Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Kojim programom mogu da postavim različite melodije za grupe?
 
Da li neko zna kako proveriti life timer?
Znam da garant ima program na marketu, al ne znam da li funkcionišu i ako npr odradiš factory reset, tj da li loguju sve nevezano za to?
 
Da li moze na Htc Sense-u da se promeni lock screen (sve, ne samo wallpaper)? Ako ne, sto je koliko sam video slucaj, koji program preporucujete?
 
Da li moze na Htc Sense-u da se promeni lock screen (sve, ne samo wallpaper)? Ako ne, sto je koliko sam video slucaj, koji program preporucujete?


moze . skini program rom cleaner (nadji na xda forumu) i preko njega odaberi sta hoces da izbacis iz roma (podrazumeva se da mora biti custom rom) , za lockscreen ukloni htc.lockscreen il kako se vec zove,ponovo flashujes tako izmenjen rom i dobijas default android lockscreen.
 
dajte mi neki krshten alarm ... Koji ce barem jednom da zvoni onda kada ga navijem...
 
Koji MP3 Downloader koristite? Da li postoji neki koji automatski skida i cover i tekst pesme? Ja sam probao "MP3 Music Downloader" u kombinaciji sa "Cover Art Downloader"-om ali nije to,to. Desava se cesto da kada skinem neku pesmu C.A.Downloader ne uspe da nadjes cover za nju... A pesma sa coverom mnogo bolje izgleda u MIUI music playeru a i u default galaxy s playeru...,)
 
A pustio si ga bar 10 minuta na tom plavom logou?
 
Bih ja, ali ne reaguje na dugme za gašenje....
Da izvadim bateriju?
Evo ga radi ,pade mi kamen sa srca....
 
Poslednja izmena:
Ljudi pomagajte!
Instalirao sam cyanogen po http://wiki.cyanogenmod.com/index.php?title=HTC_Desire_(GSM):_Full_Update_Guide uputstvu i sad mi se samo vrti logo , ne mogu ni da ga ugasim,ništa...

Restart u recovery (izvadi bateriju, vrati je, drzi volume up i power button, kada se butuje izabery recovery), clear cache, clear data, clear system, clear sd_ext... pa ponovo choose zip from sd card, izaberi cyanogen zip i instaliraj.
Sent from my Desire HD using Tapatalk
 
Da,tako sam i uradio,napisao sam na postu pre da je proradilo.krastavac,prvi je put da ubacujem rom....
Hvala u svakom slučaju.
 
mala dopunica :D HTC tattoo,def rom,1.6.Znaci (lupicu) od 30 navijenih puta,alarm je zvonio 15. Znaci kada ga navijem (zbog testa) da zvoni za 1,2,3 min,radi,al recimo navijem u 9 uvece da mi zvoni u 7 ujutru nista.... Citam po netu,desava se jos dosta ljudi (barem kod ovog telefona). Nemam task killer,mob je factory restovan,samo par aplikacija,i dalje za*ebava. Sta da radim?
 
To je onda nešto do tattoo-a, meni se ni jednom nije desilo da ne zvoni (a evo ovo mi je četvrti android telefon), svako jutro vec vise od godinu dana me budi.
 
Da li postoji mogucnost da izbrisem preinstalirane aplikacije sa froya? Imam preinstaliran think free office koji se vuce kao mazga :D i jos par programa koje bih skinuo i oslobodio 20-ak mb... Vajdica :)
 
Poslednja izmena:
Da li postoji mogucnost da izbrisem preinstalirane aplikacije sa froya? Imam preinstaliran think free office koji se vuce kao mazga :D i jos par programa koje bih skinuo i oslobodio 20-ak mb... Vajdica :)

Mozes preko Titanium Backup-a to da uradis. ;)
 
Pitanje u vezi cyanogen moda :
Kako da se u kontaktima vide grupe i da postavim posebna zvona za njih ?
Kontakte sa sinhronizovao sa gmail-om i sve postavio u grupe gde treba,kontakti se nalaze u samo jednoj grupi.
Kada odem u contacts > display options > choose contact to display,odaberem gmail nalog i štrikliram sve grupe,međutim nigde u kontaktima se ne vide...
Da li se ovo može uraditi kao na stock rom-u?
I da ,do sad sam našao još par stvari:
1.kada se priključi na računar,da bih uključio tetering moram da idem u settings,to je bolje na stock romu,da ti opcije da biraš,ovde možeš samo da uključiš disk mode (ili kako se već zove)
2.Malo sam čačkao po internetu i prijavio mi je da nema dosta memorije (opera),a ima slobodnih oko 150 mb,da li je to do rom-a ili do opere?
 
Koja navigacija za Android se najbolje pokazala ? Naravno sa nasim ulicama.
 
Igo sa Contrastovim mapama mada ni Ndrive nije los.
 
Mogu ti pomoci samo u vezi HTC Wildfire za ostale ne znam,jer je specificna rezolucija.Mislim da moze i na Tatoo.
 
Da vas pitam,jel vama radi TapaTalk? za Bench naravno.
Bio sam montirao 1.4/1.5/1.6 i nece pa nece,u svakoj verziji neki drugaciji problem... :(
I jel ima neka alternativa za TT?
 
Nazad
Vrh Dno