Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Ja odavno nisam koristio dialere osim stocka, ali sam pre par meseci probao RocketDial Trial, koji mi se svideo kako radi, pa sam kupio Pro verziju i to mi je sada glavni dialer.
Peglaju ga malo malo, što mi je bitno. Jeza me uhvati kada vidim neki program da je popularan, a poslednji put ažuriran pre godinu dana.

https://play.google.com/store/apps/details?id=intelgeen.rocketdial.pro

hvala za info o RocketDial...odlican je...ima sve sto treba na dohvat ruke...:beer:
 
Jel vam radi zvanicna Bus Plus app? Meni ne vec jedno 3 dana.
 
Jel vam radi zvanicna Bus Plus app? Meni ne vec jedno 3 dana.

Prijavi na [email protected]

Meni juče uopšte nije radila kada sam pokušao da vidim kada mi dolazi autobus,a ubedjuju me iz podrške da aplikacija radi savršeno,a preko operatera učitava beskonačno,i to već duže vreme.
Mrzi ih da rade...
 
i meni najvise lezi rocketdialer, mada su ga malo izmenili na pogresan nacin. Ranije sam imao opcije za filtriranje (propusteni, dolazni, odlazni) cim spustim tastaturu pa su u jednom trenutku to prebacili na pretragu kontakta. Sada su dodali ikonu koja otvara izbor, ali mi se ranije mnogo vise svidjalo.
 
Hvala, našao.
----------
Znate li za neki (može i modifikovani) rss reader koji ima cele članke uz sebi? Znači da ne moram browser da otvaram
Mislim da to verovatno zavisi od samog sajta sa koga se vuče rss. Koristim Feedly i sa različitih sajtova dobijam različit prikaz, kod pojedinih i ceo članak, dok je recimo B92 najgori po tom pitanju - samo par linija teksta... Ja to kapiram kao da ne mogu da mi uvale sve one reklame sa sajta pa mi daju neki mali preview a teraju me da idem na sajt da me zatrpaju propagandom...
 
Vise ne mogu da udjem na US market, sa clean data gplay-a, preko tunnel bear i ostalih vpn programa. Zna neko u cemu je problem?
 
^ Zaključan ti je nalog na domaći Play Store. VPN ti više neće pomoći.
 
A da li za zakljucane naloge radi otvaranje playstore iz browsera pa onda intalacija odatle?
 
Ja sam svoj nalog uspio da vratim na U.S posle zakljucavanja.

Samo da nadjem post i kopiracu ovdje.


Edit:
Evo nesto sto sam pisao na p.m za otkljucavanje:

Moras preko vpn-a na usa dodati novu/staru karticu u gwallet i to radis preko kompa. Ocistis u browseru sve moguce tragove logovanja na gmail i krenes iz pocetka.

Prije toga uradis clear data/cache za Play Store i Play Services i telefon stavis u airplane.

Kad dodas karticu, stavis obavezno istu US adresu za karticu i billing (billing je pod settings u gwallet-u).

Nakon toga se logujes na play store sa pc-a na nacin sto prvo otvoris ps pa izaberes neku paid app i kliknes da kupis. Tek onda ides na log in.

Kad "kupis" tu aplikaciju neka ti jedno pola sata bude otvoren ps tako preko vpn-a da vidis sve paid app.

Posle toga ides ponovo clear cache/data i izadjes iz airplane moda na telefonu i trebalo bi da ti budule US nalog otkljucan.....
 
Poslednja izmena:
Ima li neka aplikacija ili xposed da za dolazeći poziv ne otvara heads-up notifikaciju već da direktno otvara call screen?

Googlam već nekoliko sati, uglavnom nailazim da je ovo jedan od koraka unazad u odnosu na Kitkat ali ne nadjoh nikako rešenje
 
Unazad? Svi custom romovi su na kitkatu to ubacivali kao feature. Šta će ti Full screen ekran koji ti prekine sve što radiš :)
 
Ionako su slike ocajnog kvaliteta sta god radio, zato sto ih sam google unisti :D Bolje ovako kad je manje ne iznerviram se toliko :D
 
Kako ocajnog kvaliteta? Meni su bas cristal clear :)
 
Koja verzija adaway-a radi na lolipopu?
 
Jesi probao najnoviju?
 
Treba li Pro za ExDialer ili je besplatna verzija dovoljna?
 
Koje aplikacije preporucujete u zamenu za Twitter? Skinuo sam Talon, ali ne mogu da se ulogujem, posle sam video da ima neki limit (uzgred, jel moze nekako da se predje preko toga?), a posle toga Tweetings ali mi je nekako bio prenatrpan i lose uradjen. Uglavnom, Material dizajn, da u neku ruku bude vrlo slican originalnoj aplikaciji, ali da opet ima dosta razlike. Jedino sto mi se kod Tweetingsa svidelo je animacija prikazivanja novih tvitova, slicno kao kod G+.
 
Nazad
Vrh Dno