Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

^
Probaj da odes u settings,pa apps,pa nadji play services i idi na clear data,pa posle isto nadjes play store i clear data, i na kraju ako imas google settings u meniju idi i tamo i clear app data,pa probaj dal' radi,ako to ne pomogne jedino da probas da obrises cache i dalvik iz recovery-a... :)
 
U vezi kodija,koja verzija androida je potrebna i koliko rama?
 
Lol. Meni sync radi max 2min. A imam 400k poruka
 
Poslednja izmena:
Sto je najveci fazon, skoro sam brisao poruke, tako da ih imam mozda 1000 u dve konverzacije, sto je smesno...
 
Samo 1000 i bekupuje ti 25min .. Nesto tu ne valja. Na koju foru onda meni 400.000 odradi za 2min ?
 
Pa nisam obracao paznju ovih dana, ali vise mi trosio preko noci, tako da mozda je stalno, a mozda i nije. Videcu veceras bas. :)
 
Ne volim kad nesto ne radi. Jos malo, pa ce biti normalno kad ti nestane baterija preko noci, pa ce biti ono sto ne drzis na punjacu. Malo malo, pa nesto poblentavi i nikad ne znas kako ces zavrsiti dan, iako ti je svaki dan gotovo skoro isti sto se tice potrosnje i uvek razlicito se zavrsi, jer hvala Bogu, to je normalno da nemas ni stabilan sistem( sistem sam stavio zato sto i google servisi spadaju pod to, a oni su zlo najvece. Dok nisu postojali bilo je super) ni aplikacije.
 
Ima li neko ko koristi Shuttle ili Shuttle+ plejer?

Radi li vam search? Ja nemam pojma šta radim pogrešno, tražim i po izvođaču i po nazivu pesme i ne izbacuje mi ni jedan rezultat.

Lep plejer, kupio bih ga iako imam kupljen poweramp ali sa ovako pokvarenom search funkcijom nema šanse.
 
@Djilkosh dobro je da sam procitao ovaj tvoj post u vezi whatsapp -a, sad cu da ga bekapujem i ne mrdam sa ove verzije. Hebali ih video pozivi i gluposti, unistice onako brzu i funkcionalnu aplikaciju.
 
Ima li neko ko koristi Shuttle ili Shuttle+ plejer?

Radi li vam search? Ja nemam pojma šta radim pogrešno, tražim i po izvođaču i po nazivu pesme i ne izbacuje mi ni jedan rezultat.

Lep plejer, kupio bih ga iako imam kupljen poweramp ali sa ovako pokvarenom search funkcijom nema šanse.
Radi search. Mada u zadnje vreme Shuttle zna da zauzme i do 60 MB rama.
Onom ko trci lili vozi bajk, pa mu je ujedno ukljucena i muzika(uz neku aplikaciju koja je stalno konektovana na GPS), svakako mu znaci da music player zauzima malo.
 
Samo da proverim, možda grešim negde u fundamentu - kucaš u search bar gore, nebitno da li si trenutno u plejlisti ili u nekom od onih tabova (artist, albums itd.) ?

Ne mogu da dobijem ni jedan rezultat, džabe da li pesma ima sređene tagove ili ne, ništa.
 
Ne volim kad nesto ne radi. Jos malo, pa ce biti normalno kad ti nestane baterija preko noci, pa ce biti ono sto ne drzis na punjacu. Malo malo, pa nesto poblentavi i nikad ne znas kako ces zavrsiti dan, iako ti je svaki dan gotovo skoro isti sto se tice potrosnje i uvek razlicito se zavrsi, jer hvala Bogu, to je normalno da nemas ni stabilan sistem( sistem sam stavio zato sto i google servisi spadaju pod to, a oni su zlo najvece. Dok nisu postojali bilo je super) ni aplikacije.

To je car Androida, da nikad ne mozes "mirno zaspati", i da te ne izda kad uticnica nije blizu. :D Ja jos uvijek ne mogu da se dogovorim sa sobom, da li imam battery drain, ili baterija riknjava. :d
 
@Djilkosh dobro je da sam procitao ovaj tvoj post u vezi whatsapp -a, sad cu da ga bekapujem i ne mrdam sa ove verzije. Hebali ih video pozivi i gluposti, unistice onako brzu i funkcionalnu aplikaciju.

Pazi nije sigurno (možda su bili opterećeni serveri, ko zna videću za to što je napravio, pa ću pratiti, hvala bogu tu je bbs). A što se tiče brzine za dlaku je sporiji. Bar ja tako osećam. Ja ga koristim već dugo, mislim da mi je treća godina, možda i više. Glavni mi je chat za dopisivanje.
 
Ja nase podcastove ni ne slusam, ali evo nasao sam IT Serbia i jos par. Ne znam sto tebi nece. Za iTunes ne znam, ne koristim ga.
 
I ja koristim pocketcasts. Odličan je. A da li ćeš naći podcast zavisi gde ga je autor sve "okačio".
Naših ima vrlo malo, plus i nisu "pravi" podcast, već običan rss.
 
koristim podcast addict, to sam prvo nasao na store-u kada mi je trebalo i ok radi. slusam neke domace i par stranih..
 
Nazad
Vrh Dno