Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Za slušanje muzike koristim Winamp ali sam se prilično iznervirao kada sam video da su mi liste danas prazne, odnosno nazivi lista u Playlist postoje ali u njima nema nijedne pesme. Sva muzika mi stoji u folderu Music na memorijskoj kartici i tu ništa nije premeštano, dakle brljotina samog Winamp-a. Inače samo pravljenje lista u Winamp-u je užasno loše rešeno a s obzirom da imam oko 500 pesama pravljenje lista mi traje satima. Imam par pitanja i molim vas za savet, dakle:

1. Da li se pesme koje bih voleo da slušam mogu nekako dodati iz foldera odmah u Winamp? Varijanta kao što može Winamp u Windows-u. To pitam jer su meni pesme već svrstane u folderima i moje liste pesama su ništa drugo nego sve pesme iz foldera, naravno koliko foldera toliko lista pesama.
2. Da li postoji neki file menager/explorer pomoću koje mogu selektovati sve pesme u folderu i pustiti ih preko player-a koji koristim, u mom slučaju Winamp? Znam da postoje file manager/explorer koji imaju opciju da se pesme puste preko njihovog sopstvenog player-a ali to mi ne deluje kao privlačno rešenje.
3. Da li možda postoji muzički player koji je dobar i koji ima mnogo lakšu varijantu pravljenja playlist ili još bolje opciju da sam može pristupiti željenom folderu, selektovati pesme i pustiti ih?

Unapred hvala na odgovorima! :)
 
Za slušanje muzike koristim Winamp ali sam se prilično iznervirao kada sam video da su mi liste danas prazne, odnosno nazivi lista u Playlist postoje ali u njima nema nijedne pesme. Sva muzika mi stoji u folderu Music na memorijskoj kartici i tu ništa nije premeštano, dakle brljotina samog Winamp-a. Inače samo pravljenje lista u Winamp-u je užasno loše rešeno a s obzirom da imam oko 500 pesama pravljenje lista mi traje satima. Imam par pitanja i molim vas za savet, dakle:

1. Da li se pesme koje bih voleo da slušam mogu nekako dodati iz foldera odmah u Winamp? Varijanta kao što može Winamp u Windows-u. To pitam jer su meni pesme već svrstane u folderima i moje liste pesama su ništa drugo nego sve pesme iz foldera, naravno koliko foldera toliko lista pesama.
2. Da li postoji neki file menager/explorer pomoću koje mogu selektovati sve pesme u folderu i pustiti ih preko player-a koji koristim, u mom slučaju Winamp? Znam da postoje file manager/explorer koji imaju opciju da se pesme puste preko njihovog sopstvenog player-a ali to mi ne deluje kao privlačno rešenje.
3. Da li možda postoji muzički player koji je dobar i koji ima mnogo lakšu varijantu pravljenja playlist ili još bolje opciju da sam može pristupiti željenom folderu, selektovati pesme i pustiti ih?

Unapred hvala na odgovorima! :)

PowerAMP !!! Ubedljivo najbolji audio player.
 
Imam glup problem,ostao mi je odkljucan mob i veravatno dok sam ga nosio nesto je sam uradio.
Problem sledeci ja mogu da zovem sve,ali mene ko god zove odmah javlja da sam zauzet, a nisam.sta se tu desilo.
Inace radi se o LG one p 500
 
Poslednja izmena:
Pitanje - drugar se zali, hoce da koristi Viber na tabletu koji nema 3g, a Viber mu navodno trazi 3g.
Da li je to tacno i da li postoji resenje da se to zaobidje?
 
Pitanje - drugar se zali, hoce da koristi Viber na tabletu koji nema 3g, a Viber mu navodno trazi 3g.
Da li je to tacno i da li postoji resenje da se to zaobidje?

Može, ali mora da ima neki broj mobilnog za koji će vezati Viber nalog. Na taj broj, kad ga unese prilikom inicijalnog podešavanja Vebera, će stići sms sa kodom koji će onda ručno uneti na tabletu u Viber. Uslov je da taj broj već nije vezan za Viber.
 
Hvala na brzom odgovoru :beer:
Sad cu da mu posaljem, valjda ce da se snadje..
 
A šta si uradio? Jesi li dodavao sebe u imenik?

Sad kad si to pomenuo, imao sam problem sa prikazom slike (moje) u stock sms aplikaciji još na ICS-u pa sam se sećam da sam preko starog SE Walkman-a upisao svoj broj na sim karticu i dodao se u imenik.
 
Da li Viberom moze da se napravi veliki telefonski racun?Ako se nalazite negde na selu gde se cesto gubi i dolazi mobilni net a vi pricate Viberom?
 
Naravno. U takvoj situaciji, ukoliko plaćaš mobilni internet, možeš napraviti veliki račun. Zavisi i od trajanja razgovora.
 
Sad sam proveravao stanje na MTS-u ,imam box 4 paket uz koji sam uzeo Alcatel 997 i vidim 900 din preko paketa,a ostalo mi i poruka i intereta i jos minuta .Sinoc me naterali da glasam za zvezde granda ali samo 4 puta.Kad udjem u Viber vidim da je moja cerka zvala prrosle nedelje kad smo isli u vikendicu gde je cesto nestajao net i to je zvala inostranstvo.
 
Nije bitno gde je zvala. Ne racuna se lokacija, vec internet protok koji se napravi u toku razgovora.
 
