Šta je novo?

Akcijske ponude igara (Steam, Amazon, GMG, GamersGate, GOG,...)

Uzeh napokon HoI 3 za 1.5 evro, napokon sam naleteo na kljuc koji sadrzi sve a ne da na kvarno fali po 1-2 stvari.

Ove godine sam ukupno dao manje od 5 evra ukupno za igre koje sam nekad igrao najvise "narodnom metodom", od ovih novih me nista ne interesuje a ne puca me ni nostalgija za starim, izgleda mi ne lezi ovo novo sto se pozitivno odrazava i po budzet :p
 
Samo da znate da je titanfall 2 uključen u origin access. Postoji 7 days trial. pretpostavljam da je ovo sasvim dovoljno vremena da se obrne igra. Posle toga je 4eur mesečno.
Ja sam se pretplatio iako sam siguran da mi se neće baš toliko isplatiti, ali ajd, možda izleti neka igra koja će biti uključena (nadamo se Anthem).
Za one sa plitkim džepom, verovatno je moguće otvarati 1000 naloga i stalno probavati access za nove SP igre.
 
Ne mogu da uzmem TF2 zbog "regional restrictions" :(
Da li moze neko da mi pomogne s nabavkom, saljem novac preko PayPal-a instant (pisite na PM). :)
 
Za amazon je do sada uvek bila dovoljna US adresa, ne i VPN. Doduše nisam uzimao ništa 3-4 meseci unazad.

Sent from my MI MAX using Tapatalk
 
A da nije ključ limitiran na North America područje?

Sent from my RNE-L21 using Tapatalk
 
Прошли пут кад је био на акцији није био лимитиран.
 
Danas uzeo Titan Fall 2 preko Amazona i aktivirao na Originu. Adresa mi je registrovana u Oregonu samo su ime i prezime kao na platnoj kartici. Kartica Mastercard od Telenora.
 
Uzeo i ja Titanfall 2 na Amazonu. Preko Geo proxy-ja u Chrome-u odabrao USA proxy, na Amazonu dodao USA adresu (uzeo lokaciju IP adrese koju sam dobio preko proxy-ja) i kupio preko naše Visa kartice. Upravo aktivirao kod, bez proxy-ja - znači potvrđujem da ključevi rade kod nas.

Sent from my RNE-L21 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
A u kom stanju je igra... nisam u toku? Sta nailszi nesto popularno? Kod mene se samo pubg igra...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

IsGfrtC.gif
 
ja sam na ruskom koji je ionako po difoltu jeftiniji...nadam se gta V za jedno 10e :D
 
Nema sanse za 10e... minumum najveci je 20


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Jel mozes da desifrujes ovo? :d U vidu linka ili tako nesto
To ti je buraz steam adaptiran na Rusiju. Imas njihove cene koje su mnogo mnogo jeftinije nego nase cene. Mozes preko VPNa da se prebacis tamo i ides Update Store Country i uneses neke Fake Ruske adrese. Prvo dopuni sebi wallet iz Srbije pa se prebaci. Imaces cd 2 dana pa ces tek onda moci da se prebacis. Uplacujes wallet iz razloga sto iz Rusije ne mozes nasom karticom da platis,ne znam zasto. Ja sam probao MC Societe i Visa Intesa i nece. Tako da sam otkrio tu foru. Eto ga uzivaj :)

Послато са D6503 уз помоћ Тапатока
 
Indijski steam je još jeftiniji, tipa sad je trenutno Rust 1.5e, the forest 4e,the witcher 3 goty 5e. Itd..

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
 
To ti je buraz steam adaptiran na Rusiju. Imas njihove cene koje su mnogo mnogo jeftinije nego nase cene. Mozes preko VPNa da se prebacis tamo i ides Update Store Country i uneses neke Fake Ruske adrese. Prvo dopuni sebi wallet iz Srbije pa se prebaci. Imaces cd 2 dana pa ces tek onda moci da se prebacis. Uplacujes wallet iz razloga sto iz Rusije ne mozes nasom karticom da platis,ne znam zasto. Ja sam probao MC Societe i Visa Intesa i nece. Tako da sam otkrio tu foru. Eto ga uzivaj :)

Послато са D6503 уз помоћ Тапатока

+1
 
Nazad
Vrh Dno