Šta je novo?

Akcijske ponude igara (Steam, Amazon, GMG, GamersGate, GOG,...)

Hvala slobi,meni javio grešku na stimu....kaže probaj kroz pola sata opet :p
 
Xw7QnRB_700w_0.jpg
 
Da li ima neko da mu je ostao Total War Warhammer 1 iz humble bundla?
 
Imate li neku preporuku za dobru strategiju za multiplayer sa drugarima (moze i lokalno) kao age of empire npr, kupio bi sada oko black fridaya...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Imate li neku preporuku za dobru strategiju za multiplayer sa drugarima (moze i lokalno) kao age of empire npr, kupio bi sada oko black fridaya...


Sent from my iPhone using Tapatalk
Pa evo ti ko poruceno, Sins of Solar Empire, multiplejer strategija, za dz na HB. Tako da niko ne mora da plaća ili čeka petak I možete odmah da igrate. :)
 
Imate li neku preporuku za dobru strategiju za multiplayer sa drugarima (moze i lokalno) kao age of empire npr, kupio bi sada oko black fridaya...


Sent from my iPhone using Tapatalk

COH 2
 
coh1, bolji od coh2 za fazon 100 din :D
 
CoH 1 preporuka i od mene, za multiplayer neprevazidjeno.

Mozete da probate i World in Conflict, malo drukciji fazon ali jako zanimljivo.

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
Starcraft 1, nema dalje... :)
 
Ljudi jedno pitanje, da li igre za evropski region mogu da se aktiviraju kod nas ili moram i dalje da kupujem global kljuceve?
RE 7 gold edition je igra koju hocu da pazarim na Instant gaming-u, a kljuc za evropski region je duplo jeftiniji od globala.
 
Kupujete sigurno na g2a...

Zanima me da li funkcionisu oni bonusi sa referal linkovima i ono sa timom?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ljudi jedno pitanje, da li igre za evropski region mogu da se aktiviraju kod nas ili moram i dalje da kupujem global kljuceve?
RE 7 gold edition je igra koju hocu da pazarim na Instant gaming-u, a kljuc za evropski region je duplo jeftiniji od globala.

Zadnji put koliko se sećam Srbija je u Evropi, tako da ne vidim zašto bi bio problem da aktiviraš igru...
 
Daum @ Pre dve ili tri godine na g2a sajtu sam kupio dlc za bioshock 2 koji je bio za evropski region i nisam mogao da ga aktiviram. Morao sam da koristim tunelbear da bih ga aktivirao.
 
Možda pre 2-3 godine Srbija nije bila u Evropi, zavisi šta je zadnje čega se čovek seća...
 
Vl@da @ Vlado jeste Srbija u Evropi ali kao sto sam napisao nisam mogao da aktiviram kljuc za evropski region kod nas. Zato i pitam da li se nesto promenilo u medjuvremenu.
Ako nemas odgovor na moje pitanje nemoj bespotrebno da komentarises.
 
Daum @ Pre dve ili tri godine na g2a sajtu sam kupio dlc za bioshock 2 koji je bio za evropski region i nisam mogao da ga aktiviram. Morao sam da koristim tunelbear da bih ga aktivirao.

Trebalo bi da za svaku kupovinu piše u kom regionu može da se aktivira ključ. makar je tako na cdkeys.
 
Gledao sam, ne pise nigde.
 
Onda ne rizikuj već kupi preko nekog sajta koji direktno lista u kojim zemljama može ključ da se kupi, kao na primer cdkeys.
 
daum @ Provericu koja je cena tamo.
 
Vl@da @ Vlado jeste Srbija u Evropi ali kao sto sam napisao nisam mogao da aktiviram kljuc za evropski region kod nas. Zato i pitam da li se nesto promenilo u medjuvremenu.
Ako nemas odgovor na moje pitanje nemoj bespotrebno da komentarises.

Izuzetno mi je zanimljivo to što ti je zasmetao moj "bespotrebni" odgovor (koji btw nije ni bio na tvoj račun), a nije ti zasmetao prethodni "zadnji put koliko se sećam Srbija je u Evropi..." izuzetno konstruktivan komentar.


Ne nužno s obzirom da prodavci pod Evropom često podrazumevaju samo EU...

Upravo tako.


Na nekim sajtovima uopšte nisu navedene zemlje gde igra (ne)može da se aktivira (imao sam skoro takvu situaciju sa PES 2019), tako da sve zavisi od sajta do sajta...
 
daum @ Proverio i na cd keys, cena ista, region evropa, nije navedeno koje zemlje.
Vl@da @ Druze nisam dosao ovde da se raspravlja.
Jedino sto mi ostaje je da rizikujem pa sta bude...
 
^ Lock na igrama ne zavisi od prodavnice, već od izdavača (često HB recimo ume da lupi neki levi lock koji nema veze sa realnošću...). Kad je nejasno, najbolje je baciti pogled na steamdb i videti koji su sve paketi igre dostupni.

Za RE 7 Gold konkretno, koliko videh, jedini relevantan lock za EU je EMEA region, u koji smo i mi uključeni, pa ne bi trebalo biti problema.
 
BorisBeam @ Hvala na odgovoru Borise.
 
Posto izgleda da nikoga sa world of warships teme ne zanima evo ovde...

Ljudi imam kljuc za nove igrace, radi se o World of Warships Free Ishizuchi includes:

Ishizuchi, Japanese Tier IV Premium ship
300 doubloons
3 premium membership days

Dobio sam uz kupovinu nepovezanog produkta, meni ne treba, pa nek neko to lepo iskoristi.
Evo slike da botovi nebi zgrabili
Untitled.jpg
 
Nazad
Vrh Dno