Šta je novo?

Akcijske ponude igara (Steam, Amazon, GMG, GamersGate, GOG,...)

TwistedMind-ov post mi je pomogao da ukapiram da osim Vampyre u ovom paketu nema ni jedne jedine igre koju bih uzeo da mi je daš džabe. Nije nikakvo čudo što mi nudi 4$ popusta, i sam Humble je svestan koliko je ovaj bundle slab. Već dugo se muče da popune monthly dobrim igrama, igre su počela da se ponavljaju i generalno su slabog kvaliteta. Aj da se nadamo u septembar.
 
TwistedMind-ov post mi je pomogao da ukapiram da osim Vampyre u ovom paketu nema ni jedne jedine igre koju bih uzeo da mi je daš džabe. Nije nikakvo čudo što mi nudi 4$ popusta, i sam Humble je svestan koliko je ovaj bundle slab. Već dugo se muče da popune monthly dobrim igrama, igre su počela da se ponavljaju i generalno su slabog kvaliteta. Aj da se nadamo u septembar.

ja pauzirao prethodnih nekoliko meseci. uvek mi je bar 6/12 totalno nezanimljivo, najcesce 8/12. ima jedna igra koja nosi ceo bundle i prethodnih par nije bilo za mene pa mi bilo glupo da trosim mesec. znaci jedna veca i par manjih igara + random igre.

BTW, ovaj mesec su dali svih 12 igara tako da su sve igre iz prethodnog posta za poklon osim wargroove koji je udomljen
 
ja pauzirao prethodnih nekoliko meseci. uvek mi je bar 6/12 totalno nezanimljivo, najcesce 8/12. ima jedna igra koja nosi ceo bundle i prethodnih par nije bilo za mene pa mi bilo glupo da trosim mesec. znaci jedna veca i par manjih igara + random igre.

BTW, ovaj mesec su dali svih 12 igara tako da su sve igre iz prethodnog posta za poklon osim wargroove koji je udomljen

Hvala na Wargroove!
<3
 
Ja hteo da uzmem zbog vampyr i reko aj ima tu jos po nesto OK, mada nista sto me realno interesuje, a onda sam video da vampyr moze da se uzme za ispod 7e i reko ma vazi... Naravno, za $8 ceo bundle je zaista ok, ali ja tu ponudu nisam dobio...

Eto npr sa druge strane sam pre par dana kupio wolfenstein the new order i the old blood u paketu za 9€ na steamu... Znam da sam mogao nesto bolje da prodjem da sam pojedinacno kupovao na najjeftinijim mestima, ali mi se nije cimalo zarad 150-200 din za obe igre...
 
Ako neko ima višak UFO: Afterlight, a ne treba mu neka mi se javi.
 
za svakih narednih 24h
 
Ja sve samo trpam u library, a kad cu i dal cu sve to odigrati, to je dobro pitanje...
 
Takođe, a još sam na Civ6, doduše izgleda da sam se navuk'o ;)
 
Ja sve samo trpam u library, a kad cu i dal cu sve to odigrati, to je dobro pitanje...

Tako sam i ja razmišljao, pa sam pre jedno tri godine zavrnuo slavinu, da ne razbacujem novac. Samo trejdovi i poneka retka povoljna kupovina od tada. I eto, sad sam u situaciji da mi ponestaje šta da igram. Kad god se u bure ne dodaje, već samo odasipa, u nekom momentu mora da presuši. A ja se igram svega možda 3 sata nedeljno u proseku.
 
Takođe, a još sam na Civ6, doduše izgleda da sam se navuk'o ;)

Tezak krs igra. Tech tree ide samo do neke blize buducnosti, u borbene grupe mozete samo iste jedinice da stavite , nosaci aviona su beskorisni (svakom avionu ponaosob mora da se nacrta sta da radi) , ai kuka na gomilanje vasih snaga blizu njihove granice iako je saveznik.
Isto igra postaje cirkus kada se prodje industrijsko doba. Tako je sve natrpano da ne moze da se vidi sta je gde. DX12 glitchuje na kub! A ako ne dao bog zapocnete rat sa vise od 10 jedinica , povlacenje poteza ide u nedogled...

Nije ni cudo sto ga Epic delio za dz.
 
Remnant: From the Ashes free na Epic-u.
 
Tezak krs igra. Tech tree ide samo do neke blize buducnosti, u borbene grupe mozete samo iste jedinice da stavite , nosaci aviona su beskorisni (svakom avionu ponaosob mora da se nacrta sta da radi) , ai kuka na gomilanje vasih snaga blizu njihove granice iako je saveznik.
Isto igra postaje cirkus kada se prodje industrijsko doba. Tako je sve natrpano da ne moze da se vidi sta je gde. DX12 glitchuje na kub! A ako ne dao bog zapocnete rat sa vise od 10 jedinica , povlacenje poteza ide u nedogled...

Nije ni cudo sto ga Epic delio za dz.

+1000

Par sati sam tada izdržao, i vratih se instant na V. I dan danas 5ica se igra :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Besplatan Quake 3 na Bethesda.net (morate imati instaliran launcher i naci igru preko njega).
 
Dobar ulov! Hvala!
 
Pitanje, planiram da uzmem sa kinguin diablo 3 battlechest EU, koji je jel za EU region.
Kod checkouta prema IP adresi mi izbacuje non eu zbog poreza. E sad, da li ima neki problem kasnije zbog regiona, da moram da palim vpn ili kako već? Nikad nisma korisito kinguin do sada.
 
EA naslovi su na akciji na Steamu
 
Nazad
Vrh Dno