Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Nisam korisnik androida i treba mi hitan odgovor bez mnogo filozofiranja. Dakle da li postoji neki program, ili neki drugi nacin da se na androidu limitira protok podataka preko mobilne mreze, tako da samo odredjeni programi mogu da koriste taj protok? Konkretno hocu da mi samo viber ima pristup mobile data i nista drugo.
 
Staviš neki firewall i podesiš kako ti odgovara
 
Konkretno, ako moze, konkretno. Idem sutra u bolnicu na neku operaciju i necu da nosim iPhone, da mi ga neko ne digne. Nisim sony xperia E, a tu mi je prepaid kartica i treba mi neko resenje da mogu samo whatsapp i viber da koriste mobile data, da mi razni update-i i slicno ne uniste kredit.
 
Najbolje iskljuci net, nek te dobiju preko poruka ili poziva.

Za ovo ne znam da li postoji bez root-a to bi morao da trazis na Google-tu, ali mislim da ne postoji.

Inace ima u bolnici wifi, barem ja sam imao :)
 
Poslednja izmena:
Sto bi ti neko digao mob u bolnici.. Nismo valjda dotle dosli..
 
Ja bih ti rekao, ali mozda bi izfilozofirao jos nesto u objasnjenju, a ti bi bez filozofije.
 
Jeste da 99% vremena koristim operu ali me zanima da li se jos nekom desilo da se krom otvori ovako cudno? Desilo mi se vec par puta na tabletu, i to samo kada pratim link iz tapatalka.

2ab36091329a82eaa774105ea1b251d3.jpg
 
Poslednja izmena:
Poslednja izmena:
Are you fo real? Pa textra samo prati material dizajn koji je google predstavio, pa sta mislis da je ova messenger aplikacija nastala posle textre.
Ne bih znao, ja pratim google play store i po onome kako je kod mene, jos pocetkom septembra je textra sa novim dizajnom a ovaj google messenger mi ga nema jos uvek pa sam na osnovu toga zakljucio da je prvo textra nastala.
 
Uh, nalozio sam se ko car na messenger a onda saznanje da nema dual sim
 
Novi Facebook App ima u sebi integrisan Browser tako da otvaranje externih linkova je mnogo poboljsano i brže. Konačno neki dobar potez od FB app dev teama. :)
 
Nazad
Vrh Dno