Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Imam tu aplikaciju oko nedelju dana i svaki dan citam malo da se nasmejem. Ima bas dobrih provala :D
 
Dobra im je ideja za sajt, ne znam da li postoje tako vec strani sajtovi. Ali sem duhovitih, ljubavnih i malo zalopojki nema nista specijalno u smislu da se poistovetis sa necim, razmenis komentar na datu temu,... To mi je zakljucak za to kratko vreme sto sam pogledao. I ako mi je dobar sajt nemam neku zelju da ga posecujem, ne privlaci me.
 
Ma dajte ljudi, tipičan sajt za attention seekers.
Još ako je anoniman... Sreći nikad kraja.
Imam utisak da će mi opasti IQ samo da otvorim sajt.
 
Jel se pojavila neka Twitter aplikacija sa normalnim dizajnom (da radi i na 2.x androidu)? Ova oficijalna mi ide do 30 mb svakih nedelju dve, moram clear data svaki put, a i baguje osvezavanje timelinea kad posaljem tweet..
 
Ja koristim Plume na 2.3. Ne znam šta ti smatraš normalnom twitter aplikacijom. :)
 
Nema. Takva je kakva je. :) Meni se dopada, nije tamna kao što sada vole da ih prave (Falcon, npr).
 
Sve su bre TV Palma dizajn :D Problem je sto ocigledno programeri sami urade celu aplikaciju, misleci da umeju i dizajn, ili im to nije ni bitno.. A ova ima i reklame dole.. zas :)
 
@ j sasa

Nema je na Play-u a na mobilism nije dostupna ova v0.A.0 (ako je to najnovija), ako neko ima apk da sibne bilo bi fino.. :)

@ telep

Trazi 2.3 minimum.. ali super izgleda koliko vidim, konacno neka normalna.
 
Poslednja izmena:
Nema. Takva je kakva je. :) Meni se dopada, nije tamna kao što sada vole da ih prave (Falcon, npr).

Greška, ipak ima 3 teme. Normal, Light i Dark. Ja to nikada nisam menjao, pa sam totalno zaboravio na to. :)

Probah Twicca na brzinu i ok je. Ali ne znam vidim neku prednost u odnosu na Plume. Slike ne otvara odmah kao Plume u okviru twitta?

Edit: Light tema kod Twicca je ocajna. Pozadina bela, a slova siva, pa se jedva vide twittovi. Meni je Plume ipak zakon.
 
Poslednja izmena:
Feedly https://play.google.com/store/apps/details?id=com.devhd.feedly&hl=en

Moja nova omiljena aplikacija. Tu je negde sa flipboard-om, samo sto ovde ja vucem vesti odakle hocu, sto mi se jos vise svidja...

Feedly is a new way to browse the content of your favorite sites, rss feeds, tumblr blogs and youtube channels. Instead of having to hunt down for information, feedly uses RSS to aggregate the contents of the news sites and blogs you like and deliver them as a fast mobile-optimized experience.
Feedly is an RSS news reader re-imagined for android phones and tablets. It makes browsing faster: the content of your rss feeds and blogs are transformed into pocket-sized cards which load very fast and are easy to browse.
 
Greška, ipak ima 3 teme. Normal, Light i Dark. Ja to nikada nisam menjao, pa sam totalno zaboravio na to. :)

Probah Twicca na brzinu i ok je. Ali ne znam vidim neku prednost u odnosu na Plume. Slike ne otvara odmah kao Plume u okviru twitta?

Edit: Light tema kod Twicca je ocajna. Pozadina bela, a slova siva, pa se jedva vide twittovi. Meni je Plume ipak zakon.
Plume se bas dosta popravio u zadnjim verzijama a twicca se ne menja, sto meni i odgovara. Za slike je potrebno nekoliko sekundi da ih ucita a najvise mi se svidja sto su boldovani novi postovi i sto mozes svakome dodeliti drugu boju. Tako pojedincima dodelim crnu i lagano ih preskocim :), crveni su vazni, plavi za dosadu...
 
mozes svakome dodeliti drugu boju. Tako pojedincima dodelim crnu i lagano ih preskocim :), crveni su vazni, plavi za dosadu...

Hehe zanimljiva podela. Dodeljivanje boje može i u Plume, mada to nisam koristio, jer nisam imao potrebe. Ali stvarno može poslužiti, kako ne bih propustio nešto važno. :)
 
Sta fali, bas je eye candy? :)
 
@ sasa

Hvala, ali baguje se nesto, loading i oops something went wrong, pokusao 6 puta..
 
Ne znam, plume uopšte nije gadna aplikacija, nije ni najlepša ali deleko od toga da je gadna.
 
Ja nisam mogao da se naviknem na plume.
Što se tiče twicca, pisao sam tom japancu koji je pravi i reče da je nema zato što ima in app purchase za donate verziju.
Inače, twicca mu dođe kao Firefox. Ružnjikava je, ali je dobra i ima brdo dodataka na marketu.
 
Koju kameru prepurucujete da ubacim, imam na testu neki telefon pa bi da izvucem maksimum :)
 
Ako je telefon Samsung ona njegova stock kamera pravi najbolje slike. Ako imaš neki drugi phone probaj Camera Zoom FX.
 
Nazad
Vrh Dno