Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Pa isključi sinhronizaciju svega ostalog, samo ostavi štikliran mail pod Google nalogom.
 
Opet mi je google pobrljavio sa slikama kontakata, nakon reinstalacije rom-a. Mutne su i umanjene, kako se ovo bjese resava a da ne dodajem opet slike?
 
Mozda zbog ovoga :
Current Version:
Varies with device
 
Pa to nikada nije bilo, svi uredjaji su dobijali u isto vreme... Cudno...
 
Tako je bilo i sa hangoutsom kod mene. Na jednom nexusu je bio hangouts, a na drugom stari talk i ako je pisalo da je najnovija verzija. Nakon dan ili dva se sve regulisalo.
 
Kako da dodam novi Gmail acc pored postojeceg? Taj novi acc bi sluzio samo za mailove i kalendar. Da li idem na Settings/Add Account ili iz mail aplikacije?
 
Isto ti dodje. Ako krenes iz gmaila, opet ti otvara kao da si isao u settings/accounts/add.
 
Meni niko nece da odgovori, pa da bump-ujem pitanje:

Market unlocker vise ne radi jer je google napravio zastite. Ali video sam na netu modove za market koji uklanjaju country restrictions i imaju sisteme filtriranja sto default market nema. Moze li neko da mi preporuci takav modovani play store ?

konkretno sam se iznervirao jer je jedna od najboljih android igara "Super Stickman Golf 2" nakon fenomenalnog prvog dela bez ikakvog razloga restriktovana zas srbiju a APK ne mogu da nadjem nigde na netu.
 
Meni niko nece da odgovori, pa da bump-ujem pitanje:

Market unlocker vise ne radi jer je google napravio zastite. Ali video sam na netu modove za market koji uklanjaju country restrictions i imaju sisteme filtriranja sto default market nema. Moze li neko da mi preporuci takav modovani play store ?

konkretno sam se iznervirao jer je jedna od najboljih android igara "Super Stickman Golf 2" nakon fenomenalnog prvog dela bez ikakvog razloga restriktovana zas srbiju a APK ne mogu da nadjem nigde na netu.

APK imaš gde god hoćeš, sad sam proverio.
Inače, zašto ne možeš da koristiš VPN kao ostali? Instaliraj TunnelBear, ugasi Play Store i uradi clear data, pa se preko TunnelBear-a poveži opet na Play Store i kupuj šta hoćeš.
 
Mislio sam da ima jednostavnija metoda al ok. znam za tunnelbear al videh da postoje modovi bez VPN-a pa sam pitao za najbolji ako je neko skinuo vec.

A sto se tice toga - "apk imas de oces" izvoli probaj da skines i instaliras :) nisam ja pao sa duda care, da ne znam google da koristim ali sam skinuo do sad 4-5 verzija koje nece da rade, i evo upravo sam nasao igru preko aptoide-a a ne preko regularnog interneta. Da je nisam nasao na Aptoide-u verovatno bi morao da cimam nekog stranca da ekstraktuje APK pa da okaci jer svi ovi google rezultati ne rade.
 
Napisao si da nisi našao APK nigde, zato sam rekao da ih ima svuda.
Ovo za 'modovane' markete prvi put čujem, znam da na nekim uređajima radi bez restrikcija ali ni tu niko ne zna zašto.
 
Imam problem:kada želim da apdejtujem aplikacije sa play prodavnice, krene da da ih apdejtuje, posle 10% se ugasi play prodavnica,a kada instaliran neke nove aplikacije prodje bez problema instaliranje novih.Kako da rešim problem,ili više nikada neću moći da apdejtujem aplikacije
Upomoc
 
Probaj da uradiš clear data na play store-u.
 
Meni niko nece da odgovori, pa da bump-ujem pitanje:

Market unlocker vise ne radi jer je google napravio zastite. Ali video sam na netu modove za market koji uklanjaju country restrictions i imaju sisteme filtriranja sto default market nema. Moze li neko da mi preporuci takav modovani play store ?

konkretno sam se iznervirao jer je jedna od najboljih android igara "Super Stickman Golf 2" nakon fenomenalnog prvog dela bez ikakvog razloga restriktovana zas srbiju a APK ne mogu da nadjem nigde na netu.

E bre Dzeksone, pa zar ti ne umes da nadjes apk? Guglas "super stickman golf 2.apk" i izadje ti u prvih 5 rezultata bar 2 sa linkom.
 
Mozda nema zadnje verzije za skinuti zna Dzeko sta prica. :D
 
Mislio sam da ima jednostavnija metoda al ok. znam za tunnelbear al videh da postoje modovi bez VPN-a pa sam pitao za najbolji ako je neko skinuo vec.

A sto se tice toga - "apk imas de oces" izvoli probaj da skines i instaliras :) nisam ja pao sa duda care, da ne znam google da koristim ali sam skinuo do sad 4-5 verzija koje nece da rade, i evo upravo sam nasao igru preko aptoide-a a ne preko regularnog interneta. Da je nisam nasao na Aptoide-u verovatno bi morao da cimam nekog stranca da ekstraktuje APK pa da okaci jer svi ovi google rezultati ne rade.

wow, i ovo je jednostavnije od korišćenja tunnel bear + market unlocker?
 
4.1.10 probao ali ne pomaze
Ako ništa ne pomaže factori reset će pomoći sigurno, ali sačekaj možda neko na forumu zna za neku "caku", da ne radiš reset ako ne mora... ;)
 
Evo dobio sam novi GMail. Ne kontam koja je fora sa onim slovima u boji pored imena posiljaoca ,) Sta su zamislili sa tim :trust:
 
Nazad
Vrh Dno