Šta je novo?

Akcijske ponude igara (Steam, Amazon, GMG, GamersGate, GOG,...)

Ma da, *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*, ako ne udjes dan dva... ne stozu notifikacije na ovom tapa...
Uzet FM20 [emoji3590][emoji3590][emoji3590]

Honor 8X [emoji108][emoji41]
 
Koliko videh, Rocket League je FREE na Epicu od 24.septembra...

Honor 8X [emoji108][emoji41]
 
Rocket League je već sada postao besplatan na Epicu i svim konzolama, navalite! :)

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Rocket League je već sada postao besplatan na Epicu i svim konzolama, navalite! :)

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
Kako na svim konzolama, kada udjem na igru i detalje stoji samo da je za WIN platformu!? Gde. ima free za PS4?

Honor 8X [emoji108][emoji41]
 
Da li je neko uzimao na epicu, koji je prebacen na ukrajinu, ubisoftove igre, da li radi sve ok, hteo bih da uzmem ac valhala izadje oko 20 evra?
Imam vec dosta ac igara koje sam regularno uzimao na ubi launcheru, bez vpn-a i sl.
 
Rocket League je već sada postao besplatan na Epicu i svim konzolama, navalite! :)

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
Moze da se instalira, ali kada se otvori npr. Casual, izbaci "Not logged in. Please log in to Epic Games and try again".

Sent from my Redmi 8A using Tapatalk
 
Na epicu imam 2 kupona od po 10$ ali izgleda da ne mogu oba da iskoristim za jednu kupovinu.
 
Ako me želja mine, eto meni The Witcher 3: GOTY sa tim kuponom. ,)
 
Ne znam zasto bi placao ako je igra 50€ (35€ sa kuponom) kada stalno bude na gogu po 15€. Bila je GOTY 14,99€ nedavno i na epicu. Obicna bude po 8€ na steamu.
 
HRKGame ne preporučujem da koristite. Izuzetno lose iskustvo sam imao sa njima. A ovde sam cuo za njih. Bukvalno nikakvu protekciju nema. Igrica koju sam uzeo ima uzasan bug da totalno isključi računar posle par minuta igranja. Rec je o Injustice 2. Niko da pomogne oko otklanja problema a HRK ne vraca novac ako je code iskorišten. A ne mozes ni instalirati igru ako ne iskoristis. Bas su me lepo preveslali

Sent from my MI 9T using Tapatalk
 
Ne znam zasto bi placao ako je igra 50€ (35€ sa kuponom) kada stalno bude na gogu po 15€. Bila je GOTY 14,99€ nedavno i na epicu. Obicna bude po 8€ na steamu.

Na Epic-u sa Ukrajinom kao izabranom zemljom, cena je 579 UAH, što je po Guglu oko 17,58€, bez 10$ kupona.
 
Uostalom, na Epic Store, podešenom na Ukrainu, Witcher 3 sa ovim aktuelnim kuponom je oko 5€ (okvirno, kupio sam ga i tamo po ko zna koji put). Ne zahteva nikakvo "cimanje".
 
Poslednja izmena od urednika:
HRKGame ne preporučujem da koristite. Izuzetno lose iskustvo sam imao sa njima. A ovde sam cuo za njih. Bukvalno nikakvu protekciju nema. Igrica koju sam uzeo ima uzasan bug da totalno isključi računar posle par minuta igranja. Rec je o Injustice 2. Niko da pomogne oko otklanja problema a HRK ne vraca novac ako je code iskorišten. A ne mozes ni instalirati igru ako ne iskoristis. Bas su me lepo preveslali.

Ko te prevaraio rodjace jesi dobio to sto si kupio, sad to sto je tvoja masina slaba pa se racunar iskljuci zato sto ti se procesor ili graficka pregreju to je tvoj problem a ne njihov!
 
Poslednja izmena od urednika:
Redeemer: Enhanced Edition

38A6A-3C3IB-R0LCZ
 
Jel znate gde je nejjeftinije kupiti CoD MW novi,ne remastered? Ja nalazim preko kupujem prodajem za 3800 din,a na samom battle.netu je akcija za 39€. Gde bih mogao da kupim jefintije ako ima,a da radi...

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Ima na plati.ru za 25€. Ne znam kako to radi,ima beka fora da se napravi novi nalog na battlenetu za ruski region,pa vpn neka podešavanja...

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno