Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Otvorite vec jednom prokletu tapatalk temu, pa se apdejtujte do mile volje!
 
Има тема, али овде је занимљивије ;)
 
Laki je malo neurozan :D
 
Updateujem sinoc Falcon Pro i ne mogu da se ulogujem... Zasto? Nema vise tokena, jer je Twitter odredio da svaka neoficijalna aplikacija moze da ima 100k usera. Odem na GP, 50.000 platilo aplikaciju... Svaka cast piratima...
 
Zanimljivo je da prosla verzija je normalno radila, a da 2.0.3 ne radi... Ne razumem kako mozes izgubiti token...
 
Lik je resetovao tokene, zbog onog glupog twitter ogranicenja
 
Ponovo je resetovao token-e?
 
I taj twitter mnogo zeza čoveka.
 
Sto znaci da ja moram imati svoj token... Znao sam sta znaci, al nije preko 100k, sto znaci da svi koji su kupili bi trebali da imaju tokene.
Ps. Instalirao stari. APK i radi
 
Ne radi mi vise kombinacija clear data za Google play store i Tunnel Bear. Čak i dobijem info da imam update za plaćene aplikacije, ali kada uđem u store - nema ničega.
 
isto juce kupio US . . .
 
Kupovina aplikacija mi prolazi preko TB i obrisanog keša iz GP, ali kupovina muzike ne. Zašto?
 
Moze neko da ostavi link za app ili sta vec, da zvono zvoni odmah jako, a ne da se pojacava. Znam da je bilo negde, ali nikako da nadjem.
 
^ U trenutku pisanja članka, pretragom se nije mogao naći CPU-Z na Play Store-u. Zašto? Ne znam. :)
 
Nem pojma ja ga imam odavno čim je izašao, čitao sam na feedly-u :)
 
Danas mi je bas odgovorio autor NoLED aplikacije na pitanje zasto nema NoLEDa za srbiju i kad je pogledao video da je decekirana..a ranije je bila cekirana. Moguce da je Google sa updateovanjem servera, store-a i ostalih servisa resetovao i to za zemlje..zato se mozda neke aplikacije ne vide iz Srbije iako su besplatne..ovi iz GoSMSa mi ne odgovaraju na mailove da i oni ponovo cekiraju Srbiju, jer se ne vidi ni Go launcher EX vise..

A s druge strane, neda mi da platim Broken Sword po povlascenoj ceni na PSu u $..izbacuje mi funte iako sam na US vpn-u..i uzasno me smaraju...
 
Novi Dolphin Browser :Klanjanje

Konacno radi Flash bez problema!
 
Ma ne klasičan... Došao novi update...
 
Šta je sa ovim kurirom i push notifikacijama? Danas počeli, barem sam danas primetio, napravili su opciju za gašenje ali čim se izađe iz setovanja push se opet sam upali.
 

Prilozi

  • uploadfromtaptalk1371756182488.jpg
    uploadfromtaptalk1371756182488.jpg
    54.3 KB · Pregleda: 304
  • uploadfromtaptalk1371756200701.jpg
    uploadfromtaptalk1371756200701.jpg
    33.5 KB · Pregleda: 301
Upravo sam uspeo da deaktiviram push. Udji u podešavanja, klikni da deaktiviraš push opciju, a onda umesto da pritisneš taster "back" dodirni gore "Kurir". To bi trebalo da deaktivira push. :)
 
I kod mene je zezalo, a na kraju je upalilo na taj način. Pokušaj više puta, trebalo bi da uspe.
 
Zasto bi iko normalan citao Kurir, a jos zeleo njihovu aplikaciju na telefonu?!
 
Nazad
Vrh Dno