Šta je novo?

Akcijske ponude igara (Steam, Amazon, GMG, GamersGate, GOG,...)

To ti je buraz steam adaptiran na Rusiju. Imas njihove cene koje su mnogo mnogo jeftinije nego nase cene. Mozes preko VPNa da se prebacis tamo i ides Update Store Country i uneses neke Fake Ruske adrese. Prvo dopuni sebi wallet iz Srbije pa se prebaci. Imaces cd 2 dana pa ces tek onda moci da se prebacis. Uplacujes wallet iz razloga sto iz Rusije ne mozes nasom karticom da platis,ne znam zasto. Ja sam probao MC Societe i Visa Intesa i nece. Tako da sam otkrio tu foru. Eto ga uzivaj :)

Послато са D6503 уз помоћ Тапатока

hvala hvala za info :)
 

Nije.....acounti,u većinu slučajeva nesmeju da se prodaju\kupuju

Da objasnim kako moš ostat bez 1,75 evra ako kupiš recimo BF1,sa tog sajta....igraš zamenjaš mail,i kroz par dana prc milojka nema više tog akounta,jednostavno prodavač pisau suportu u origin,da mu je neko maznuo akount

tako da....ne kapiram di si ovo uopšte iskopao,čim pogledam sumnjivo mi,ja lično ne bi riskirao taj 1.75 emra
 
Nije.....acounti,u većinu slučajeva nesmeju da se prodaju\kupuju

Da objasnim kako moš ostat bez 1,75 evra ako kupiš recimo BF1,sa tog sajta....igraš zamenjaš mail,i kroz par dana prc milojka nema više tog akounta,jednostavno prodavač pisau suportu u origin,da mu je neko maznuo akount

tako da....ne kapiram di si ovo uopšte iskopao,čim pogledam sumnjivo mi,ja lično ne bi riskirao taj 1.75 emra

ok, hvala!
 
pisace ti tacna cena pre kupovine, u ovom slucaju ja mislim da cena ostaje ista tj 9.99
 
Ostaje ista cena, samo ti se dodaje sve što nemaš u COH 2. Dobra je ovo cena. Ja sam te pare dao samo za Britance, koje najmanje i igram :D
 
Pomagajte :d Šta je od ovoga obavezno štivo? Najbliži sam tome da uzmem Heat Signature i Oxygen Not Included (Klei bundle). Jedino što me brine kod Oxygen je to da možda nije namenjeno kežualcima i da bih se pogubio tu i da bi mi dosadilo posle par sati.




2018-06-23_185629.png
 
Bukvalno nista nemoj da uzimas...

Ustekaj pare za nesto drugo. Generalno nisu ni neki popusti. Verovatno prvi sale od 2012 na koji necu ni cent da potrosim.

Ako te bas svrbi Axiom Verge i Invsible Inc. (mada opet, popusti nisu nesto)
 
Invisible i Axiom nikad nisu ni pali niže, a deluje i da neće. Jedino Invisible možda ode na neki bundle, a on mi se i ne igra, njega gotovo sigurno izbacujem. Razmišljam da uzmem 2 naslova odavde. Oxygen me ne brine toliko cena, koliko me brine da li je to za mene ili ne, a cena će verovatno ići na gore kako je budu apdejtovali.
 
invisible je po meni jedino što tu valja, ali je cena mnogo veća nego što takva igra inače košta u nekom bundle-u
 
60jura na steam ili pola godisnje pretplate na humblebundle...hmmmmm

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
invisible je po meni jedino što tu valja, ali je cena mnogo veća nego što takva igra inače košta u nekom bundle-u

A bila je samo jednom u bundle-u i tad je bio sam jedan tear koji je koštao 30 eura. Cenim da sačekam, verovatno će se pojaviti nekad, a i trenutno mi se ne igra takvo nešto.

60jura na steam ili pola godisnje pretplate na humblebundle...hmmmmm

60 eura su sve, a ja hoću dve.
 
Vrlo lepi popusti na Witcher serijal na Steamu, 19,99e za Witcher 3 GOTY, 2,99e za dvojku i 1,19e za keca. Ja iskoristih priliku da ih napokon dodam u kolekciju.
 
Cene su ako ne identicne sa zimskim sale-om, onda su losije. Generalno svake godine sve gore i gore sto se popusta tice...
 
