Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Odes u settings,all apps,nadjes skype i pored opcija o uninstall u force stop imas mali box koji odcekiras ; )
Neces imati iconu u status baru sve dok ponovo ne restartujes mob.
Hvala, to je to :). Samo ne znam da li sada neće gore prikazivati ni notifikaciju kad mi neko nešto pošalje, za chat ili propušten Skype poziv. Ali ovo je definitivno skinulo onu Skype ikonicu koja je stalno nepotrebno bila gore.

I kad smo kod Skype zna li neko koliko on pravi protoka za razgovor na 3G? Čitam sad na Skype sajtu da troši 3 MB za minutu ali ne znam da li je neko to provjerio.
 
Mislim da je to za video poziv.

poslato sa opasnog telefona
 
Koja app ima built in scanner funkciju? Za dokumenta naravno... Neko je spominjao, da li Dropbox da li novi QuickOffice...
 
Zestok bag u ovoj Textri da moze da se skroluje u prazno debljine dva reda na gore iznad svih poruka i na dole, ispod svih poruka...
 
Zestok bag u ovoj Textri da moze da se skroluje u prazno debljine dva reda na gore iznad svih poruka i na dole, ispod svih poruka...

Textra 1.42?
Ne vidim taj bag kod mene.
Probaj (ako nisi) izbrisati data i keš tekstre, i reinstalaciju.
 
Нема тога на најновијој верзији! Исправљено је.
 
Sta ce ti textra raspala na nexusu, pored 8sms-a :)

Koliko mi je poznato 8sms nema baloncice koji se meni u Textri veoma svidjaju. :)

Textra 1.42?
Ne vidim taj bag kod mene.
Probaj (ako nisi) izbrisati data i keš tekstre, i reinstalaciju.

Da, tu verziju imam. Probao sam obe stvari koje si predlozio, ne pomazu. U sustini nije nikakva kljucna stvar, samo sam zapazio, smeta samo na oko ponekad. :)

P.S. ne, ovo zamucivanje nije jos jedan bug :p
 

Prilozi

  • uploadfromtaptalk1381429144740.jpg
    uploadfromtaptalk1381429144740.jpg
    47.7 KB · Pregleda: 267
Poslednja izmena:
Ja sam nedavno probao Textru i još par SMS aplikacija kao alternativa za GO SMS koji jeste dopadljiv ali je spor na SGS. Textra je imala taj problem da skroluje u prazno ali još veći problem je što mi nije prikazivala nove SMS-ove, samo one do trenutka kad sam je instalirao ali ne i nove. Ali je brza. Probao sam chomp SMS ali me nerviraju reklame u njemu. Probao sam Handcent SMS, on kao da kopira GO SMS ali nije tako dopadljivog dizajna. Nekidan sam dobio Nexus 4 pa sam sad opet na GO SMS koji ovde radi bolje ali su prije nekog vremena počeli smarati sa obavještenjima o ovome i onome, neke reklame i tako to. Imate li šta preporučiti?

Ista stvar je bila sa Dialer i Contacts aplikacijama, koristio sam GO Contacts koja takođe dopadljivo izgleda ali isto radi sporo na SGS, na Nexus 4 radi brže ali sam ovih dana čačkao ExDialer & Contacts i dosta mi se sviđa, posebno kad sam mu stavio onu drugu temu koja dođe sa njim, ne onu koja je default već ona druga (a ima ih još za skinuti). Mislim da ću ostati na njemu. Jedino me zeza što mi negdje od juče u kontaktima ne prikazuje onaj zeleni krug ko je online na Hangouts/Talk, a prikazivao je prije, ne znam da li ga zeza što sam instalira Skype ali ne bi smjelo, sad mi u listi kontakata prikazuje samo ko je online na Skype ali ne i u Hangouts. Ista stvar se dešava i u stock People aplikaciji, ne prikazuje Hangouts online status na kontaktima. Ima li neko ideju šta bi mogao biti problem? Mislim da prije kada pogledam detalje nekog kontakla i kada kliknem na njegov IM podatak on otvara chat aplikaciju ali sada to ne radi.

Stock SMS i Dialer/Contacts mi se nikad nisu sviđali, čudi me da ih ne srede malo bolje, baš me zanima koliko ljudi to koristi.
 
Da, tu verziju imam. Probao sam obe stvari koje si predlozio, ne pomazu. U sustini nije nikakva kljucna stvar, samo sam zapazio, smeta samo na oko ponekad. :)
Izgleda da i ona luduje kao Tapatalk, kod nekoga radi ovako kod nekoga drugačije :)
Verujem da će developeri ispeglati bug, ažurni su sa update-ovima.
 
Odličan je AOSP dialer, ako si na njega mislio. Pogotovu od kako je ubačen Smart Dial.
 
Ja ih koristim. Sta je to sto ti se ne dopada?
Mislio sam baš na stock verzije, ne znam kakav je taj AOSP dialer. Nekako dizajn, preglednost, nedostatak opcija, dosta toga mi je dopadljivije kod alternativnih rješenja sa Google Play. Mada je stock dialer brz, brži od recimo GO Contacts.

Eh da, kad smo kod toga, može li se u ExDialer & Contacts u grupama kontakata poslati mail svima u grupi? To nisam tu vidio a ima u GO Contacts, opcija za slanje maila i SMS-a svima iz grupe.
 
To je klasican googlov, bez sminke i modifikacija.

Ovo slanje po grupi bi trebalo da moze iz klasicne aplikacije, ako je to ovo sa slike.

e7eby3y5.jpg
 
Ne vidim te opcije kod mene za group email i group message. Ili gledam na pogrešnom mjestu.
 
Ladno nema a imam stock Android 4.3 na Nexus 4. Imam samo te dve prve opcije kao kod tebe Edit i Delete.
 
Probao Themer. Meni se bre ono cudo ne svidja. :( Mozda sam naviko na klasicni ui, al brate ono mi je nekako skuceno, skrpljeno, theme nekako siromasne...
 
Imaš mogućnost da napraviš sopstvenu temu ili da izmeniš već postojeću, pa iskombinuj nešto. :p
 
57hiljada jos ispred mene. Ako ima mogunost da se menjaju postojece, onda cu valjda nesto skrpiti :)
 
Nazad
Vrh Dno