Šta je novo?

Akcijske ponude igara (Steam, Amazon, GMG, GamersGate, GOG,...)

Da li je Cities: Skylines free preko vikenda ili je free "for life" ako se preuzme u ovaih par dana ?
 
Da li je Cities: Skylines free preko vikenda ili je free "for life" ako se preuzme u ovaih par dana ?
Samo tokom vikenda je free, ostaje ti jedino ako kupiš.
Ono kad ostaje zauvek tad ne piše cena, nego samo install game.
 
Hvala.
 
Prošo voz...

Sent from my RNE-L21 using Tapatalk
 
Imam kupon od 33% na Rust pa ako je neko zainteresovan da ga dobije u zamjenu za određene kartice nek mi se javi. Inače bih ga poklonio, ali bedževi sa craft liste ne žele da čekaju. :D
 
Ako ste podesili da dobijate sve mailove od greenmangaminga, castice vas sa nekom igrom.
Mene su sa Pixel Puzzles Ultimate - Da Vinci Puzzle Pack
 
Fin bundle koga interesuje ARMA, ja vec imam ARMA II + Arma II OA zbog DayZ moda, ali svakako bih uzeo da nemam, placeno nekad 5$, vredelo svaku paru. ARMA III vec na ovom mom laptopu ne bi radila kako treba verovatno.
 
Pažnja za one koji razmenjuju ključeve iz mesečnog HB-a, za Yooka-Laylee daju nam RU/CIS ključeve, za tu igru smo ubačeni u taj region.
 
Poslednja izmena:
Da ne nekrujem Mass Effect temu bez veze - videh da se EA konačno setio da ubaci ceo DLC bundle za ME2 i ME3 ponaosob.
Kolike su sanse da sada budu na nekom snizenju uzeci u obzir da su sada bundleovi deo regularne ponude?
 
Fortified je dzabaka sada na steamu.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
^^^
Da li mora bas da se instalira da bi ostao free ili moze samo da se klikne na install, ali ne i next :)
Vidim da je sad u biblioteci...
 
ako je u biblioteci, trebalo bi da tu i ostane, mada čujem da je bilo izuzetaka

Sent from my SM-A520F using Tapatalk
 
Predpostavio sam da je tako nesto da na kraju pokusaju da prodaju jos sto vise da bi uzeli jos koji dinar. Mada ima ih koji igraju ali verovatno da ce u skorije vreme svi preci na Division 2.
 
Za te pare - vredi. A i svakako ćeš se izigrati dok zapravo ne izađe dvojka.
 
Nazad
Vrh Dno