english voiceovers za igru Kingdom Come Deliverance, kao i jos par stvari. Ko ima igru nek baci pogled
 
Kupon na epicu koji se dobijao skidanjem rocket lige istice 01.11.2020. Mozda ga neko cuva za cyberpunk ili nesto slicno pa da ima u vidu da nece da moze.
 
ako je neko pratio ili mozda zna gde to moze da se vidi, neka predikcija ili sta god, da li moze da se ocekuje neki sale do kraja oktobra na epicu?
ja imam dva kupona, oba vaze do tada, a razmisljao sam da bih mozda mogao da uzmem metro exodus ako bude neka bas povoljnija opcija... zapravo se razmisljam dal da uopste razmatram epic ili da odmah idem na neku steam varijantu...
 
Dajem popust kod za igru: Vampyr

NHEUMPW1A1YMDWWQWD


Imate manje od 3 dana za aktivaciju ko želi.
 
ako je neko pratio ili mozda zna gde to moze da se vidi, neka predikcija ili sta god, da li moze da se ocekuje neki sale do kraja oktobra na epicu?
ja imam dva kupona, oba vaze do tada, a razmisljao sam da bih mozda mogao da uzmem metro exodus ako bude neka bas povoljnija opcija... zapravo se razmisljam dal da uopste razmatram epic ili da odmah idem na neku steam varijantu...

Kao da si prizvao... Evo Halloween Sale na EGS :)
 
HA, kao da sam znao, da ne kazem ko poruceno :D

E sad pitanje, dal neko zna... Posto imam 2 kupona, uzeo bih odvojeno glavnu igru i season pass, onda ispadne svega $11 sve zajedno, dok kad bih direktno uzeo GOLD verziju, ispalo bi sa kuponom $16...
Jedino je problem sto mi je trenutno "iskljuceno" dugme za "buy now" kod svih DLC opcija, pa se pitam dal je to zato sto nemam osnovnu igru? Ne bih voleo bas da se desi da kupim osnovnu, a da posle ne mogu season pass :)
Nelogicno bi mi bilo da ne moze uopste da se uzme bilo koji DLC, pa mi je jedino logicno ovo iznad sto sam naveo, ali mozda neko ima da mi potvrdi ili opovrgne pretpostavku...

Hvala :)
 
Trebalo bi da važe kuponi i za season pass. Video sam da kada ubacim u korpu season pass za nekoliko igara (koje imam u osnovnoj verziji i za koje season pass košta vise od 14.99) obračunava kupon pre kupovine.

Krajem prošle godine, kada je Epic isto delio kupone, oni su mogli da se upotrebe samo za igre (osnovnu, gold, premium varijantu i sl.). Nisu važili za pojedinačnu kupovinu DLC, season pass, .... Ovo je tad pisalo na njihovom sajtu:

If you use that $10 Epic Coupon towards purchasing an eligible title, you’ll receive an additional $10 Epic Coupon. During the entire event, you’ll continue receiving an Epic Coupon for each eligible game purchase! Eligible game purchases are $14.99 or more and exclude pre-purchases, in-game purchases, DLC, and season passes.

Sada nema tog teksta u opisu kupona.
 
Sta vam deluje interesantno na rasprodaji (uz kupon) ?

Meni Mortal Shell, Control Ultimate Edition.
Hades je isto super igra..
 
Trebalo bi da važe kuponi i za season pass. Video sam da kada ubacim u korpu season pass za nekoliko igara (koje imam u osnovnoj verziji i za koje season pass košta vise od 14.99) obračunava kupon pre kupovine.

Krajem prošle godine, kada je Epic isto delio kupone, oni su mogli da se upotrebe samo za igre (osnovnu, gold, premium varijantu i sl.). Nisu važili za pojedinačnu kupovinu DLC, season pass, .... Ovo je tad pisalo na njihovom sajtu:

If you use that $10 Epic Coupon towards purchasing an eligible title, you’ll receive an additional $10 Epic Coupon. During the entire event, you’ll continue receiving an Epic Coupon for each eligible game purchase! Eligible game purchases are $14.99 or more and exclude pre-purchases, in-game purchases, DLC, and season passes.

Sada nema tog teksta u opisu kupona.

aha, hvala.... mislim ovde je fora sto nemam opciju da da krenem u kupovinu, a kamoli da dodam kupon pri kupovini, zato sam pomislio da je mozda poenta da mora da se ima osnovna igra da bi mogao da se uzme season pass... mislim, nije da ima preterane logike, ali je jedina logika koja mi ima smisla...
 
Ja sam kupovao dlc za Borderlands 3 i važio mi je kupon.

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока
 
@nikornla

Nema na čemu. Verovatno si u pravu, ali izgleda da to ne važi za sve igre. Za Just Cause 4 mogu da kupim neki DLC iako nemam osnovnu igru, dok je za ostale naslove, koje sam pogledao, dugme "buy now" (za DLC sadržaj) onemogućeno ako nemam makar osnovnu verziju igre. Postoji i treći slučaj, za Anno 1800 DLC, gde je "buy now" aktivno, ali u sledećem koraku kaže da nemam preduslov za kupovinu DLC.
 
