Šta je novo?

Akcijske ponude igara (Steam, Amazon, GMG, GamersGate, GOG,...)

taj humble monthly mogu da ansabskrajbujem kad hocu? i posle ako mi se svidja sledeci opet platim sabskrajb?
 
Naravno.
 
Da li je neko uzeo Humble Painter Bundle?
Da li je nešto ograničeno za naš region i da li važi za dva računara?
Hteo sam da podelim sa drugom osobom, pa me zanima da li je to moguće.
 
Jedan program jedan računar, ako nešto ne koristiš možeš dati drugome pre instalacije, to ide bez problema
 
Battlefront 2 za 5e na humble store
 
@nsAce Corel Painter i Draw su u prethodnim verzijama mogli da se instaliraju - koriste na 3 računara ali pod jednim korisničkim imenom. Dok Paintshop nije mogao.

Послато са MI 9 помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
Nier Autoamata za 14e na Gamivo
 
ja sam odigrao pirata i svidela mi se. nisam igrao one online fortove ocigledno i nisam mogao da levelujem do maxa, ali sam bez problema presao igru. svakako da nije dobro da su isforsirali neke stvari, ali za fanove prvog dela, ovo je dobra prilika
 
Da li ove akcijske ponude važe i za xbox ili je samo za pc.

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
 
Humblebundle menja kako će funkcionisati monthly:
https://www.humblebundle.com/monthly/classic
Bitno je sačuvati classic plan, jer je jeftiniji od premium-a, a nudi više.

Pauziranjem pretplate na svu sreću se ne gubi classic plan.

How do I lose access to the Classic plan?

You will lose access to your Classic plan and benefits if you choose to cancel your subscription at any point after or prior to the release of Humble Choice. Pausing your subscription is fine, and you will not cause you to lose access to Classic for doing so.
 
NO MORE MYSTERY
All games revealed upfront. No more waiting to find out what you're getting each month.


Konacno nesto pametno da urade
 
Bitno je sačuvati classic plan, jer je jeftiniji od premium-a, a nudi više.

Pauziranjem pretplate na svu sreću se ne gubi classic plan.

How do I lose access to the Classic plan?

Upravo trazio info o pauziranju. Ja kupio onaj godisnji za male pare i vecinu pauzirao. Bas me zanima da li ce mi stvarno dati classic i da li cemo i dalje moci da pauziramo.
 
I ja imam godišnji plan, bilo $99 za crni petak, što je smešna cena za dobijeno. Cena dva AAA naslova.

Pauzirao sam u par navrata, ne verujem da će za classic davati bilo kakvu akciju za ovaj BF. Ako ne bude neke akcije, uplatiću još godinu dana za classic pre nego što potrošim preostale mesece. Isplatiće se, očekujem da dignu kvalitet sa ovim dizanjem cene za nove korisnike.
 
Poslednja izmena:
Ne znam dal je neko postovao, ali Crusader Kings 2 je besplatan na Steamu.
 
Ajde da neko od vas iskusnijih da rezimira sad za Humble :)
Ako se sada pretplatim na Classic plan, koji još 12 dana postoji ako dobro vidim na sajtu, onda ne idem na taj novi paket Premium?
Nakon toga Humble automatski skida 12$ svakog meseca? Ali postoji i mogućnost da pauziram jedan mesec, ne više?
A taj Premium paket, neće mi se automatski prebaciti na njega sem ako ja sam to ne uradim?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Steam sales dates have leaked again.

Mogući raspored predstojećih Steam rasprodaja:

  • Halloween Sale: October 28–November 1
  • Autumn Sale: November 26–December 3
  • Winter Sale: December 19–January 2
 
danke

Na istom sajtu je u WorldWar Z trial free vekend
 
Poslednja izmena:
Jel neko uzeo novembarski Humble Bundle monthly?

Spyro Reignited i Crash Bandicoot N Sane Trilogy, meni dosta :)
 
Naravno. Jedan od najboljih Humble Bundle-ova ikad. :)
 
Tako je
Za mene najbolji od svih dosadašnjih
 
Gde jos mogu da se pokupe solidne mufte igre kao sto daje epik?

Sent from my MI 9 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno