Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Opet me zeza ovaj LightFlow, ufff. Jel imate u settings/accessibility LigthFlow stavljen na ON? Ako ga ne stavim na ON ne svetli mi LED za notifikacije, kada ga uključim počne neka ženska da mi priča "loading started" , "page loaded" i sl. u brosweru. Kako da isključim ovo? TalkBack je isključen.

Naravno da je na ON. Možda te zeza ROM (ako je custom), moj je stock na GNexus-u. Možda telefon (koji imaš), a možda i verzija aplikacije? Proba staviti 3.6.3, ako imaš najnoviju.

ysybe7ym.jpg
 
Novi TT beta je ocaj, a dark tema je tek uzas... 2-ka rulez!;-)
 
Pa normalno da droidstats izvuče od "negde". A to je call log. Vrlo prosto sabere vremena odlaznih i dolaznih poziva u odredjenom vremenskom intervalu. Obrisi call log, pa nece imati odakle da povuce. Ne postoji tako nesto za potrosnju Data interneta, jer se to ne belezi na Android verziji 2.3 i nize, na zalost. To je super funkcija u 4.0+.
Znam da vuče iz call log-a. Pa sam mislio, možda da ima negde zavučena opcija na 2.3 za potrošnju neta kao ma 4.0. Al ok, onda ništa.
 
Мени се свиђа, само нема смајлија и немам ентер на тастатури...
 
I ja sam naucio na ovaj.
 

Prilozi

  • uploadfromtaptalk1369755473033.jpg
    uploadfromtaptalk1369755473033.jpg
    60.8 KB · Pregleda: 251
  • uploadfromtaptalk1369755485284.jpg
    uploadfromtaptalk1369755485284.jpg
    92.6 KB · Pregleda: 243
Poslednja izmena:
Naravno da je na ON. Možda te zeza ROM (ako je custom), moj je stock na GNexus-u. Možda telefon (koji imaš), a možda i verzija aplikacije? Proba staviti 3.6.3, ako imaš najnoviju.

ysybe7ym.jpg

Kupljena app, zadnja verzija. Telefon je s4, stock ROM, rutovan...
 
Jel ima neka app koja moze da salje na xbox video + titl? Znaci ne da imam nalepljen titl.
 
Nema, xbox 360 ne podržava titlove. Bar ja nisam našao, ako nađeš tako nešto javi :)
Za striming koristim DoubleTwist sa AirPlay dodatkom.
 
Da, da znam da si mi to bio dao, ali ovo mi treba :)
 
Мени се свиђа, само нема смајлија и немам ентер на тастатури...

Nema na quick reply ali ovako ima. Kad klikneš levo dole na plusić pa onda desno gore na 3 tačke :D

EDIT: Ali se izgleda ne prikazuju za sad :banghead::banghead:
Oval se prikazuje iako nisam njega uneo...
 
Poslednja izmena:
Nema na quick reply ali ovako ima. Kad klikneš levo dole na plusić pa onda desno gore na 3 tačke :D

EDIT: Ali se izgleda ne prikazuju za sad :banghead::banghead:
Oval se prikazuje iako nisam njega uneo...

Нисам то сконтао, хвала:sly:
Да, само овај један смајли показује...:confused:
 
Zasto nemam sve aplikacije u "Light flow" kao pre za prilagođavanje (fb, WhatsApp, viber, chat on....)? Nego samo nekoliko osnovnih, call, sms, mail..
 
Kako nema smajlija? :eek::D:beer:
 
Kakav smajli? Pa očajna je tema na tvom Tapatalk-u, nije se šalio. :D
 
Da mi necete i boju odece odredjivati? Sta ste vas dvojica, modni guru - i? O ukusima se ne raspravlja neko rece, verovatno bih se i ja zblanuo na vas izbor kojecega pa sta? Ne solim da menjate teme i slicno pa budite uvidjani i ucinite isto. Vidim smajli na kraju... :what:
 
Poslednja izmena:
Sad i ja videh da si ti video smajli. Novi TT napravio pometnju. :D
 
Poslednja izmena:
:what::(:D:p:beer::beer::confused::thumbdown::eek::thumbup::confused::eek::cool::banghead:

Uvijek iste prikazuje
 
Nikom ja nista ne odredjujem, samo sam izneo moje misljenje u vezi sa izgledom tog tt skina. Slazem se da svako ima svoj ukus i da ne vredi o njemu raspravljati.
 
Ta Xparent Blue tema za TT je extra u inverted opciji, a default plava je malo nepregledna ;-)
 
A da li ima ikakve nade da će TT ikada početi da podržava animirane GIFove?
 
Verovatno je bilo reči ranije, je l' može nekako da se uključi srpska predikcija na Swiftkey, ali da bude QWERTZ tastatura bez naših karaktera na glavnoj tastaturi, već samo preko long-press?
 
Verovatno je bilo reči ranije, je l' može nekako da se uključi srpska predikcija na Swiftkey, ali da bude QWERTZ tastatura bez naših karaktera na glavnoj tastaturi, već samo preko long-press?

Treba da ukljucis i engleski i srpski i onda na tastaturi odaberi da ti stoji engleski. prikazivace ti predikciju za oba jezika a nasa slova imas na long press.
 
Nazad
Vrh Dno