Pa viber i ne moze da radi ako se gubi internet,nesto drugo je vama nabilo taj racun.
 
ljudi hoce li neko meni da pomogne.
lg 500 ja mogu da zovem,ali mene niko stalno javlja da sam zauzet,podesio sam ako sam zauzet da preusmeri na drugi mob i to radi.
Gde se ukljucuje da nisam zauzet jer me vec nervira da nosim dva telefona.
 
U paketu imam 1 GB neta ,a ostalo mi do kraja meseca jos 730mb,minuta imam jos 321,sms-a jos 448 . Imam 4 poziva za glasanje ,to je oko 120 din.i jedan parking 35 din. a stanje je 901.din preko tarife??? Da li ste sigurni da Viberom ne moze da se napravi racun?
 
Naravno da smo sigurni. Traži listing.
 
ljudi hoce li neko meni da pomogne.
lg 500 ja mogu da zovem,ali mene niko stalno javlja da sam zauzet,podesio sam ako sam zauzet da preusmeri na drugi mob i to radi.
Gde se ukljucuje da nisam zauzet jer me vec nervira da nosim dva telefona.

Kod mene ovako stoji u podesavanjima poziva
Screenshot_2013-06-23-11-09-58.png
 
Viberom ne može da se napravi račun, ali može ako je proban poziv preko Vibera, pa dobiješ obaveštenje da se taj poziv trenutno ne možeš obaviti i pitanje "hoćeš li da se nastavi regularnim pozivim" i naravno, ako slučajno izabereš DA, ode račun gore (inostranstvo naravno). Kažem ovo jer sam sretala ljude koji to nisu znali tj. ne razumeju.
 
Viberom ne može da se napravi račun, ali može ako je proban poziv preko Vibera, pa dobiješ obaveštenje da se taj poziv trenutno ne možeš obaviti i pitanje "hoćeš li da se nastavi regularnim pozivim" i naravno, ako slučajno izabereš DA, ode račun gore (inostranstvo naravno). Kažem ovo jer sam sretala ljude koji to nisu znali tj. ne razumeju.
mislim da je to u pitanju..proveravao sam listing,sve je u redu..mislim da je viber kriv..sad mi je jasno..tnx
 
Ne može Viber da ti bude kriv jer Viber koristi samo internet odnosno data protok a ti ga imaš još puno za ovaj mesec. Viber ti je za ovaj mesec napravio 0 dinara, takođe Viber troši mnogo manje nego gledanje Youtube klipova i slušanja muzike preko neta tako da čak i kada bi ti bio sav internet potrošen za tekući mesec to ne bi moglo da bude sa Viber-om. Inače Viber koristim svakodnevno jer imam puno prijatelja u USA i nikada do sada nisam čuo da te Viber pita hoćeš li nastaviti sa regularnim pozivom, da opcija postoji kada uđeš u kontakte pa možeš birati na koji način da zoveš. Traži listing svakako!
 
Ne može Viber da ti bude kriv jer Viber koristi samo internet odnosno data protok a ti ga imaš još puno za ovaj mesec. Viber ti je za ovaj mesec napravio 0 dinara, takođe Viber troši mnogo manje nego gledanje Youtube klipova i slušanja muzike preko neta tako da čak i kada bi ti bio sav internet potrošen za tekući mesec to ne bi moglo da bude sa Viber-om. Inače Viber koristim svakodnevno jer imam puno prijatelja u USA i nikada do sada nisam čuo da te Viber pita hoćeš li nastaviti sa regularnim pozivom, da opcija postoji kada uđeš u kontakte pa možeš birati na koji način da zoveš. Traži listing svakako!

Mene često pita, kao nešto tipa viber nije u mogućnosti da obavi poziv da li želite regular poziv umesto free.
 
Iskreno mene to nikada nije pitao ali ne sporim da pita kako vi kažete, daleko od toga. Ali opet onda je kriva osoba koja to prihvati a ne Viber, Viber bi bio kriv da to uradi a ne pita ništa. U svakom slučaju listing će dati odgovore da li je bilo poziva prema inostranstvu. :)
 
Ne može Viber da ti bude kriv jer Viber koristi samo internet odnosno data protok a ti ga imaš još puno za ovaj mesec. Viber ti je za ovaj mesec napravio 0 dinara, takođe Viber troši mnogo manje nego gledanje Youtube klipova i slušanja muzike preko neta tako da čak i kada bi ti bio sav internet potrošen za tekući mesec to ne bi moglo da bude sa Viber-om. Inače Viber koristim svakodnevno jer imam puno prijatelja u USA i nikada do sada nisam čuo da te Viber pita hoćeš li nastaviti sa regularnim pozivom, da opcija postoji kada uđeš u kontakte pa možeš birati na koji način da zoveš. Traži listing svakako!


Da,ali kad si zakacen na Wi-Fi ili kad si u gradu, ali ja sam bio u prirodi ,daleko od grada i net je stalno dolazio i gubio se.A pitanje dali da koristi obican poziv kada ne moze da uspostavi data vezu mislim da postavlja. Da li ta opcija moze da se iskljuci u podesavanjima tj da ne postavlja to pitanje?
 
^i sta ces onda kad ti ne postavi pitanje da te cepa po minutima umesto da znas da ti ne ide preko Viber-a?
 
Lose sam postavio pitanje.Da li moze da se iskljuci da nikad ne uspostavlja vezu preko obicnog poziva?
 
Mislim da ne moze... Ili pazis ili ne koristis program.
 
Potrazi i "Blocking mode". Na S2 ga imas i u notifikacijama (i meni se slucajno jednom ukljucio). A proveri i listu blokiranih poziva. Nesto od toga je garant :)
 
Nazad
Vrh Dno