Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

predikciju ne mozes da iskljucis, mozes samo da iskljucis da ne dovrsava reci automatski.
a prebacujes na nasu tastaturu na space, prevuces samo levo ili desno
 
A jel zna neko kako da se podesi Themer da pokazuje temperaturu u celzijusima umesto farenhajta?
 
Temperatura
 

Prilozi

  • uploadfromtaptalk1381604489738.jpg
    uploadfromtaptalk1381604489738.jpg
    47.8 KB · Pregleda: 274
Razumeo si dobro :)

Pa isto je kao buzz launcher, kao sto rekoh pre par strana...

Da da ali Buzz Launcher i dalje zashteva instalaciju widgeta i rucna podesavanja dok je ovde, koliko sam razumeo, sve u paketu...
 
+1 za sofu, vrhunska je, ima i highlights.

-1
Ja povlacim ono sto sam rekao, danas mi nije prikazala ni 10 posto utakmica, ne znam iz kog razloga.
Nije vise ni bitno jer sam naisao na mamu i tatu ove vrste aplikacija.
Zove se 365Scores. Obavezno probajte, i nemojte da ne stisnete settings dugme jer tamo se prebacujete na rezultate i tako dalje jer.
 
teško da je spominju ovde, spominju je u galaxy nexus i nexus 4 temama :)
 
Npr zakljucas telefon i on ti ugasi net i prebaci na 2g, otkljucas ga i prebaci ga na 3g i ukljuci net, ako se ne varam posto nikad nisam koristio.
 
Mozes podesavati kako god hoces da ti radi 2g/3g.
Ja sam na primer stavio da mi drzi na 2g dok sam zakacen na wi fi a cim se diskonektujem on prebaci na 3g,a mozes i ovo sto je kolega iznad napisao.
 
Hvala drugari na objašnjenju. Baš šteta što Google tim ne radi implementaciju ovako korisnih stvari u stock romove.
 
Na SwiftKey tastaturi kako da isključim predikciju riječi, da mi ne prikazuje one tri ponuđene riječi? I kako da imam naša slova na tastaturi? Instalirao sam naš jezik ali to samo daje predikcije a ne i naša slova. Znači hoću obrnuto od ovoga što daje, hoću naša slova ali neću predikciju :)

Pa jedini razlog za koriscenje SwiftKey-a je urpavo ta predikcija.

Da bi imao nasa slova, treba da:
1. Instaliras Serbian pack
2. Odaberes QERTY layout
3. Oznacis Accented Characters
... i zatim resetujes telefon. To drugo sto zelis nije moguce.
 
Da da ali Buzz Launcher i dalje zashteva instalaciju widgeta i rucna podesavanja dok je ovde, koliko sam razumeo, sve u paketu...

Pa imas i ovde to isto. Npr uhvatili se weather channel-a za vreme, a on mi je najocajniji i ima tako jos necega. Sve je na fazon UCCW-a, ali u njihovoj iteraciji.
 
Swype na srpskom + qwerty? Jel može to ili da prelazim na swift? I uopšte, kakva je baza reči, swype vs swift?
 
ako voliš da swypuješ nemoj swiftkey
rečnik napuniš vremenom svakako
 
Kako bre ako voli swipe da ne ide na SwiftKey?
Pa koja je tastatura bolja u tome? :)
 
Ma šipak je bolja ta :p
 
bolja je bre... swiftkey ti odmah otkuca reč koju pretpostavlja da si otklizao i to ti je što ti je, ako ti se ne sviđa briši celu reč pa kucaj ponovo. swype ponudi gomilu alternativa koje si možda hteo i ako nije ubola iz prvog samo klikneš na onu koju si hteo i teraš dalje. velika prednost.
za kucanje je bolja swiftkey, a rekao bih da swype brže radi (switkey previše laguje za buđavu tastaturu)
 
Neka je lošija, ali nastaviću da koristim SwiftKey ;)

A sad idem da spavam :)
 
bolja je bre... swiftkey ti odmah otkuca reč koju pretpostavlja da si otklizao i to ti je što ti je, ako ti se ne sviđa briši celu reč pa kucaj ponovo. swype ponudi gomilu alternativa koje si možda hteo i ako nije ubola iz prvog samo klikneš na onu koju si hteo i teraš dalje. velika prednost.
za kucanje je bolja swiftkey, a rekao bih da swype brže radi (switkey previše laguje za buđavu tastaturu)

Tacnije, Swiftkey je daleko bolji kada je flow u pitanju, probao sam i Swype i ne mogu da se porede. I ne laguje, bar ne ako imas telefon u klasi GNex. Dobra stvar kod Swiftkeya je i od skoro uvedena Cloud sinhronizacija, pa vise ne gubis recnike koje si napravio ako vratis uredjaj na fabricko stanje.
 
Nazad
Vrh Dno