Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

^ I ja sam juče probao. Odlična preciznost. Ne znam da li je greška bila 1-3m u vrh glave. A bio sam unutra. To ne zavisi od aplikacije, već od telefona, kada si poslednji put uključivao GPS, itd.
 
Trenutno je besplatan Next Launcher 3D Pro preko aplikacije App of the day.
 
^ Ma nije. Sad pogledah, u pitanju je Lite verzija koja je trial (36 dana). Ovo je sramota što su uopšte stavili u Free App Of The Day kada to nije. Sve sam bliži uklanjanju App Of The Day aplikacije.
 
Ja sam je obrisao.Kriminal je sta oni postavljaju kao besplatne app.
 
^ Ma nije. Sad pogledah, u pitanju je Lite verzija koja je trial (36 dana). Ovo je sramota što su uopšte stavili u Free App Of The Day kada to nije. Sve sam bliži uklanjanju App Of The Day aplikacije.

E da je dana, 36 sati :lupko:
 
Haha! Tačno! Toliko sam bio zapanjen da je Lite, pa još trial da sam video "days". Još gore... :/
 
E krastavac, moja greska. Nisam ni video to da pise da je Pro samo 36 sati. Nemojte mi zameriti. :)
 
Nije mi telefon bio povezan na WiFi tada.
 
On sam uključuje i povezuje na Wifi ako ima slobodni ili sačuvani sa šifrom, mora da se zakačio jer evo opet sam pokušao i slaba vajda.
 
Ja sam testirao lociranje, fotografisanje sa prednjom i zadnjom kamerom, snimanje zvuka, poruke sa/bez alarma i zaključavanje sa šifrom/otključavanje i sve je radilo super. Doduše isprobavao sam sinoć kada su se verovatno i serveri rasteretili. Ono što me je oduševilo jeste činjenica da koristim cm10 i da mi je njegov lock screen disabled jer koristim WidgetLocker, a da je Cerberus ipak na lock komandu uključio androidov ls sa pinom, a na unlock komandu vratio na disable.
 
Poslednja izmena:
On sam uključuje i povezuje na Wifi ako ima slobodni ili sačuvani sa šifrom, mora da se zakačio jer evo opet sam pokušao i slaba vajda.

Tačno. Evo sada sam testa radi isključio WiFi i on ga je sam uključio i povezao se na moju mrežu. Zanimljivo. :) Ali i pre nego da uključi WiFi nije bila velika greška. 50m otprilike. Nebitno, zlu ne trebalo, tu je. :)
 
Meni je omašio oko 100m...
 
Hvala na odogovoru.
1. Rutovan je telefon pa cu probati titanium. Gmail ne koristim. Napravio sam samo zbog googlePlay-a i tada sam nesto podesavao ali ne znam sta. Kako da podesim da mi kontakti ostaju na Gmail-u (i kako posle da ih importujem)? I kako da napravim taj csv (ma sta on bio)?
2. Probacu oba :)
3. Nije mi jasno to sto na toj internoj memoriji od 12GB ima i foldera koji se zovu kao i aplikacije. Po nekoj logici to znaci da ako obrisem celu tu memoriju, onda ce otici i ti fajlovi, a to bi znacilo da te aplikace nece raditi (kojima se ti neki podaci tamo nalaze). Jel tako?
CSV wiki :)
kada dodaješ nov kontakt telefon te pita gde hoćeš da ga sačuva, memorija telefona, sim, google nalog... ako izabereš google nalog on je automatski u cloudu, na internetu i "u telefonu", obrišeš sa jednog mesta briše se i sa drugog, dodaš na jedno dodaje se i na drugo. Uzmeš nov telefon i uloguješ se na tvoj acc i automatski imaš sve kontakte.
e sad pošto ti se ovo verovatno sviđa, a da ne bi dodavao sve kontakte na gmail jedan po jedan, idi u imenik, import export, exportuj podatke sa storage-a na kom trenutno čuvaš kontakte u csv, i onda isto tako odradi import na gmail iz tog csv fajla. na kraju podesiš da ti prikazuje kontakte samo sa google naloga, i ubuduće ih dodaješ na google.

ovo za karticu su ti odgovorili već...
 
Battery Pro је бесплатна на амазону...
 
Iz App Of The Day aplikacije uklonjena današnja "free" trial Next Launcher 3D aplikacija. I stavljena neka druga koja je vec bila free....
 
Poslednja izmena:
Нема то везе са play store-oм.
Куцај на google-у amazon store app и избациће ти линк где има да се скине и само се региструјеш и остало ћеш видети сам ;)
 
Iz App Of The Day aplikacije uklonjena današnja "free" trial Next Launcher 3D aplikacija. I stavljena neka druga koja je vec bila free....

Malopre je radila aktivacija i dalje. Skine se Next launcher 3d lite i u okviru aplikacije ima da se ukuca aktivacija.
U prvom polju: nextlauncher3d
U drugom: appoftheday
Sve mala slova i spojeno, pa skinite i probajte da aktivirate...
 
Poslednja izmena:
Што би се цимао када ће ти трајати 36 сати... :Р
 
Pa ako se aktivira onda ne traje samo 36h. U tome je valjda fora...
 
Pa nije. Zato su je i skinuli i stavili drugu aplikaciju umesto nje,sada je besplatna 8tracks.
 
Gleda li neko streamove, na telefonu ili tabletu, da li je moguce uopste? Fudbal na primer..
 
Pa nije. Zato su je i skinuli i stavili drugu aplikaciju umesto nje,sada je besplatna 8tracks.

Video sam da su promenili, mozda je razlog sto je mnogo ljudi aktiviralo pa su sklonili da se ne povecava taj broj. Trenutno ne vidim nigde nikakvo ogranicenje, ali mozda ce iskociti za 36h tj. nesto manje.
 
moze li neki savet koji ad blocker da koristim da ne gledma raznorazne reklame koje dolaze sa aplikacijama ili na youtube?
 
Ima li jos neko problem sa notifikacijom za Twitter aplikaciju? Jednostavno ne obaveštava me o novim follower-ima, ne obaveštava me (mention i ostalo) tonom koji sam ja izabrala, već onim osnovnim tonom za obaveštenja itd...
 
Nazad
Vrh Dno