Šta je novo?

Akcijske ponude igara (Steam, Amazon, GMG, GamersGate, GOG,...)

Ne, ako imaš RDR 2, već imaš online. Ovo je samostalna verzija, a kasnije može da se dokupi story mode dlc, pa dobiješ i single player.
 
Ne, ako imaš RDR 2, već imaš online. Ovo je samostalna verzija, a kasnije može da se dokupi story mode dlc, pa dobiješ i single player.
Nemam RDR 2,ne daju mi se tolike pare za to. Znaci ovo moze samo da se kupi igra samo online MP!?

Honor 8X [emoji108][emoji41]
 
Moras imati vec igru RDR da bi i ovo radilo!?

Honor 8X [emoji108][emoji41]

Ne bi trebalo, zbog ove stavke...

For the first time, new players who do not already own Red Dead Redemption 2 can experience everything Red Dead Online has to offer, including access to all future content updates.


Akcija od 5 dolara je do februara iduće, posle redovna cena.
 
Ne zaboravite pokupiti free 3 DLC-a. Epic:

image.png
 
Hvala Glenn.
Je l neko preordovoao CP77 preko ukrainskog epica? Je l postoji bojazan da bude ogranicen samo na ukrainski jezik?
 
Ako znači informacija, ja sam uzimao više puta preko Ruskog Epic-a i normalno je sve na engleskom default-no, tako da verujem da nećeš biti ograničen jednim jezikom.

Sent from my GM1913 using Tapatalk
 
Hocu da pazarim neke igre na Kinguin-u ali bezuspesno ne mogu da obavim trasakciju vise puta tj. obavim placanje ali ostane da stoji pending. Sada vec stoji vise od 1h. Uplacujem preko Erste banke, master card je u pitanju. Da li je neko imao slican problem i kako ga je resio?
 
Black Friday Sale na Epic, verovatno znate ali ima svega i svacega...
 
Na allyouplay - 3 evra po igri (ali mogu se uzeti maksimalno dve igre po ovoj ceni):

Wolfenstein: The New Order
Wolfenstein: The Old Blood
Dishonored: Death of the Outsider
The Evil Within 2
Doom

Sajt im više ne radi, nego što radi.
 
Uzeo bih The Witcher 3 wild hunt, blood and wine i hearts of stone... Na steamu je 15e taj bundle... Ima li jos negde povoljnije mozda?
 
bolje da ne znas sta ja hocu
 
Sta je ovo na steamu nema black Friday popust? Ima kao neka jesenja prodaja koja traje do prvog decembra i to je to...
@supermarkomare9 nisam ni ja sa rdr2 imao problem ali neki ljudi su se ovde zalili da su im neke igre bile ogranicene na jezik regiona na koji im je prijavljen epic acc.
 
Uzeo bih The Witcher 3 wild hunt, blood and wine i hearts of stone... Na steamu je 15e taj bundle... Ima li jos negde povoljnije mozda?

Pogledaj na ruskom GOG-u, pre jedno mesec dana je bio onaj CD project bundle za oko 29-30USD...

A tu imaš CP, Witcher 1, 2 i 3 sa svim DCL, Gwent i pojma nemam koju još Witcher igre...

Po meni, najbolji deal ikad, čak i ako CP fejluje (pu, pu, daleko bilo)...
 
Hocu da pazarim neke igre na Kinguin-u ali bezuspesno ne mogu da obavim trasakciju vise puta tj. obavim placanje ali ostane da stoji pending. Sada vec stoji vise od 1h. Uplacujem preko Erste banke, master card je u pitanju. Da li je neko imao slican problem i kako ga je resio?

Resio sam problem. Koristio sam neki kupon koji je bio prihvacen ali nekim razlogom nije mogla transakcija da se obavim. Kada sam pazario bez kupona, odma je prosla transakcija.
 
Da li su igre za koje stoji EU region lock dostupne kod nas, tj. da li to znači da su samo za EU države ili za celu Evropu?
 
Poslednja izmena:
moze da se desi da nije podrzana Srbija. na nekim sajtovima su uredno nabrojane zemlje a na nekima ne pa je lutrija.
 
Jel kupovao neko na cdkeys u poslednje vreme? Imam problem sto mi svaki put posalju da je neka greska i da mi je stornirana uplata:
We are sorry to inform you that unfortunately we were unable to process your order this time. This may have been for one or more of the following reasons:

we are unable to confirm your payment
due to region restriction you are unable to purchase the code
there may have been a technical error in completing the transaction and delivering the code

Please note that an amount was only authorized for this transaction, and not taken from your account. It may appear as ‘pending’. Depending on your card issuer, the funds will be available to you instantly, or it may take a couple of days.

Should you wish to try purchasing from CDKeys again we recommend trying a different card or payment method.

Please accept our apologies for any inconvenience caused.

The CDKeys.com team

Prvo nije, jer svaka uplata prodje, ali je posle storniraju
Drugo takodje, jer za region pise da je WW
Ovo trece je neodredjeno tako da nemam ideju, ali kakva greska moze da bude, probao sa dve igre i to obe po dva puta i svaki put ista prica.
 
Bih da mogu. Pokusao, ali mi PP sada trazi da im kazem neki kod nakon sto me pozovu, ali cim kliknem da me pozovu izbacuje neku gresku "nismo mogli da potvrdimo da ste vi vlasnik naloga" ili sta je vec pisalo. Mozda je i do telefona, jer su mi menjali pocetnu cifru pre nekih 7-8 godina, a cisto sumnjam da sam ispravio. A problem je sto ne mogu ni da prodjem prijavu da bih mogao da proverim broj.
 
Resetuj lozinku na PP, udji na nalog, promeni broj (promeni tu pocetnu cifru), i izaberi da ti prilikom kupovine salju sms, ne da zovu. Ne mogu da pozovu ni sad ako imaju u bazi stari broj. Kad stigne sms verifikacija, iskoristis taj broj prilikom kupovine.
 
Nazad
Vrh Dno