Šta je novo?

Akcijske ponude igara (Steam, Amazon, GMG, GamersGate, GOG,...)

Da li vam radi multiplayer na black flag, meni kaze limited mode i ubisoft serveri ne rade

Sent from my SM-A520F using Tapatalk
 
Ne mož' niko da te pretekne :type:
 
Hvala na informaciji, Slobo. Uopste uzevsi, hvala svima koji se potrude da nas obaveste o besplatnim igrama i slicnim povoljnim ponudama. Ne krstarim toliko po sajtovima, mada mi cesto zatrpavaju inbox reklamnim porukama, tako da mi znaci sto mogu da svratim ovde i saznam sta je aktuelno. Kod za igru o kojoj govorimo: 4PB5A-A6E9M-82Y48.
 
Hvala im. CoH1 je i dalje bolji

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
Jel COH2 verzija i sa single misijama ili je samo multiplayer?
 
Ima singl, mada se kupuju posebno DLC dodaci (Case blu i ..... još neka). To nije samo ovde nego svuda. Inače snaga COH 2 se ogleda u MP i to na mapama 4 vs 4.
 
Free Memoria i novi Hitman prva epizoda (nema ga jos na store-u, al moze se instairati ako u steam chat-u ukucate steam://install/236870 i kliknete na link).
 
Hitman je vrhunska igra skroz, vratili su se korenima kompletno, igrao sam prvu misiju preko 20 sati samo da bi probao na sve načine da dobijem achievemente, toliko me zarazila.
 
Hvala slobi za prijašnje tri igre,al ovog hitmana ne vidim butun za pokupit
 
U browseru (firefox, opera, chrom...) samo zalepi ono sto je covek napisao: steam://install/236870 i krenuce instalacija na steamu....
 
Hvala za Hitman-a.
 
Fala hgektoru i hakeru,za itmana,i čovi koji je dao link na forum :)
 
Ja instalirao Hitmana, pa deinstalirao i nestao mi iz "biblioteke"

Sent from my LG-K420 using Tapatalk
 
Demo mozes da skines kad hoces, ovo je prva epizoda trenutno free.

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
Super za hitmana, taman da vidim hoce laptop moci da potera pa da kupujem ako prolazi! Jel i dalje spadamo u onaj cis region ako neko zna...znam da sam tomb raidera uzeo za smešne pare onomad?!
 
Trenutno na steamu ima free weekend killing floor 2 i 50% a h1z1 je free narednih 5 dana a na popustu 75% do 4 januara
 
Commander Cool 2 - free

Nije akcijska ponuda, ali imam želju da saopštim da je pre 4 dana izašla i za Steam jedna od "best ever made" (što se mog ukusa tiče) - OKAMI HD
 
Poslednja izmena:
Evo jos jedan COH 2 key:

W0VFH-Y9NME-64G9D

Sent from mTalk
 
Slobo, stvarno nema šanse bilo ko da te pretekne :)

Dobar psycho horror od igre.
05RBE-HKBLE-9KL4N
 
Kako će ovaj HB da napravi profit kad dobre igre poklanjaju? Nije da se bunim...
 
HB je uvijek bio promocija. A sada je IGN vlasnik istog.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno