Šta je novo?

Akcijske ponude igara (Steam, Amazon, GMG, GamersGate, GOG,...)

Da li je neko uspeo da provali koji je kod i gde se nalazi? :D
 

Prilozi

  • Capture.PNG
    Capture.PNG
    671.8 KB · Pregleda: 323
Da li je neko uspeo da provali koji je kod i gde se nalazi? :D

Na Kinguin-u ti je trenutno pre-order 47e bez taksi, plus 1 dolar kad ubaciš u kasu, to je 48e celih.

Ja imam jedan kod KING8 za rezanje na minus 3.76e, što mu izadje 44.14e na kraju, odnosno 5.200 djunti. :)
 
Na Epicu je besplatan Cave Story+, a sledećeg četvrtka Pillars of Eternity: Definitive Edition i Tyranny - Gold Edition

Preko GOG Galaxy bi trebalo da je svima ubačen The Witcher: Enhanced Edition Director's Cut

Na Steamu je besplatan Minion Masters - Uprising DLC

Jedan povoljan bundle sa Fanaticala (najviše zbog Styx: Master of Shadows):
https://www.fanatical.com/en/bundle/all-stars-13-bundle
 
Ja ne vidim da mi je dodat Witcher...

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Kada se kupuje cyberpunk 2077 preko ruskog gog-a, da li mora da se plati paypal-om ili može klasično karticom?

Sent from my SM-A505FN using Tapatalk
 
^Može PP... Sam PP preračunava u rublje...
 
A kada beše isključujem VPN? Pre nego se logujem na PP da platim?

Sent from my SM-A505FN using Tapatalk

ja sam iz tog razloga kupio wallet funds na gogu, da ne bih morao nista od podataka da ukucam. Najmanje je 5$, ali preko toga mozes koliko hoces.
Vidi samo da kupis u USD jer eur ne mozes da koristis na ruskom.

Za pp mislim da ne mozes da izbegnes login. Ako iskljucis vpn, refresuje se strana i vraca te na stare cene. Mozda ako na pp ukljucis one click login gde se ne kuca sifra.
 
ja sam iz tog razloga kupio wallet funds na gogu, da ne bih morao nista od podataka da ukucam. Najmanje je 5$, ali preko toga mozes koliko hoces.
Vidi samo da kupis u USD jer eur ne mozes da koristis na ruskom.

Za pp mislim da ne mozes da izbegnes login. Ako iskljucis vpn, refresuje se strana i vraca te na stare cene. Mozda ako na pp ukljucis one click login gde se ne kuca sifra.
Možda je i to najbolja opcija. Koliko si $ dodao u wallet za cyberpunk 2077? 30$

Sent from my SM-A505FN using Tapatalk
 
Nisam primetio da je pominjana MSI promocija za AC Valhalla, pa hajde da je ovde okačim. Već neko vreme MSI poklanja standardnu verziju igre uz kupljene PC komponente i opremu:
https://www.msi.com/Promotion/assassins-creed-valhalla-see

Promocija traje od 10.11 do 31.12., a na linku imate kompletnu listu njihovih proizvoda koji su uključeni u promociju.
 
Hah, pa ekstra... Taman sam skoro narucio tomahawk x570... Nije da cu odmah da se bacim na nju, ali za dz moze [emoji4]
 
To rade svake godine, uz monitor sam dobio Odyssey free.

Sent from my CPH1951 using Tapatalk
 
NIje igra ali uzelo se za 12.23eu
kupon FLASH_SALE
Microsoft Office Pro Plus 2019 Retail

btw jel iko probao ove key-eve za Office (ili zna da je neko probao), ove "one time"?
Koji mogu samo jednom da se aktiviraju, tj. kada uradiš reinstall kompa, možeš da zaboraviš na key.
Stvarno ne može više da se unese nakon toga?

"Keep in mind that this key can activate ONE windows device, only ONE time. After the activation process is done, you will NOT be able to use the same key again. Formatting the hard drive will effectively erase the key. You can NOT transfer the license to another computer.."
 
btw jel iko probao ove key-eve za Office (ili zna da je neko probao), ove "one time"?
Koji mogu samo jednom da se aktiviraju, tj. kada uradiš reinstall kompa, možeš da zaboraviš na key.
Stvarno ne može više da se unese nakon toga?

"Keep in mind that this key can activate ONE windows device, only ONE time. After the activation process is done, you will NOT be able to use the same key again. Formatting the hard drive will effectively erase the key. You can NOT transfer the license to another computer.."

kupio.PNG
 
Da, jasno, tako i piše na sajtu :)
Ali mislio sam da li stvarno ne može dva puta da se aktivira, iskustvo iz prakse :)
 
Ajde probaj da reinstaliraš Windows da vidimo jel stvarno radi aktivacija samo jednom :D



...šalim se naravno... :)
 
Ajde probaj da reinstaliraš Windows da vidimo jel stvarno radi aktivacija samo jednom :D



...šalim se naravno... :)

Mozda bi mogao na napravim virtuelnu masinu pa da vidim ali ne mogu, imam slobodan dan danas i voleo bih da ga provedem radeci neke druge stvari :d
 
Na Stadiji je Borderlands 3 Ultimate (uključuje SP1 i SP2) trenutno 11$. Svi novi korisnici dobijaju kupon od 10$ tako da se dobija za 1$. Radi bez problema iz Srbije. Pisah već par puta na tu temu. Ako nekoga zanima može slobodno da mi se javi na PM da mu objasnim kako da igra iz Srbije (i regiona).
 
Hvala, pretpostavljam da Stadia Pro ne ukljucuje Cyberpunk, nego mora da se plati 59$, ili ipak postoji izbor bez pretplate i sa pretplatom?
Video sam da imaju i 1 mesec trial za Stadia Pro, jel to funkcionise? :)
 
Nazad
Vrh Dno