Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Poslednja izmena:
Kako vam radi Youtube? Meni pusta svaki cetvrti klip.. kao da hoce one starije malo, od novijih skoro nista. Izbacuje mi "sorry this video cannot be played - there was a problem while playing"
 
Poslednja izmena:
@ swiper
valjda kada primiš tu poruku, odeš u program i klikneš receive. On onda, valjda, prepozna poruku.
Nisam skorije dobijao kontakte.
 
Ne radi na žalost. Čudno je mnogo da nikakav notification ne dobijem. Kad sam imao Froyo (stock) dobijao sam normalno i gledao iz default aplikacije.
 
@Boris Lozac

Ista situacija. Cini mi se da sam negde procitao da je youtube nesto zeznuo tu, tako da mislim da nije do telefona/neta/rutera, odnosno nas.
 
Ne radi na žalost. Čudno je mnogo da nikakav notification ne dobijem. Kad sam imao Froyo (stock) dobijao sam normalno i gledao iz default aplikacije.

Pa, oxygen 2 je stock, doduše gingerbread. :)

Ja danas predjoh na go sms. Liči na miui aplikaciju za poruke.

---
Ttalk
 
Ja koristim isto go sms već neko vreme. Ajde probaj baš ako imaš nekog blizu sa Nokiom, mene to izludjuje.
 
Uzeo sam pre neki dan Xperia X10 mini pro. Prvi put sam u kontaktu sa Android OS. Interesuje me kako da vrsim instaliranje aplikacija na memorijskoj kartici? Imam NFS Shift koji ne mogu da instaliram. Izlazi mi obavestenje da nemem dovoljno mesta a SD mk je prazna (2gb).

za nju postoji samo android 2.1 update softwarea a on ne podrzava instalaciju na sd karticu (treba ti verzija 2.2+). moguce je da imas na telefonu 1.6 verziju pa ti u svakom slucaju preporucujem da instaliras ovu noviju verziju. znacajne su razlike. moguce je da imas po netu hackovane ROMove za verzije 2.2 i 2.3...
a inace kako ti radi tastatura , jel zabaguje nekad ili sve radi kao podmazano ?:)razmisljam da ga uzmem devojci kada bude prilika, tj. novca:)

poz
 
Mogu li nekako preko Wifi-ja da gledam klipove koje imam na racunaru? Da li i u tom slucaju moraju biti prilagodjeni rezoluciji telefona, ili to radi po nekom drugom principu?
 
za sve one kojima je muka od nove Opere, moja preporuka za trenutno najfunkcionalniji web pretrazivac (bez podrske za flash) je stara verzija Opera Mini 5.1
 
kakav je Firefox 4 za Android? pitam, posto nemam Android uredjaj?
 
Mogu li nekako preko Wifi-ja da gledam klipove koje imam na racunaru? Da li i u tom slucaju moraju biti prilagodjeni rezoluciji telefona, ili to radi po nekom drugom principu?
Može, ja koristim es file manager, preko njega možeš da pristupuš nekom šerovanom folderu na kompu i odatle da otvoriš neki fajl, ako je u podržanom formatu. Čini mi se da može bilo koja rezolucija.


Sent from my GT-I9000 using Tapatalk
 
Može, ja koristim es file manager, preko njega možeš da pristupuš nekom šerovanom folderu na kompu i odatle da otvoriš neki fajl, ako je u podržanom formatu. Čini mi se da može bilo koja rezolucija.


Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

Cu probam..cheers
 
Ovo sto se tice YT-a izgleda da HQ video pravi problema (ponekad) kod ovih low-end uredjaja... pokusajte tako, da iskljucite HQ,kada nece da vam otvori neki klip :)
 
Kako se pocinje raditi sa tapatalkom?Instalirao sam,i sta god mu "trazim"(browse,search..)samo ga "vrti" pise procesing i tako zauvek.Hvala na buducem odgovoru.
 
Moze.Preko G-mote aplikacije.Samo odaberes pri pokretanju iste, da se odabrano pusta na fonu t.j. na PC-u.
 
Ne razumem šta je strašno u enableru za market? A gmote je bio free kada sam ga instalirao.
 
Jel radi SlideIT na wildfire-u?
 
Ako koristiš gosmspro, on ima opciju za to. Mada ja to ne koristim.
 
Nazad
Vrh Dno