Šta je novo?

Akcijske ponude igara (Steam, Amazon, GMG, GamersGate, GOG,...)

Ima li neko ključ viška za

Dark Souls 1 deo i/ili

Skyrim?

Oba5zPT.jpg
 
Ključevi koje tražiš teško da su nekom višak... Pogledaj koliko koštaju na sivom tržištu pa će ti biti jasnije.

Sent from my RNE-L21 using Tapatalk
 
hvala Pistaljka
 
pa nije trazio ni da kupi ni da mu se pokloni. pitao je samo jel ima neko viska :)
 
Ključevi koje tražiš teško da su nekom višak... Pogledaj koliko koštaju na sivom tržištu pa će ti biti jasnije.

Sent from my RNE-L21 using Tapatalk

Nisam ni znao da su toliki raritet. Gledah na Stimu i Kinguinu, ali tamo nije bilo ništa u vezi tih igara. Inače me zamolio rođa da se raspitam.

pa mozda nije mislio da mu neko pokloni, vec da plati :)
sta napadoste coveka u startu.

Mada pogresio je temu, trebalo je ovde :
https://forum.benchmark.rs/showthread.php?275661-Razmena-PC-igara

Hvala svakako, no džaba sada.
 
Na GOGu fina rasprodaja, Divinity Original Sin EE 8e, niže od toga nije bilo a po toj ceni je poklonjena...
 
Na GOGu fina rasprodaja, Divinity Original Sin EE 8e, niže od toga nije bilo a po toj ceni je poklonjena...

Da ponudim i kontra mišljenje, koliko je ta igra stara, nema razloga da do sada na rasprodaji košta više od 5 evra. Igra je tehnički brilijantno odrađena, ali je uprkos toga smor, a ja baš volim potezne RPG strategije. Ja i devojka smo se baš sa entuzijazmom bili bacili na igru, ali smo batalili posle prve sesije.
 
Sta znam, meni je bolja od PoE 1 i od Tyranny (Tides of Numenera nisam jos odigrao, kao ni DOS 2) a njima cene jos nisu padale ispod 15e. A inace pricamo o 60-80h zabave...

Ko voli cRPG mislim da je dzabe po toj ceni, doduse iz nekog razloga podigli su sada na 9.99e...

+edit
Steta za Tyranny jer je tematski/konceptualno najinteresantnija ali i najkraca tj. nedovrsena - kraj zbrzan i kao da fali jos makar 1-2 poglavlja. Doduse donekle je obavezno vise prelaska zarad potpunijeg utiska zbog razlicitih krajeva.
 
Poslednja izmena:
Ne znam, meni je Pillars of Eternity bila, kako da se izrazim, malo over the top sa pričom i apstraktnim momentima. A i samo mi je jedan lik ostao u sećanju, i to čak ne po imenu, već ga se ovako sećam. Za likove je Bioware neprikosnoven.

Zato i oklevam da nabavim Deadfire. Barem dok sa svim DLC-ovima ne padne na 15 dolara maksimalno.

Tyranny imam bez DLC-ova, pokrenuo sam je i igrao par sati, ali nisam nastavio. Doduše nisam ni odustao.

Kada bi neko uradio Arcanum remake, da vizuelno bude kao PoE ili Tyranny, ajao, sreća neizmerna :)

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Poslednja izmena:
Wingame/macgamestore ima finu Paradox/2k rasprodaju...

Tyranny gold mi recimo zapao za oko 14,20e (16$), Battletech 20$, XCom 2 collection 40$, Civ 6 deluxe 30$... Jos uz neki vaucer verujem da moze da se dodatno obore cene..
 
Da se nadovezem na ovu pricu gore oko novijih "old school" rpg igara. Od svih navedenih (PoE1, PoE2, Tyranny, DOS, DOS2, Tides of Numenera)... DOS2 je ubedljivo najbolja. Zapravo, usudio bih se reci da mi je DOS2 zajedno sa Age of Decadence najbolji RPG koji se pojavio u poslednjih 10 godina. Na DOS2 sam potrosio oko 400 sati, na AoD nesto preko 200.
 
IndieGala je pokrenuo kviz, na svakih 48 sati se dodeljuje 200 dolara in-store kredita, sa premijum nagradama i do 1000 dolara.

https://www.indiegala.com/quiz

FAQ

Još nisam učestvovao pa ne znam kako tačno izgleda, ali vredi proveriti :)

95137f0bb12c7e28ff43e729af8af68c.jpg
 
Poslednja izmena:
Stare navike se lako menjaju. Ja imam i Origin, Steam, Batlenet, GoG, Rockstar ... i sve ostalo gde ima neka igra koja mi se dopada :)
 
Nazad
Vrh Dno