Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Jedna ideja..jel ste probali sa virtuelnim visa karticama aka. EntroPay i sl.
 
Treba mi neka dobra aplikacija za email. Treba da mi stuzu obavestenja o pristiglim emailovima u realnom vremenu i obavestenja kad mi stigne email od nekog koga sam stavio u poseban label.
Na gmail stizu samo obavestenja kad dobijem email u inbox a ne u neki poseban label, a ugradjeni email klijent cas radi sinhronizacije cas nece, iako je namesteno na po 15min da zavrsava to

K9 se smatra najboljom "overall" email aplikacijom za Android.

Uzgred, to što tebi treba može i GMail aplikacija. Za koji label ćeš da dobijaš obaveštenja podešavaš za svaki nalog posebno (što je i logično).

Meni obaveštenja rade savršeno. Kad sedim za kompom pre stigne obaveštenje na telefon nego se pojavi mail u browseru. I onako je sve to push.
 
Treba mi aplikacija koja izgovara imena pozivaoca iz imenika prilikom poziva, sms ....
 
Koristim Eye in the sky, ali sem lijepog widgeta i UI-a, veze sa zivotom nema :)
 
Meni je Eye in the sky jezivo tačna, kao da su u mom dvorištu postavili stanicu :D
 
Ja sam se bavio ovom tematikom u poslednjih desetak dana,za moju lokaciju Accuweather daje najpreciznije podatke o promeni temperature!
 
I meni "oko na nebu" radi ok. Mada najbolji mi je bio beweather. Njega sam koristio 10-ak meseci medjutim u zadnje vreme nesto baguje. Te nece da pronadje lokaciju, da se apdejtuje i sl.
 
Jel su sredili Eye in the sky problem sa baterijom? Jel je ne jede kao pre?
 
Koliko ja znam eye in the sky nije imao problem sa baterijom nikad, a znam za onaj budjavi 1weather koji je haos pravio...
 
Nisam primetio. Bas sad gledam preko bbs i nema budjenja, wake locka i sl. Verovatno su sredili.
 
Ja sam ga koristio pre jedno 2 meseca i imao sam prrimetan drain, zato pitam, hvala... Vraticu ga za promenu ;-)
 
Nikako da nadjem kako da isključim da mi se ne pojavljuju u gtalk-u svi ljudi sa Google+. Jednom mi je izašlo da izaberem i ja potvrdio a sad nikako da nadjem kako da isključim :)
 
I ja bi to isto voleo, ali ne može :( namerno trpaju svuda Google+
 
Jutros mi ponudi update za G+. Sada je 4.0.0.46852618. Onako na prvu sto sam primetio je da su promenuli opcije prilikom pregleda slika. Me - like it.
 
Ne znam da li je bilo negde na forumu...

Da li postoji rešenje za D3Go ukoliko javlja da je tablet root-ovan, a on nije?
Nije tablet kod mene pa ne mogu da isprobam. Root-ovanje ne dolazi u obzir u ovom slučaju. Hide My Root ne radi jer nije root-ovan, verujem da bi radio ako jeste.
 
A uredjaj ti nije bio root-ovan? To mi je veoma bitno u ovom trenutku. :)
 
Ajde neko neka nabaci neku listu top 10 aplikacija, iz vaseg iskustva, koje svaki korisnik android opetativnog sistema treba da poseduje... Paid i free... Bez root-a... :type:
 
Nisam. Koliko je komplikovano da se nabavi i gde je najbezbednije?
Ma nije ništa komplikovano, samo odeš na entropay.com, registruješ se i napraviš virtuelnu visu. Jedini problem su dupli troškovi jer ti i oni uzimaju neki procenat za prebacivanje sredstava, mislim..
 
Na žalost, ne mogu da probam jer nije tablet kod mene. Zato mi ovo i otežava stvari.

Hide My Root radi kada je rutovan uređaj, ja ga koristim na telefonu. Napisah da mi je bitno da rešenje radi na nerutovanom uređaju.
 
Nazad
Vrh Dno