Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Ma livescore je dobar za telefon, ima sve sportove i lepo izgleda , na compu naravno flashscore.
 
Poslednja izmena:
Da li je neko koristio programe tipa Keeper Password, aWallet Password Manager? Dakle nesto kao KeePass na deskopu, a sad vidim da za android ima KeePassDroid. Znaci neki program za cuvanje raznih login podataka za sajtove i slicno. Koji je dobar i pouzdan? Za ovaj Keeper Password pise da ima i sinhronizaciju sa desktopom mada meni bi odgovaralo i da sve smjesta u neki kritpovan fajl koji ja sam mogu da bekapujem i onda vratim na telefon pa da on opet ima sve te podatke.
 
Livescore addicts mi je najbolji,obelezio sam timove koji me zanimaju i stizu mi notifikacije pre svake utakmice kao i postava,video pregled golova,rezultat na poluvremenu i svasta nesto.
Zaista odlicna aplikacija.
 
Jeste, ali nema notifikacije. Otkačim utakmice koje me zanimaju i kad zazvoni samo pogledam.


Dobro to je zgodna stvar da ima notifikacija. Dosta zavisi i za šta se koriste te aplikacije. Vidim većina ima praćenje tima , postave, razne statistike to je po meni bloat ako ti treba samo za kladzu
 
Glupost je to sto rade,ja sam pre mesec dana skinuo aplikaciju i obrisao je,a tako je i sa mnogima koji su je skinuli,jer 80% njih ne zeli da ceka.
S njihove strane ovo je cisto gubljenje vremena,jer dosta vremena utrose kako bi delili codove.

Aplikacija je still beta, još ima bagova i još treba da se optimizuje. Tu ovi sa kodovima stupaju na scenu jer bi oni trebalo da koriste aplikaciju neko vreme i onda da pošalju svoj feedback kako bi developeri što bolje sredili aplikaciju. Ne žele da izbace polu-proizvod.
Ima mali milion različitih modela telefona, a app treba da se sredi da dobro i što je fluidnije moguće radi na svim modelima (što verujem da je ili mnogo teško ili nemoguće).
Dok je još bila u alpha fazi, tek tad je bagovala.
 
Ima li neko problema sa AdAway na Andr 4.3. Nece da Applying Hosts, jer ne moze da mountuje system na RW. Tek kad preko Root Explorera to uradim onda moze! :)
 
Ima li neko problema sa AdAway na Andr 4.3. Nece da Applying Hosts, jer ne moze da mountuje system na RW. Tek kad preko Root Explorera to uradim onda moze! :)
Pa skini noviju verziju neku. Mislim da je 2.7 ili 2.8... To je poslednje cini mi se sto sam video.
 
Cross, imaš sličan sad odraðen u UCCW-u na XDA. Naleteo sam bio pre neki dan.
 
Da li je neko koristio programe tipa Keeper Password, aWallet Password Manager? Dakle nesto kao KeePass na deskopu, a sad vidim da za android ima KeePassDroid. Znaci neki program za cuvanje raznih login podataka za sajtove i slicno. Koji je dobar i pouzdan? Za ovaj Keeper Password pise da ima i sinhronizaciju sa desktopom mada meni bi odgovaralo i da sve smjesta u neki kritpovan fajl koji ja sam mogu da bekapujem i onda vratim na telefon pa da on opet ima sve te podatke.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.fingersoft.android.loginbook
koristim ga vec dugo i odličan mi je
ima mogućnosti backupa na d. box i sl
 
Da li je neko koristio programe tipa Keeper Password, aWallet Password Manager? Dakle nesto kao KeePass na deskopu, a sad vidim da za android ima KeePassDroid. Znaci neki program za cuvanje raznih login podataka za sajtove i slicno. Koji je dobar i pouzdan? Za ovaj Keeper Password pise da ima i sinhronizaciju sa desktopom mada meni bi odgovaralo i da sve smjesta u neki kritpovan fajl koji ja sam mogu da bekapujem i onda vratim na telefon pa da on opet ima sve te podatke.

Safe In Cloud, najbolji.
 
Weather Ex je besplatan danas na Amazon App Store-u. Fino deluje aplikacija.
 
Imam problema sa Chronus Widget-om. Instalirao sam ga, podesio sve u aplikaciji kako želim da izgleda i kada sam štiklirao na kraju, kao da se ništa nije desilo... Da li sam nešto propustio da uradim?
 
Ma kakav "GO" :)
 
Imam jedno pitanje znam za ove aplikacije show box, movies for Android itd ali me zanima da li postoji neka aplikacija ili neki način ga ja ubacim titlove to jest da imam prevod?
 
Ja skinem sa showboxa seriju pa skinem prevod i pustam u MX plejeru ;) Nadam se da ima lakse resenje :D
 
Imam jedno pitanje znam za ove aplikacije show box, movies for Android itd ali me zanima da li postoji neka aplikacija ili neki način ga ja ubacim titlove to jest da imam prevod?

iz show box mozes da downlaodujes epizodu. onda mozes da ubacis bilo koji titl koji zelis.
direktno u player verovatno ne moze
 
Znam za tv portal, tu se pušta u plejeru ali ja moram ručno da tražim prevod pa me zanimalo da li ima neko elegantnije rešenje?
 
ja prebacio drugaru ovaj show box kad radi trecu da ima cime da se zanima ali kad klikne na watch now pita ga da li da otvori operom ili stok browserom. naravno kad klikne na bilo koji nista se ne desava. kako ovo srediti?
android je 4.1.1
 
Koji je najlaksi nacin da gledam klipove na cbs.com?
Znam da nije u skladu sa temom, ali ovde se najvise pise pa reko sigurno neko zna :) A i pokusao sam neke fore pa nisam uspeo. A moze i da bude u skladu sa temom ako date predlog da gledam sa androida, nije bitno :)
 
Nazad
Vrh Dno