Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Izvinjavam se ako je već bilo pitanje, ali ukratko da li mogu otvoriti google wallet u Srbiji?
 
Znam da je bilo, ali moze li iko da postavi app da ringtone odmah krene glasno?
 
Dodaj samo 0 ispred zip koda

Hvala, u tome je i bio problem, nisam stavljao 0.

Ali sada imam još jedan problem, verovatno ja ne vidim dobro, ali nikako ne mogu da nađem pozivni broj za našu zemlju u onom delu gde upisujem svoj broj telefona. Ima hrvata, makedonaca itd. ali nigde nas i 381!?

Izvinjavam se unapred ako sam malo dosadan. :d
 
Nemas potrebe da unosis broj telefona.
 
ima neko mt:s app prethodnu verziju. ova fc na 4.2.2 cim kliknem na nesto?
 
Etiopija, Zambija, Zelenortska ostrva... za njih postoji opcija a za Srbiju nema. Kada sam pokušao da se registrujem, proverio sam spisak nekoliko puta, jer mi je na prvi pogled bilo neverovatno da od svih mogućih zemalja nas nema. Ali, avaj ovo je ipak Srbija.
 
ima neko mt:s app prethodnu verziju. ova fc na 4.2.2 cim kliknem na nesto?

Opa nova verzija. Video sam je pre mesec dana za m:tel (068). Ima 2D i 3D prikaz, a najvise sto me je odusevilo je bilo to sto je postojala opcija gledanja tv kanala medju kojima i sve 4 arene! Moglo je i preko wifi da se gleda, samo je bilo bitno da je m:tel kartica u telefonu. Da li ima to i u nasoj verziji? Malo neverovatno da su je prvo izbacili za CG trziste pa tek onda kod nas.
 
Zasto ne bih bio ozbiljan? Znam kako dobijaju deo informacija i koliko cesto objave vesti pre ostalih (posao mi je vezan za net i pratim sve vesti). To sto se tebi licno ne dopada ono sto citas ,to je sasvim druga prica ali nije razlog za ismejavanje. NIkada mi nisu sankcionisali komentar , za razliku od ostlaih koje dole navodite gde se sprovode tendenciozne i lazirane kampanje (znam, testirao licno i odlican drugar mi radi u agenciji, mada ko je iole inteligentan,nema potrebe da poseduje inside informacije da bi to primetioi). Niko me ne placa,a a ti na koje aludirate su mala deca u odnosu na one koji se vama dopadaju. Svaka od tih novina iskljucivo propagira interes svojih finansijera. Ko to ne vidi, ne znam sta da mu kazem. (kada sam spomenuo vesti,mislim najvise na hroniku i desavanja koja nisu politicki motivisana i dalje tvrdi da imaju bolje vreme odaziva i procesiranje informacija). Ignorisati nesto sto vam se ne dopada vodi u glupos ti jednoumlje,pa licno,iz toga razloga ih pratim sve a na medjunardnoj sceni pratim cak i iranske vesti umesto da srcem iz dva osnovna izvora. Principi funkcionisanja su svuda isti.
Kakva glupost, pa najvise placenih tekstova je upravo u kuriru, tom ruglu novinarstva. Svaka nebitna šuša i ***** moze da plati da se vrte tekstovi o njemu. A u delu za politiku, kao i hroniku-sta je ko ukrao itd se prozivaju samo protivnici onih sto te tekstove placaju, dok se o drugima cuti a ima jos gorih koliko hoces
 
Radi se o tastaturi Smart keyboard pro.

Ubacio sam je,extra mi je,i bas mi je legla pod prste :)

Nikako nisam video na njoj dugme za pretragu,ubi se trazeci :(

Ovo mi najvise treba kada sam na play store,pa kad pretrazujem aplikacije koje me zanimaju
 
Pa valjda na playstore kliknes na ikonicu lupe kad otkucas zeljeni pojam, ne?
 
Nijedna tastatura neće imati search. Ili imaš hardver. ili softver. dugme na samom telefonu. Ako već nemaš, onda klikni na search.
Po holo guidelines, aplikacije bi trebalo da ga imaju na action baru (naravno, ako je pretraga bitna stvar za tu aplikaciju).
 
@dr sonic
Зависи за који ром.
Погледај ако имаш titanium backup и видећеш тачно...
Системске су црвене боје, а то уствари добијаш у gapps.:-D
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno