Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Odakle mogu da skinem Javu ili sta i kako treba da namestim na tabletu da bih mogao normalno da gledam filmove i serije online?
 
Javu ne mozes instalirati. Mada Chrome podrzava Javu sam po sebi. I trebaš instalirati Flash za verziju Androida koju ima tvoj tablet. Bilo zvaničan Flash (sa Google Play), bilo nezvaničan (XDA, ako se ne varam).
 
Poslednja izmena:
Mislim da chrome uopšte ne podržava flash, čak sam siguran. Skini neki drugi browser, dolphin podržava na primer.
 


Probajte malo i zezajte se sa drugarima :)
 
Da li u TT 4 Beta možete da uđete u Sent PM? Da li vam radi quite za PM?
 
Imam samo imbox, a quote radi.:d
 
Koja bi bila vasa preporuka za tastaturu, ali da bude onako ABC, znaci kao na starim telefonima 1. 2 ABC . . alfanumericka valjda ili kako se zove vec.. :) Ako skapira neko, skapirao je.. :)
 
Smart Keyboard Pro je odlična i može imati takav layout. Odabereš samo T9 mod (tako se zove).
 
Da li je neko uradio update Google kalendara, a da nije dobio update?
Znam da zvuci konfuzno, ali nisam dobio ni novi izgled koji je 10 puta bolji, niti sam dobio mogucnost da menjam boje za evente na samom Androidu...
 
Po drugi put, ne postoji. Ja imam android player pa sam tražio tako nešto i svuda je bio isti odgovor.
 
Tv kanali rade, a i serije na natabanu rade, ja mojima tako puštam sulejmana i još neke serija, ali filmovi na leptiricu i drugim sajtovima ne može jer traže javu.
 
Jesi li video od kada je ta vest? Pa Telenor ima svoju aplikaciju za proveru stanja više od godinu dana. To je obavezna stvar za svakog korisnika Telenora sa Android telefonom. :)
 
Mora biti ukljucen gprs da bi aplikacija radila. Na wifi ne radi. Koji *****izam... Jos se protok koji se trosi da bi koristio aplikaciju oduzima iz internet paketa.
Ista fora kao kada hoces da aktiviras Klik ti moras da budes povezan na gprs a na wifi ne radi.
Sa cenom telenorovog "interneta" za aplikaciju hvala ali neka hvala :)

Samo iznalaze nacine kako da uzmu sve vise para. Ovog puta za nesto sto moze druga aplikacija (pracenje stanja) i to besplatno, a aktivaciju mozes da radis i preko 111 menija. Ionako to radis jednom u par godina (menjanje tarifnih dodataka...) ili u najgorem slucaju jednom mesecno (aktivacija odredjenih usluga, klik...)
 
Da li postoji aplikacija za prepoznavanja slika, kao ona opcija u Google pretrazivacu , a da nije Google googles?
I da li postoji tako nesto i za video, nevezano sad da li za mob ili komp?
 
Mora biti ukljucen gprs da bi aplikacija radila. Na wifi ne radi. Koji *****izam... Jos se protok koji se trosi da bi koristio aplikaciju oduzima iz internet paketa.
Ista fora kao kada hoces da aktiviras Klik ti moras da budes povezan na gprs a na wifi ne radi.
Sa cenom telenorovog "interneta" za aplikaciju hvala ali neka hvala :)

Samo iznalaze nacine kako da uzmu sve vise para. Ovog puta za nesto sto moze druga aplikacija (pracenje stanja) i to besplatno, a aktivaciju mozes da radis i preko 111 menija. Ionako to radis jednom u par godina (menjanje tarifnih dodataka...) ili u najgorem slucaju jednom mesecno (aktivacija odredjenih usluga, klik...)

Evo samo da ti objasnim zasto treba mobilni internet, a ne wifi. Preko wifi-a proxy je lupam SBB-ov i sav internet ima SBB-ova podesavanja. Kad ukljucis svoj net telefon povlaci sve podatke ujedno i tvoj broj itd i onda ti ocitava potrosnju. To nije nista veliko svega par desetina kb, tako da ti nece svuci 100 MB za proveru par puta stanja.
 
To je Telenorova munja, aplikacija je ta koja povlaci sve podatke iz telefona i salje preko neta. Nije bitno da li je mobilni ili wifi. Recimo kod MTS-a uredno radi sa bilo koje mreze ili neta iz bilo koje zemlje... Cim postoji aplikacija, na programeru je da odluci kako ce da radi.
 
Ali zasto ne bi aplikacija vukla podatke tako sto bi ona slala onaj USSD kod ili kako se vec zove (umesto ti da kucas ona sama posalje *121# i sl). Za to joj ne treba internet i sve bi bilo besplatno.

Isto su uradili i za aktivaciju Klik usluge. Sve aktiviras preko #111* menija, ali za poslednji korak moras da se povezes na net (koji pokusavas da uplatis -ironija) preko gprs-a. Koje bi to podatke mogli da dobiju bas samo i iskljucivo preko neta... A za aktivaciju svih ostalih usluga im taj isti net nije potreban.

P.S. Jos bi im to falilo, da aplikacija vuce 100mb kada nam 150mb naplacuju 300 dinara. Ko da je zlato, a kod ostalih operatera je duplo jeftinije.
 
Telenor zeli da zaradi i to je razlog zasto je aplikacija bas takva. Nema tu neke velike filozofije.
 
Ne znam tako je i kod VIP-a isto, ali eto jedino kod MTS-a ne treba net.
 
Od te Telenor app je bolja Info 01. Bolji widget, možeš da podesiš šta da ti pokazuje.
 
Jesi li video od kada je ta vest? Pa Telenor ima svoju aplikaciju za proveru stanja više od godinu dana. To je obavezna stvar za svakog korisnika Telenora sa Android telefonom. :)
Vest je od 29.05.2013,a koliko ima da postoji ova aplikacija,to je druga tema.
30-05-2013 032.jpg
 
Nazad
Vrh Dno