Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Ja sam imao 3. Verovatno ćemo dobiti još, isto je bilo i sa Gmailom kad je krenuo sa radom.
 
Ja imam na dva naloga ali ne mogu da šaljem pozivnice. Bzvz.
 
Au 6 strana o pozivnicama, aman. Napravite temu ako je to od tolike važnosti.
 
nije ali moze i meni jedna :D
 
Ugušili ste temu sa pozivnicama, i to koliko neko može da pošalje.
Koliko se vas samo javilo da potvrdi da može da se pošalju samo 3 pozivnice...Mislim,jako bitan info.
Ima li još neko da potvrdi? :smash:
 
Stavio sam KitKat danas na tablet i u Language opcijama više nemam speech to text, sto sam ranije imao pod JB. Imao sam za Eng i Srp, vrlo korisno. Kako da dodam? ;)

Sem toga, nemam ni ikonu Contacts (People) - kako i nju da dodam? Hvala.
 

Prilozi

  • uploadfromtaptalk1414378050739.png
    uploadfromtaptalk1414378050739.png
    129.8 KB · Pregleda: 323
Poslednja izmena:
Update: dodao sam speech to text, a kontakte na tabletu mogu da vidim samo iz Hangout app. Za sada.
Morao sam da dodam google voice app (google now) da bih dobio speech to text.

9851dfec319e43cb2875818e905ae9d6.jpg


Koja je razlika izmedju preinstalirane Email app i Gmail app? Koliko vidim, samo malo u dizajnu.
 
Poslednja izmena:
Gmail radi samo sa gmail adresama, ova druga sa svim. Mada će u novoj verziji gmaila biti podržani i Yahoo i Hotmail.
 
Gmail sortira poruke po kategorijama, može da se isključi da sve idu u inbox i mogu se namestiti različite notifikacije za svaku kategoriju.
 
Email app takodje prikazuje mejlove po kategorijama (labels). Šta su notifikacije za kategoriju? Zaista ne vidim potrebu za Gmail app pored Email app. Pogledacu danas jos malo dok ne obrisem Gmail. ;)
 
Social, promotions, uodates, forums kategorije u gmail i za svaku se može namestiti posebno zvono (vibracija), mada sam ja sve to isključio i stavio da sve ide u inbox. Samo mi nije jasna razlika između običnog inboxa i priority inboxa.
 
^ Priority "uči" koje konverzacije/ljudi su ti bitni i kojima uvek odgovaraš. To ide u Prority. A ljudi sa kojima se najviše dopisuješ idu u "frequently used" (ili slicno) u Contacts-ima.

Kategirije tipa Promotions, Coupons, Social i dr. su samo predefinisane labels i imaju mogucost drugacijeg sortiranja po tabovima, sto ostale kategorije nemaju.

Nisam znao za zvucne notifikacije, hvala.
 
Ja koristim Blue mail i u njemu Gmail, Hotmail, Live. Ima inbox za sve zajedno a i pojedinacno, kao i podesavanja za svaki nalog posebno. Sasvim sam zadovoljan, pa ko ima slicne zahteve, neka proba (free je).
 
Vidi temu o kupovini aplikacija, imaš u prvom postu uputstvo
 
Ne moze da se skine ni preko usa play stora. Mozda ne moze uz kk android ili je namenjen samo tabletima
 
Poslednja izmena:
Ona aplikacija AK IPTV je zaista odlična, ali danas javlja da mi je istekao nalog. Da li ima još neki način da se aplikacija nastavi koristiti, osim plaćanja mesečno 13$?
 
Poslednja izmena:
Pa ne pise bas, pise jedino ovo:
[Requirements]
- Requires Android™ OS 4.0, 4.1, 4.2, 4.3, 4.4

A onda nastavlja sa uredjajima na kojima je testirano, pa se navode konkretni tableti. No s' obzirom da nijedan telefon nije naveden bice stvarno da je tablet only aplikacija. Hvala na pomoci u svakom slucaju.
 
Nazad
Vrh Dno