Ovi popusti su zapravo dnevni steam popusti. Sve su se te igre mogle uzeti na svakodnevnim steam popustima. Nista ovo vise nije posebno kao prije. Uzeo sam pCARS 2, i na originu fifu 18 i BF1 revolution ali nisu ljetni i zimski popusti kao prije.
 
Poslednja izmena:
Izgleda da su prošla dobra vremena kad si za 5 evra dobijao bundle dobrih igara. Sad sam za 5 evra kupio samo Firewatch. Kog đavola drže cene preko 10 evra za po nekoliko godina stare igre, ko misle da će da ih kupi sad ako nije do sada? Bolje da ih fino rasprodaju jeftino, uzmu koju kintu i nađu sebi buduću publiku, ako neko od tih što su kupili jer je jeftino proba igru i vidi da mu se sviđa.
 
Neke su igre snizene svega 10-15%. Ja se ponadao uzeti squad a snizena je tek na 22€ dok je i dalje u beta stanju. No thx.
 
Taj Squad baš dosta hvale, mada nisam igrao i ne znam da li bi mi se svidelo. Jedini razlog da se kupi Squad (kao i druge Early Access igre) sad je taj popust + potencijalni rast cene kasnije. Ne deluje mi kao nešto u šta ću uložiti tonu sati, pa je bolje da preskočim.
 
Squad su nekad ranije davali i za 18e, plus se sada pojavio Post Scriptum koji ima iste mehanike samo je smesten u WWII. Squad ogroman problem ima sa optimizacijom, pratim ih vec par godina od dobrih starih dana Project Reality-a, al' predlazem da se saceka jos par patcheva pre no sto se uzme, ja bih ga opisao kao jednostavniju Armu bez komplikovanih kontrola.
 
Poslednja izmena:
Squad je zapravo PR2. Pratio sma ih dugo ali evo treca godina u beti. Early Access samo dolazi u obzir ako je bas prihvaljiva cijena. Skuplje kosta nego BF1 sa svim DLC-ovima. Nema smisla, na stranu sada koja je igra za koga. Ona dok izadje meni se moze zgaditi od testiranja. Neka hvala. Sacekat cu.
 
Nisam znao da je toliko dugo u Alfi, onda bolje bataliti, ko zna kad će izaći uopšte. Jedino što me brine u ovakvim situacijama je rast cene, pa kasnije samo mali popusti jer je igra "tek izašla" i onda dok ponovo dođe dobar popust niko je neće ni igrati više. Zeznuto je kupiti MP igru i alfi.
 
naprotiv. multiplay only igre u early access-u se kupuju baš tad, ukoliko si zadovoljan time gde igra ide i kako se igra. ako budeš čekao da igra izađe, doći ćeš u situaciju da igraš naslov koji je već profiltrirao vune, gde su svi manje / više iskusni, i gde malo ko ima nerava za nekog ko ne zna šta radi u njegovom timu.

još je gora situacija ako je u pitanju igra koja može i solo da se igra, jer sledi maltretiranje od koga nema ko da te zaštiti.
 
Obicno devovi najave u opisu za early access da l' ce biti porast cene pri launch-u, sto se Squad-a tice, nece on skoro.
 
Poslednja izmena:
Nisam znao da je toliko dugo u Alfi, onda bolje bataliti, ko zna kad će izaći uopšte. Jedino što me brine u ovakvim situacijama je rast cene, pa kasnije samo mali popusti jer je igra "tek izašla" i onda dok ponovo dođe dobar popust niko je neće ni igrati više. Zeznuto je kupiti MP igru i alfi.

Meni nije zao dati pare na finalni proizvod. Evo sad sam ulupao preko 50-60€ u igre u jednom danu. Ali me ljuti ideja da ja nekome placam, da se nerviram i da budem tester a na kraju je mozda nikada i ne zavrse. More igara je propalo u EA stanju. Recimo DayZ iza kojeg stoji veci studio je u beti od 2013-te. A ne nazire se izlazak iz EA. A gdje su igre kojima se nista nije promjenilo finalnom v1.0. Ima se sta igrati. Sacekat cu. Ako bude veliki popust, uzet cu da se moze probati.
 
Nazad
Vrh Dno