Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Kako u stock samsung dialeru sakriti frequently contacted ??
 
Ako moze neka preporuka za neku "kamera" aplikaciju za slikanje,eventualno ako ima i neka koja ima zajedno i slikanje i snimanje,posto mi se fabricka aplikacija uopste ne svidja... :)

a better camera. uhvatio sam je na nekoj akciji za dž i svidja mi se.
 
Je l postoji neki nacin da sprecim facebook da me prati, neka App koja blokira da ne moze da prati koje stranice otvaram i sl. Kontam nesto sto redovno brise samo facebook cookie
 
Jel postoji neka aplikacija za Android 2.2-2.3, koja bi radila iste stvari kao stock aplikacija u Androidu 4.X u vezi sa kontrolom potrošnje mobilnog interneta? Znači ne samo da pokazuje ostvaren saobraćaj, već i da mogu da ograničim background data protok za svaku aplikaciju posebno?
 
Poslednja izmena:
Radi li telenorova "111 Meni" aplikacija na rutovanom telefonu?
 
^ Naravno. Nema razloga da ne radi.
 
Puca mi pri pokretanju pa sam pomislio da nije možda root problem.
 
Vise od pola tih wp su lumie tipa 520,525,620,630 itd itd.
 
Poslednja izmena:
da, ali u svakom slucaju - iznenadjenje za mene :S:
 
Jel traje jos ta akcija?! :)
Ne. To je bila novogodisnja akcija i ovde je neko okacio kod za aktivaciju. Mada sam primetio da često imaju snizenje na 1$. Skini free verziju, isprobaj i ako zadovoljava, kupi na akciji
 
Znate za onaj share popup koji stoji na nekim sajtovima preko sadržaja pa smeta pri čitanju. Kako ga ukloniti?
 
Kako iznenadjenje, koja je prosecna cena iphone-a, a koja Lumia telefona?

pa recimo da kod nas u CG bas malo ljudi ima WP, od mog drustva samo 1 lik, i to jer ga boli uvo sta ima, do prije 3-4 god je imao samo fixni, FB, TW i ostale drustvene mreze nikad nije ni koristio, od aplikacija ima Vajber i to je to. Ko ima manje para, pazari jeftin androd, polovni ajfon ili dumbphone, WP je rijetka zvjerka...
 
Eh, u CG, da ne sirimo sad pricu na statusne simbole, ili standard, BDP, placeve na moru - u Srbiji je dosta losiji standard nego u CG, a za nijansu manje "dokazivanja" telefonima, pa je otuda dosta vise jeftinijih WP.
 
Zanimljiva stvar mi se desila. Onemogucio sam GP novinarnicu u podesavanjima i sada uopste ne mogu da je nadjem medju aplikacijama niti bilo gde u telefonu da bih je opet omogucio. Sta da radim?
 
Zanimljiva stvar mi se desila. Onemogucio sam GP novinarnicu u podesavanjima i sada uopste ne mogu da je nadjem medju aplikacijama niti bilo gde u telefonu da bih je opet omogucio. Sta da radim?

Tamo gde si je onemogućio tamo je i omogući,normalno je da nestane kada to uradiš.
 
Pa nema je ni tamo :) Onemogucio sam je u podesavanja/aplikacije, a sada je nema uopste u spisku aplikacija.
 
Da nemaš možda lollipop? Kod mene sada postoji novi panel u Aplikacijama, Dissabled Apps.
 
Hvala na odgovoru, moze tako. Nasao sam je i u telefonu na kraju. Ako nekome zatreba: podesavanja/aplikacije/vuce se skroz desno i dodje se do dissable-ovanih aplikacija, iako ne postoji uopste poseban deo za njih, samo se tu stvore [emoji3]
 
Hvala na odgovoru, moze tako. Nasao sam je i u telefonu na kraju. Ako nekome zatreba: podesavanja/aplikacije/vuce se skroz desno i dodje se do dissable-ovanih aplikacija, iako ne postoji uopste poseban deo za njih, samo se tu stvore [emoji3]

Kako se nadje kada se malo bolje pogleda.:)
 
Ma i ovo sam slucajno skrolovao na desno, ne bih nasao 3 dana [emoji3] Glupo resenje inace, da postoji tu poseban deo "dissabled apps" pa ok, ovako je totalno nemoguce naci osim na srecu [emoji2]
 
Nazad
Vrh Dno