@nikornla

Nema na čemu. Verovatno si u pravu, ali izgleda da to ne važi za sve igre. Za Just Cause 4 mogu da kupim neki DLC iako nemam osnovnu igru, dok je za ostale naslove, koje sam pogledao, dugme "buy now" (za DLC sadržaj) onemogućeno ako nemam makar osnovnu verziju igre. Postoji i treći slučaj, za Anno 1800 DLC, gde je "buy now" aktivno, ali u sledećem koraku kaže da nemam preduslov za kupovinu DLC.


Ja sam kupio sa kuponom zadnji dlc za anno 1800.Pre je moglo.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
 
^ pretpostavljam da mozda i sad moze kuponom, ali je ovde problem sto ne mozes ni da kupis igru, jer pretpostavljam nemas osnovnu igru kao sto rece adder...

@nikornla

Nema na čemu. Verovatno si u pravu, ali izgleda da to ne važi za sve igre. Za Just Cause 4 mogu da kupim neki DLC iako nemam osnovnu igru, dok je za ostale naslove, koje sam pogledao, dugme "buy now" (za DLC sadržaj) onemogućeno ako nemam makar osnovnu verziju igre. Postoji i treći slučaj, za Anno 1800 DLC, gde je "buy now" aktivno, ali u sledećem koraku kaže da nemam preduslov za kupovinu DLC.

bas cudno... mislim kontam da neki "expansions" mogu da se igraju bez osnovne igre, ali ostalo bi trebalo na isti nacin da se hendluje, a ne za jedan primer ne mozes ni buy dugme da kliknes, a u drugom slucaju te prekine na order stranici... ali dobro, sta je tu je.... mislim da cu da "rizikujem" $6 dolara da kupim osnovnu verziju u nadi da cu posle moci i season pass :)


EDIT: evo da potvrdim da nije mogao season pass bez osnovne igre i da sam mogao da kupim jedno, pa drugo i za oba iskoristio po kupon, tako da me sve ispade $11 :)
 
Poslednja izmena:
Mislim da ce mi ruski gog postati jedno od glavnih mesta za kupovinu igara. Hteo da uzmem metro reduxe na popustu po 5$ i reko ajd da vidim preko rusa... 1.13$. Hvala lepo
 
Koju ediciju ili kako već da uzmem za Anno 1800? Imam onaj kod od 10e i nalog mi je na Ukrajini :D

Послато са Mi 9T Pro помоћу Тапатока
 
Sandard verziju, ne Gold ?

Ne mogu da nadjem konekretnu informaciju sta se nalazi u DLC-ovima (koji cine Gold Ediciju), nesto bitno za glavni pricu ?
 
Sandard verziju, ne Gold ?

Ne mogu da nadjem konekretnu informaciju sta se nalazi u DLC-ovima (koji cine Gold Ediciju), nesto bitno za glavni pricu ?

Na eicu su malo zakomplikovali jer može svaka kombinacija da se uzme.
Postoje dva dodatka, sams story i two colonies. Gold sadrži obe. Isto što i season pass + standard.ž

I ne, nisu bitni za glavnu priču, totalno su odvojeni sa novim likovima. Sigurno da će malo upotpuniti svet i povezati neke stvari, ali nije direktno vezano.
 
Poslednja izmena:
Sto Steam nema tako ludacke popuste (osim 1-2 godisnje) i kupone :)
Gledam da mi Steam bude prva opcija uvek, na Origin ono sto mora (BF serijal), a Epic za free igre :d, verujem da i vecina tako ima rasporedjeno.
Imam prva dva Metro-a na Steamu pa cu cekati neku vecu rasprodaju...

Hvala za info ;)
 
Imao je Steam isto tako ludacke popuste i kupone, ali recimo neke 2012 godine :)
Ne ocekujte ni Epic da vecno ovako deli sakom i kapom, ali treba uzivati dok traje.

Ja sam prebacio odavno Epic nalog na Tursku, i vecinu najnovijih igara mogu da uzmem od 3 do 10 evra...
 
Sandard verziju, ne Gold ?

Ne mogu da nadjem konekretnu informaciju sta se nalazi u DLC-ovima (koji cine Gold Ediciju), nesto bitno za glavni pricu ?

Standard verzija, a season pass sam kupio za dodatnih 4.99$ uz još jedan kupon. I to je ok, ima dva DLC.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Kad se samo setim flash deal-ova u okviru Steam sale-ova, kakvi su to padovi u cenama bili, posle su izbacili refund policy i takvih sale-ova nikad vise nece biti.

Inace veceras je Halloween Sale na Steam-u, verovatno je leak tacan.

'tis the season.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno