Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Evo kako kod mene izgled app2sd+



Samo napravis ext2/3/4 particiju i nista ne diras. Install location treba da bude auto ili INTERNAL (jer fon racuna ext-e particiju kao internu memoriju), a ne external, jer ce onda instalirati na FAT32 particiju.

Hvala, sve sam sredio i super radi :) Sada kada sam stavio custom rom i ap2sd+ bacam se na izgled/teme :)

Jedno pitanje samo... Ako uradim backup sa MyBackupPro, i stavim neki drugi ROM, da li će da mi novi ROM automatski mount-uje ext3 particiju i vrati aplikacije koje želim na isto mesto?
 
Dajte informaciju da li je DHD koji se uzme preko telesmora otkljucan za ostale mreze.
Samo pouzdane informacije molim.
 
^ukoliko taj novi rom podrzava ext3 apps2sd.... i mislim da takav backup tj restore mozevda odradivsamo titanium backup. Neka me neko ispravi ako gresim.

Sent from my Desire HD using Tapatalk
 
Ja sam update-ovao ali ne vidim neku novinu .... mozda jer imam cache-ovane mape cele evrope jos od starog app-a ?

Edit: Treba otici u menu/settings/cache settings/clear map tile cache .... i sve radi perfektno.
 
Poslednja izmena:
Koliko vidim update nije moguc sa neotkljucanim fonom?

Moguc je,moj nije cackan. Idi i download-uj fajl na linku koji ostavio Swiper,ubaci apk fajl na sd karticu telefona,u mom slucaju sam ga otvorio Astro file manager-om i odradi update. Sve ispadne isto kao i da si radio redovan update preko Marketa.
 
Kako da sinhronizujem kontakte sa googlom?
Pokušao sam da izvezem,pa da uvezem pod google nalogom,međutim na nalogu mi se nisu pojavili ni svi kontakti ni sve grupe,a i to što se pojavilo nije bilo u grupama u kojim inače jeste.Posle uvoženja kontakata na telefonu je sve ok.
 
pa tu gde pise, to je nevezano od telefona (naravno to ima samo u Maps 5.0)
 
Nemam to uopšte :trust:, instalirao sam maps sa onog linka sa prethodne strane. U about mi pokazuje da je 5.0.0 verzija Maps-a. Možda sam trebao prvo da pokušam da uninstaliram stari Maps?
 
jel moze neko da mi objasni kako funkcionise google sinhronizacija aplikacija? u opcijama sinhronizacije sa google nalogom mi stoje tri opcije : contacts, gmail i calendar . Medjutim prilikom full wipea i flesovanja novog roma, kad se ulogujem na vec postojeci google nalog (posle prvog boota), nakon nekoliko sekundi pojave mi se svi kontakti , PORUKE u inboxu kao i APLIKACIJE koje sam imao na prethodnom romu. Kako da znam da google bekapuje i poruke i aplikacije kad to nigde nemam ponudjeno u opcijama...
 
jel moze neko da mi objasni kako funkcionise google sinhronizacija aplikacija? u opcijama sinhronizacije sa google nalogom mi stoje tri opcije : contacts, gmail i calendar . Medjutim prilikom full wipea i flesovanja novog roma, kad se ulogujem na vec postojeci google nalog (posle prvog boota), nakon nekoliko sekundi pojave mi se svi kontakti , PORUKE u inboxu kao i APLIKACIJE koje sam imao na prethodnom romu. Kako da znam da google bekapuje i poruke i aplikacije kad to nigde nemam ponudjeno u opcijama...

Za aplikacije i poruke ne znam (mislim da to nema veze sa google-om), kontakte bi trebalo da sinhronizuje kada god nešto izmeniš.
 
Sta bi onda moglo da bude to sto mi je bekapovalo poruke i aplikacije a da ne znam? Da nije htc sense nalog? Mada pre toga kad sam isto stavljao nov rom i sve ispocetka, nije mi vratio aplikacije i poruke..
 
I sta konkretno radi back up koji se nalazi pod Privacy u settingsima . Mozda mi on bekapuje aplikacije, ali kako da znam gde ?
 
Da li postoji navigacija iGo MyWay ili Motonav za telefon Samsung I5500 Galaxy 5? Rezolucija telefona je 240 x 320.
Bilo bi lepo ako bi mi neko poslao na PM sajt sa najboljom ponudom aplikacija koje se plaćaju :D Imao sam jedan ali mi već par dana ne radi :(
 
Nazad
Vrh Dno