Šta je novo?

Akcijske ponude igara (Steam, Amazon, GMG, GamersGate, GOG,...)

Dešava se i meni, samo piše neka poruka standardna, kada ga startujem na malom prozoru, ali po nekada tu i ostane. Pa end task pa ponovo i onda hoće. Uzrok ne znam.

Da, da, bas to. Kada treba da se unese kod preko Steam Guarda desi se da zakuca. Ili se pak "iskilavi" sa tim logovanjem, udjem i onda mrcvari ceo interfejs koliko kilavo radi... A ocigledan razlog ne vidim. Probao sam sa brisanjem cache-a i cookies u steam klijentu
 
Pozdrav svima, gde najpovoljnije mogu da kupim steam code za Playerunknown's battlegrounds?
 
Steam-u, nemaju nikakve akcije ni popusti za PUBG. Bilo je 5-10% popusta pre nekoliko dana na nekim drugim sajtovima, ali je proslo.
 
Upravo sam kupio igru na pomenutom sajtu, thx.
 
Sumnjam da jos nekom treba, a da nije pribavio svoju kopiju, no (do 7. oktobra):

Outlast
7ZVFK-EV7ZV-D3VJC

Outlast Whistleblower
7GHR9-45YG0-2M648
 
Overwatch moze da se uzme za 25e na zvanicnom EU battle.net sajtu.
 
Neon Chrome
C506T-7Z2NR-NWNBJ

Dungeon Souls
A3X2H-IC28I-4N0B2
 
Jel ostao kome Outlast?Mada sam verovatno zakasnio...

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
 
E imam i ja Outlast, takođe bez ekspanzije ako nekome treba.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Ako neko ima Assetto corsa neki deal ili kada je najbolje kupiti, itd, neka javi :)
 
Ako neko ima ovaj Outlast viška, nisam stigao na vrijeme da ga uzmem, pa ako neko ima ako može da mi pošalje bio bih mu veoma zahvalan :)
 
Ako neko ima ovaj Outlast viška, nisam stigao na vrijeme da ga uzmem, pa ako neko ima ako može da mi pošalje bio bih mu veoma zahvalan :)

Poslao sam ti kljuc za Outlast, javi samo da li je sve ok ;)
 
Da li ima neko outlast viška možda?

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
 
Na KP.

Sent from my SM-G925F using Tapatalk
 
U pravu si, ali ako se nema na kartici kp nije tako loš izbor, ima dosta ok prodavca.

Sent from my SM-G925F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno