Šta je novo?

Akcijske ponude igara (Steam, Amazon, GMG, GamersGate, GOG,...)

Šta znam, nisam gledao. ~29.99?

Sent from my SM-G925F using Tapatalk
 
50 TF2 keys or even more.

Do the math... :)
 
Sta mislis koliko traze pilicari za kljuc na steamu? :d

Imao sam ja keca na steam-u, ali je iz nekog razloga nestala kada je povučena igra iz prodaje. Kada sam se obratio supportu rečeno mi je da igru nikada nisam ni posedovao. :d To mi se nije bilo desilo ni sa jednom drugom igrom...
 
Kupio sam ovaj pack 2 zbog ove Hurtworld, svidjela mi se ideja, sinoc malo igrao, dobra ideja ali igra je prelosa, kao da nisu nista radili na njoj od kad su je izbacili. Sad prvi put cujem za ovaj Rust ne znam kako sam propustio ovakvu igru, moram je kupiti, sad ne znam da li da cekam neku akciju ili da je kupim za 10$
bude ona povremeno na akcijama na humble-u, mada ni desetak dolara nije mnogo za rust. nije baš da sam objektivan, imam 3k sati na steamu i još oko 1ooo na crack-ovanoj verziji (legacy), ali meni je to vrv najbolja igra ove decenije. samo pazi, tu gubiš SVE iz inventara kad te ubiju, i igra je IZRAZITO pvp orijentisana. dakle grozna gomila griefera, gankera i trolova, užasno toksičan community, i sati i sati visokooktanske arenalinske bolesti zavisnosti :)
 
bude ona povremeno na akcijama na humble-u, mada ni desetak dolara nije mnogo za rust. nije baš da sam objektivan, imam 3k sati na steamu i još oko 1ooo na crack-ovanoj verziji (legacy), ali meni je to vrv najbolja igra ove decenije. samo pazi, tu gubiš SVE iz inventara kad te ubiju, i igra je IZRAZITO pvp orijentisana. dakle grozna gomila griefera, gankera i trolova, užasno toksičan community, i sati i sati visokooktanske arenalinske bolesti zavisnosti :)

To mi i treba, malo adrenalina i nerviranja u pocetku. Nasao sam ovu ponudu https://www.g2a.com/rust-steam-key-ru-cis-i10000001781012?adid=gocdkeys.com&id=209&utm_source=gocdkeys.com&utm_medium=pricecompare_gocdkeys.com&utm_campaign=pricecompare sad ne znam da li mogu aktivirati kao cs go preko vpna i onda igrati normalno?
 
oki, samo je ovo MNOGO i adrenalina i nerviranja :)

ako ti radi csgo za isti region preko vpn-a, ne vidim zašto ne bi radio i rust.
 
Imao sam ja keca na steam-u, ali je iz nekog razloga nestala kada je povučena igra iz prodaje. Kada sam se obratio supportu rečeno mi je da igru nikada nisam ni posedovao. :d To mi se nije bilo desilo ni sa jednom drugom igrom...

Imali su "konflikte" oko licenci, zato je i povucena... ;) Cudi me da je GoG uopste uspeo da izboksuje release (cak i ovako osakacenu bez zvuka, ali to je 1min posla da se sredi).

Od tih starih igara iz tog zlatnog doba jos uvek cekam na re-release Battle for Middle Earth (RTS) i Riddick Escape from Butcher Bay (mada su i Assault on Dark Athena sklonili skoro sa GoG-a ako se ne varam).
 
Hi,

Continuing the celebration of the 15th Anniversary of the Mafia series, 2K today announced that the original Mafia game is now available on GOG.com. [Placeholder for GOG link]

· Play as Tommy on his journey from foot solider to Made Man within the Salieri family through more than 20 thrilling missions, which include executing mob hits, evading the police in heated car chases, illicit bootlegging operations, daring bank robberies and more
· Explore more than 12 square miles of New Heaven, a quintessential 1930's American city based on historic Depression-era architecture and culture
· Price: $14.99

There’s never been a better time for both newcomers and fans of the series to dive into the Mafia franchise and experience the game that started it all 15 years ago.

S obzirom da sam jedva na PC-u, a imam ovaj matori, ovo je must have pogotovo kada mi nije bitna platforma :D
 
Nisi trebao aktivirati rusku igru na Steam preko VPN-a. Steam je to strogo zabranio. Srećno!

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока
 
wish you all the luck you can get :)

Hvala nadam se sate i sate adrenalina, volim ovakve igre gdje kad te ubije izgubis sve, na onom hurtworld ubise me a ostade mi sve osim materijala u inventoriu, vise me to iznerviralo nego sto me ubio, kad vec pravis neku realnu prezivljavanje igru napravije je sto realnijom, jos sad ide vikend, pa nece me niko vidjeti 2 dana :D

Nisi trebao aktivirati rusku igru na Steam preko VPN-a. Steam je to strogo zabranio. Srećno!

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока

Vec sam aktivirao cs go tako, i evo mjesecima sam igrao i nista
 
Poslednja izmena:
Imali su "konflikte" oko licenci, zato je i povucena... ;) Cudi me da je GoG uopste uspeo da izboksuje release (cak i ovako osakacenu bez zvuka, ali to je 1min posla da se sredi).

Od tih starih igara iz tog zlatnog doba jos uvek cekam na re-release Battle for Middle Earth (RTS) i Riddick Escape from Butcher Bay (mada su i Assault on Dark Athena sklonili skoro sa GoG-a ako se ne varam).

Da, shvatam zašto su sklonili iz prodavnice, ali su je bili sklonili i iz moje "biblioteke", imam ja još brdo igara koje su sklonjene iz prodavnice zbog licenci, ali uredno čuče u mojoj biblioteci, tj. ne bi smeli da ih sklanjaju iz nje. I što je najgore prave se ludi oko toga, a nažalost ne mogu da nađem mail/potvrdu da sam kupio igru.

Uh, BfME, jedna od meni omiljenih rts naslova. :)
 
Poslednja izmena:
Lord of the rings: Battle for middle earth II Imam CD ali je ostecen i bas mi je zao veoma dobra igra nadam se da ce biti re-ralse... :D
 
Koliko sam razumeo, kuponi na Steamu se mogu poklanjati kroz Steam kao gift.

Dali su mi 50% popusta na Civilisation VI Digital Deluxe, što je meni preskupo i sa kuponom :d

Ukoliko je neko zainteresovan da ga iskoristi, neka se javi do 30.10. pošto do tada važi.
 
Fall of the New Age Premium Edition - PM ko je zainteresovan :)
 
Da ponovo pitam.
Ima li neko ovde da koristi steamgifts?
Dajem neke kljuceve tamo pa da vam dam link ako hocete da okusate srecu.
Imate sansu do cetvrtka vece da mi se javite(privatnom porukom).

PS
Morate imati LVL2 nalog tamo!
 
https://www.gog.com
Ako vam treba Stronghold HD i A.D. 2044 za GoG platformu.

Live for 48 hours
 
Poslednja izmena:
Extra. Hvala.

Sent from my SM-G925F using Tapatalk
 
remasterovan another world na bundle stars-u za sto kinti :)
 
Neka se javi na PM ko želi Grim Fandango Remastered.

Edit: Otišlo.
 
Poslednja izmena:
Zahvaljujem :)

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
To kao neki Steam sale u toku?
 
Nazad
Vrh Dno