Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Iz App Of The Day aplikacije uklonjena današnja "free" trial Next Launcher 3D aplikacija. I stavljena neka druga koja je vec bila free....

Meni za App Of The Day Play store kaže da nije moju zemlju. Uključen TB na US server.

Jel' ima neka posebna fora za instaliranje?
 
Nema (makar kod mene ništa nije upalilo). Ja sam ga skinuo sa AppBrain. Sada ću izvaditi apk i poslati ti link. Mada ništa ne propuštaš, krš je aplikacija.

Edit: Imaš PM.
 
Poslednja izmena:
eDJing free danas - AppGratis. Poklon od 14$. Meni licno beskorisno ali fin UI za one koji imaju muziku sa coverima... :)
 
Ima li neka fora da mi sr gasi WiFi preko noci. Samo da aplikacija ne trosi vise baterije, nego sam WiFi sto bi ostao ukljucen :)
 
Tasker ili brate ručno za tu jednu priliku
 
Nešto mi pade na pamet, kad se sve sabere i oduzme, najbolje je ovako:

Screenshot_2013_06_08_14_16_28.png
 
Poslednja izmena:
Go Contacts i Go Sms mi prilicno baguju, ima li neko preporuku za dostojnu zamenu za adresar i SMS?
 
Poslednja izmena:
Koji bi ste vi muzicki plejer preporucili da skinem sa marketa, prednost onima gde moze da se ubacuje slika, da mi ne bude onaj cd kod pesama, koristio sam jedan, ali taj je zesce bagovao, ne mogu da se setim imena.
 
Go Contacts i Go Sms mi prilicno baguju, ima li neko preporuku za dostojnu zamenu za adresar i SMS?

Chomp sms sam ja koristi jedno vreme i bio sam zadovoljan,ima dosta opcija za kastomizaciju.
 
Koji bi ste vi muzicki plejer preporucili da skinem sa marketa, prednost onima gde moze da se ubacuje slika, da mi ne bude onaj cd kod pesama, koristio sam jedan, ali taj je zesce bagovao, ne mogu da se setim imena.

PowerAMP - plaća se.
 
Poslednja izmena:
Taj sam i koristio ranije, ali ne svidja mi se estetski :)
Verovatno cu skinuti taj PowerAMP, pa vam javljam utiske..
 
Taj sam i koristio ranije, ali ne svidja mi se estetski :)
Verovatno cu skinuti taj PowerAMP, pa vam javljam utiske..

MA *ebeš estetiku, a nije ni ružan. Performanse su bitne, malo zauzme i RAM-a, brz, nije tezak ni za bateriju :) Ne ona s*anja sto ti milion slika i albuma izlista, sto ni ime pjesme ne vidis kako treba, ako je nesipravan tag :D
 
Upravo pogledao, i besplatno je! Imas li jos neki predlog?

Ако мало боље погледаш видећеш да је то trail верзија, зато је бесплатна...
Player Pro је исто добар али се и он плаћа.
 
Skinuo sam tu trail verziju i za sada sam zadovoljan..
Videcu za par dana da kupim full verziju.
Pozdrav
 
Ovo mi ne ide u glavu. Telefon ode u Deep Sleep, probudim ga, (plava) ikonica od WiFi stoji gore. Pa kad se gasi onda WiFi :)

Posle 15 minuta deep sleepa. I gasiće ti ga uvek kad je u ds, ne samo noću, a to si prvo pitao i zato sam ti rekao Tasker ili ručno.
Inače bagovita je opcija sve u svemu.
 
^^ hehe znam da ce uvijek gasiti. Nego nekad gasi nekad ne. Nema veze moze ovako ako budem downloadovao nekad neki veci paket dok je ugasen ekran stavim na 'always'. Jer iskljucen WiFi zna dobro da ustedi bateriju, a po noci ostane zaboravim iskljuciti.
 
Imate App cashe cleaner free preko app of the day, prvi put nesto normalno.

E sad, ako je obrišem sad, kad budem hteo da je ubacim jel je opet free ili ne?
 
Не знам, пробај па јави да знамо...
Мора неко да буде први :D
 
Ako nakon instalacije prođe više od 15min, posle brisanja trebalo bi da ti ostane. Trebalo bi da je vidiš kao "Purchased" pod tobom "All" u PlayStore.
 
Nazad
Vrh Dno