Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Kako vam radi tuneIn aplikacija. Primjetio sam da mi telefon zamrzne posle nekog vremena /ponekad/ pa se restartuje, i to se samo desava kad slusam tunein u pozadini i jos nesto radim. Nekad se desi i da izadje iz app-a.

Izgleda da je ovo do njih, lose napisana aplikacija. Sto je najgore i nema dobre alternative. :)
 
Meni radi ok TuneIn mada sve redje koristim tu aplikaciju jer slusam muziku na kompu preko tune in sajta.
 
Dosta ljudi se zali na tunein nisam jedini. Moze link za pandoru pa da probam, sve mi neke kutije izbacuje...:)
 
ma instaliram ja aplikaciju, nego kad je startujem kaže da nije podržana moja zemlja i ugasi se.

instaliraj tunnel bear + market unlocker i moći ćeš da pretražuješ play store normalno.
 
kako ti radi u srbiji? meni izbaci da zemlja nije podržana

Uključi Tunnelbear samo dok napraviš profil i izabereš stanice/muziku, kad krene muzika ugasi tb da ti ne skida mb.

Svaki sledeći put uključi tb samo dok ne krene muzika, posle ugasi.

Meni je Pandora najbolja app ovog tipa jer pored stanica možeš da izabereš žanr tipa rock, pop,...gde u okviru svakog žanra imaš bar još deset kategorija.

Edit
Tek sad vidim da sve ovo slično ima i TuneIn. :)
 
Poslednja izmena:
vidim svi pominju viber i slicne ... moze li to da se poveze sa skype akauntima nesto na trilian fazon itd ? Posto vecina ljudi mi je tamo sa kojima chatujem i zasto je skype los (posto vidim niko ga ne pominje ^_^ ).

Kako vam radi tuneIn aplikacija. Primjetio sam da mi telefon zamrzne posle nekog vremena /ponekad/ pa se restartuje, i to se samo desava kad slusam tunein u pozadini i jos nesto radim. Nekad se desi i da izadje iz app-a.

Izgleda da je ovo do njih, lose napisana aplikacija. Sto je najgore i nema dobre alternative. :)
meni je skype skracivao trajanje baterije za cirka 20% (2 i po umjesto 3 sata screen on), i to samo da budem available, sto je mnogo, mnogo je
 
Gde se nalaze instalacije iz play store-a.
 
Poslednja izmena:
Sad sam probao Pandoru sa Hotshield VPN .Ma kakvi, Tunein mi je mnogo bolji. Nema nasih radio stanica. :)
 
Pa sta ce ti nase radio stanice, zbog toga da trosim MB? Kad je mnogo kvalitetnija muzika na stranim stanicama... ;)
 
Pa sta ce ti nase radio stanice, zbog toga da trosim MB? Kad je mnogo kvalitetnija muzika na stranim stanicama... ;)

Sta sta ce mi :) Ima tu dobrih sve Naxi stanice, TDI, i jos nekoliko. Kakvo trosenje MB-a slusas preko WiFi. Ako mislis na VPN ima ih unlimited, ali svakako samo pustis radio //pandoru/ i iskljucis VPN.

Iskljucio sam VPN i market i dalje ostao za US podrucje. Nije potreban nikakav clear data da bi bilo sve OK. :)
 
I biće ti tako još par sati. Pisano x puta.
 
Sta sta ce mi :) Ima tu dobrih sve Naxi stanice, TDI, i jos nekoliko. Kakvo trosenje MB-a slusas preko WiFi.

Pa ja ne vidim razlog slusati preko telefona ako si kod kuce, valjda imas bolje ozvucenje na PC-u, pa lepo ko covek slusas muziku? :)

A kad sam napolju ako hocu nase imam FM radio, a ako hocu strane imam TuneIN ;)
 
Samo ko ima viber/wa te moze videti i to pod uslovom da imaju tvoj br u imeniku.
A sto se tice kvaliteta moje iskustvo je da sa skype dobijem uvek najbolji kvalitet zvuka i bez pucanja poziva sto je bio slucaj sa viberom nekoliko puta.
Prednost vibera u odnosu na skype je potrosnja baterije,skype ubija bateriju ako si non stop online.
A gtalk mi je najgorio bio,bukvalno ne mogu poziv da obavim koliko krci i izoblicava se glas.
Poziv je bio izmedju note 2 i gnex,oba na wi fi.
Ako sam dobro razumeo, to znaci da ko me nema u imeniku, preko vibera/wa ne moze da "sazna" moj broj telefona, niti da me pozove preko istog? Nema neke pretrage kao npr kod skype-a?

Koliko ove aplikacije trose megabajta za chat i pozive?
 
Da,ne moze te videti ako te nema u imeniku.
 
Pa sta bi ti hteo, nista da ne placas, a da imas koristi? CCC, nekim ljudima nije dosta, kad kradu onda kradu debelo. Umesto malo po malo, ali krastavac tako je na celom Balkanu...

Inace nije samo 500 MB, mozes da imas 1.5 GB
 
A možeš i da napraviš konekciju, obradiš Play, vidiš aplikacije i diskonektuješ se sa Tunnel Mede - i nastaviš da skidaš sve bez problema.
 
Ne razumem kako je to 500MB mesecno nedovoljno za istrazivanje marketa preko telefona?
 
Da li postoji neka aplikacija, program da mogu da pojacam/poboljsam zvuk na tabletu
 
Probaj ovu, ili trazi po marketu "sound enhancer", "sound booster" i slicno.
 
Nazad
Vrh Dno